Sweet F.A. uto 17.9.2019 20:47
donatio kaže...

Danas su me nazvali i rekli da je to ipak njihova greška, i da ne trebam platiti penale.

A da si kojim ludim slučajem platio teško da bi ti novce vratili, ili bi se u najboljem slučaju načekao povrata?!

 

 

gmya pon 7.10.2019 17:14

Strašno!Ako je ugovorna obaveza po jednoj cijeni, kako se ona može mijenjati? Ionako je već prevelika s obzirom na kvalitetu usluge.

Da ne govorim o lažima o povećanju brzine i sl. Internetska veza mi redovito puca i iz korisničke službe me redovito siluju da se spajam s lan kabelom????

Na što ima ja govorim da se ne radi o brzini interneta nego  o tome da interneta nema uopće!!! Onda su mi u stanju reći da nešto nije u redu s mojim laptopom??? Nemam riječi za takav ciganluk i bezobrazluk osim hrpetine psovki...

Visak sub 23.11.2019 13:41

Oh, oh, netko je upao u rupu koju je sam iskopao. 

 

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/hakom-im-zabranio-da-zovu-korisnike-koji-od-njih-odlaze-prijeti-im-do-milijun-kuna-kazne/9653239/

 

Da bi stvar za A1 bila još gora, inspektori će zaključiti kako je potrebno započeti i novi postupak u kojem će se provjeriti poštuje li A1 svoj cjenik, s obzirom na to da je dio korisnika iz prvog slučaja, nakon opetovanih poziva iz A1, odustao od promjene operatera te sklopio novi ugovor po povoljnijim uvjetima.

A dokaže li se da je ovdje doista bilo nepravilnosti, Zakon o elektroničkim komunikacijama u članku 119. to smatra teškom povredom zakona za koju propisuje kaznu od 100 tisuća do milijun kuna za pravnu

osobu.

Ante sub 23.11.2019 17:16
Visak kaže...

Oh, oh, netko je upao u rupu koju je sam iskopao. 

 

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/hakom-im-zabranio-da-zovu-korisnike-koji-od-njih-odlaze-prijeti-im-do-milijun-kuna-kazne/9653239/

 

Da bi stvar za A1 bila još gora, inspektori će zaključiti kako je potrebno započeti i novi postupak u kojem će se provjeriti poštuje li A1 svoj cjenik, s obzirom na to da je dio korisnika iz prvog slučaja, nakon opetovanih poziva iz A1, odustao od promjene operatera te sklopio novi ugovor po povoljnijim uvjetima.

A dokaže li se da je ovdje doista bilo nepravilnosti, Zakon o elektroničkim komunikacijama u članku 119. to smatra teškom povredom zakona za koju propisuje kaznu od 100 tisuća do milijun kuna za pravnu

osobu.

Uljepsao si mi dan, cim sam ovo vidio hahahahahaha.