dado16 sub 9.1.2021 00:44

e pa jbg stari moj...to je računalo, i nije isto....na tvu je sasvim druga priča....na računalu cak prolaze i free one extenzije na chromu i radi, ali na tvu rijetko kad šta pali osim vpna(i to dobrog vpna ne nekog dzabe)

volegradele sub 9.1.2021 01:12
Dlaka kaže...
dado16 kaže...

menu(izbornik) radi, al probaj nest pokrenit, najcesce nakon 2 min prekine

 Probao Stargate seriju uredno radi. Koristim London, Frankfurt i Milan DNS adresu

 

 Sta UK,DE i It imaju US Netflix?

Dlaka sub 9.1.2021 06:50
dado16 kaže...
e pa jbg stari moj...to je računalo, i nije isto....na tvu je sasvim druga priča....na računalu cak prolaze i free one extenzije na chromu i radi, ali na tvu rijetko kad šta pali osim vpna(i to dobrog vpna ne nekog dzabe)

 I na TV-u mi radi OK. Vjerovatno koristiš free, dok ti je free samo na browseru ti radi.

dado16 sub 9.1.2021 09:12
volegradele kaže...
Dlaka kaže...
dado16 kaže...

menu(izbornik) radi, al probaj nest pokrenit, najcesce nakon 2 min prekine

 Probao Stargate seriju uredno radi. Koristim London, Frankfurt i Milan DNS adresu

 

 Sta UK,DE i It imaju US Netflix?

 ne...uk je pun britanskih serija, a de ima dosta švabskih...italiju nisam dosad probao..

volegradele sub 9.1.2021 23:45
Dlaka kaže...
dado16 kaže...
e pa jbg stari moj...to je računalo, i nije isto....na tvu je sasvim druga priča....na računalu cak prolaze i free one extenzije na chromu i radi, ali na tvu rijetko kad šta pali osim vpna(i to dobrog vpna ne nekog dzabe)

 I na TV-u mi radi OK. Vjerovatno koristiš free, dok ti je free samo na browseru ti radi.

 Sto to koristis za TV i koliko placas?

dado16 kaže...
volegradele kaže...
Dlaka kaže...
dado16 kaže...

menu(izbornik) radi, al probaj nest pokrenit, najcesce nakon 2 min prekine

 Probao Stargate seriju uredno radi. Koristim London, Frankfurt i Milan DNS adresu

 

 Sta UK,DE i It imaju US Netflix?

 ne...uk je pun britanskih serija, a de ima dosta švabskih...italiju nisam dosad probao..

 Samo me US zanima!

Dlaka ned 10.1.2021 06:45
volegradele kaže...
Dlaka kaže...
dado16 kaže...
e pa jbg stari moj...to je računalo, i nije isto....na tvu je sasvim druga priča....na računalu cak prolaze i free one extenzije na chromu i radi, ali na tvu rijetko kad šta pali osim vpna(i to dobrog vpna ne nekog dzabe)

 I na TV-u mi radi OK. Vjerovatno koristiš free, dok ti je free samo na browseru ti radi.

 Sto to koristis za TV i koliko placas?

 

dado16 kaže...
volegradele kaže...
Dlaka kaže...
dado16 kaže...

menu(izbornik) radi, al probaj nest pokrenit, najcesce nakon 2 min prekine

 Probao Stargate seriju uredno radi. Koristim London, Frankfurt i Milan DNS adresu

 

 Sta UK,DE i It imaju US Netflix?

 ne...uk je pun britanskih serija, a de ima dosta švabskih...italiju nisam dosad probao..

 Samo me US zanima!

 Koristim getflix a uzmem tromjesečno i to me dođe 10,67 USD.

volegradele ned 10.1.2021 12:25
Dlaka kaže...
volegradele kaže...
Dlaka kaže...
dado16 kaže...
e pa jbg stari moj...to je računalo, i nije isto....na tvu je sasvim druga priča....na računalu cak prolaze i free one extenzije na chromu i radi, ali na tvu rijetko kad šta pali osim vpna(i to dobrog vpna ne nekog dzabe)

 I na TV-u mi radi OK. Vjerovatno koristiš free, dok ti je free samo na browseru ti radi.

 Sto to koristis za TV i koliko placas?

 

dado16 kaže...
volegradele kaže...
Dlaka kaže...
dado16 kaže...

menu(izbornik) radi, al probaj nest pokrenit, najcesce nakon 2 min prekine

 Probao Stargate seriju uredno radi. Koristim London, Frankfurt i Milan DNS adresu

 

 Sta UK,DE i It imaju US Netflix?

 ne...uk je pun britanskih serija, a de ima dosta švabskih...italiju nisam dosad probao..

 Samo me US zanima!

 Koristim getflix a uzmem tromjesečno i to me dođe 10,67 USD.

 Vidim da Getflix nema u punudi setup za LG WebOS!

Dlaka ned 10.1.2021 12:57
volegradele kaže...
Dlaka kaže...
volegradele kaže...
Dlaka kaže...
dado16 kaže...
e pa jbg stari moj...to je računalo, i nije isto....na tvu je sasvim druga priča....na računalu cak prolaze i free one extenzije na chromu i radi, ali na tvu rijetko kad šta pali osim vpna(i to dobrog vpna ne nekog dzabe)

 I na TV-u mi radi OK. Vjerovatno koristiš free, dok ti je free samo na browseru ti radi.

 Sto to koristis za TV i koliko placas?

 

dado16 kaže...
volegradele kaže...
Dlaka kaže...
dado16 kaže...

menu(izbornik) radi, al probaj nest pokrenit, najcesce nakon 2 min prekine

 Probao Stargate seriju uredno radi. Koristim London, Frankfurt i Milan DNS adresu

 

 Sta UK,DE i It imaju US Netflix?

 ne...uk je pun britanskih serija, a de ima dosta švabskih...italiju nisam dosad probao..

 Samo me US zanima!

 Koristim getflix a uzmem tromjesečno i to me dođe 10,67 USD.

 Vidim da Getflix nema u punudi setup za LG WebOS!

 Di su ti mrežne postavke na TV-u tamo samo dodaš DNS ručno ne automatski, a kontroliraš preko browsera ili na mobu u aplikaciji

tomislav10 sri 13.1.2021 08:01
Dlaka kaže...
dado16 kaže...

menu(izbornik) radi, al probaj nest pokrenit, najcesce nakon 2 min prekine

 Probao Stargate seriju uredno radi. Koristim London, Frankfurt i Milan DNS adresu

 Da maskiram VPN na TV-u? Kako to ide?

 

Dlaka pon 18.1.2021 00:15
dennocro kaže...

jel ima razlike trenutno u netflixu po drzavama, jer sta god sam do sada testirao ima i nas i americki. jer sam nabavio vpn a citao sam da ima razlike po drzavama, na firesticku imam vpnghost i netflix

 Ima ali ne u netflix produkciji. Gledaj ostale serije i filmove

dado16 pon 18.1.2021 12:13

Ja sam cak primjetio da ima u netflix produkciji razlike....npr film AVA je dostupan na britanskom netflixu i kad pocinje film pise netflix produkcija ali isti taj film ne postoji na hrvatskom netflixu

Promster pon 18.1.2021 12:28
ROXX kaže...
Na hrvatskom netflixu ti prikazuje samo naslove koji imaju prijevod na hrv.
Stavi engleski i imati ćeš sve naslove

Meni je na engleskom, pa opet nemam taj film (Ava).

 

EDIT: Iako sad tražim, i ne nalazim da je to Netflixova produkcija, već neki Vertical Entertainment.

Envy pon 18.1.2021 16:32
ROXX kaže...
Na hrvatskom netflixu ti prikazuje samo naslove koji imaju prijevod na hrv.
Stavi engleski i imati ćeš sve naslove

Ma kako to da napraviš... meni prikazuje gro naslova pa moram na hrflix.eu da vidim što je prevedeno a što nije.

To radi roditelja. Ja imam Netflix plaćen pa mi savjest dozviljava da koristim zelenu ikonicu kako želim.

nike098 pon 18.1.2021 17:24
Envy kaže...
ROXX kaže...
Na hrvatskom netflixu ti prikazuje samo naslove koji imaju prijevod na hrv.
Stavi engleski i imati ćeš sve naslove

Ma kako to da napraviš... meni prikazuje gro naslova pa moram na hrflix.eu da vidim što je prevedeno a što nije.

To radi roditelja. Ja imam Netflix plaćen pa mi savjest dozviljava da koristim zelenu ikonicu kako želim.

 Tamo gdje izmjenjujes sliku profila tamo imaš i language i staviš hrvatski i prikazuje ti samo naslove sa hrvatskim titlovima

Envy pon 18.1.2021 17:45
nike098 kaže...
* * *

 Tamo gdje izmjenjujes sliku profila tamo imaš i language i staviš hrvatski i prikazuje ti samo naslove sa hrvatskim titlovima

 

Marko :D kaže...

U postavkama računa imaš odabir jezika.


Ne mogu da nađem. Pozabavim se sutra sa tim.. sad sam malo više "nakoso narezao" :-D 

Envy sri 20.1.2021 11:39
Syke kaže...

https://www.netflix.com/profiles/manage

 

Pa odaberi profil i postavi jezik.

 

Marko :D kaže...
Syke kaže...

https://www.netflix.com/profiles/manage

 

Pa odaberi profil i postavi jezik.

Envy odeš na poveznicu koju je kolega poslao i onda klikneš na olovčicu, odabereš jezik i spremiš promijene.


Ok, ali onom što me zanima da il će samo prikazivati naslove sa HR titlovim? To je ono što meni treba (mojim starom). Uđe i film traži neki da gleda pola sata - pusti ga i onda ćorak od HR Titlova. Da mi je taj neki trik kao što ima na Samsungovim televizorima da samo mi prikazuje naslove sa HR titlovima.

Envy sri 20.1.2021 12:09
azzie kaže...

Meni stara na ovoj stranici pogleda sta ima novoga i zanimljivoga pa kasnije to otvori u Netflixu ( Svaki dan je updejt na toj stranici ).

 

https://hrflix.eu/

Da, za tu stranicu znamo, ali mene više zanima da kada on klikne na Netflix dugme da ono što vidi ima i prevedeno, (Ima trik za Samsung, netko ga je ovdje već rekao) kao što je to kod HBO GO. Sve što vidiš je prevedeno. Ajde javit će se kolege gore kojih sam ih citrao da vide je li t ono što sam ja mislio.

Nema mi logike da jeste jer netko će željeti da pogleda i non HR titlovane naslove.

Opet sa druge strane Netflix aplikacija je svemirski brod naspram bilo kojih druge a opet nemaju opciju "prikaži samo sa tim i tim titlovima".

nixass sri 20.1.2021 12:21
foofajter kaže...
Pa da, ako prebaci na HR sučelje onda će mu izbacivati samo sadržaj koji ima naše titlove

jesi siguran? ja sam sinoc stavio na hr sucelje, i da, highlighted naslovi imaju hrvatski al jos uvijek ima naslova bez traga hrvatskog.

al kad gore u search box upises "hrvatski" ili "croatian", trebalo bi ti izbaciti sinkroniziranje naslove.

Envy sri 20.1.2021 12:41

Za par dana ću ja sa drugom karticom otvoriti mjesec dana gratis. Pa se zabaviti sa postavkama. Meni kao što i predpostavljaš to nije bitno. Hrflix.eu i milina, ali radi staraca.

Na kraju nije mi ni do 12€/month nego koliko su me drugi pravili budale kao "šta će meni Neflix imaš šta gledati i previše".. Sada svi bi meni da trpaju po 1/4 pa i više cijene da ja plaćam a oni da uživaju. Eh ne mere.. malo protesta.

Juče kad mi otac reče da 6 KM (12€= 24 KM / 4 = 6KM ? 3€) da je to džaba (jer je vidio sada kada ima novi TV) ja sam u šoku ostao.

 

Prije je govorio: Više ja volim Litar Kutjevačke graševine popiti nego dati za to... Nek ih malo prpa uhvati.

Marko :D sri 20.1.2021 13:47

Hrvatski Netflix izbacuje samo filmove i serije lokalizirane na hrvatski. Istina je da na nekim filmovima i serijama nije prevedeno ime, ali ne mislim da je to greška nego da je to tako namjerno napravljeno.