Cryogenic sub 27.6.2015 01:13

jel ima ios bugova? Nadje se koji tu i tam, a android? Trilion bugova, samsung smece, usporen, šteka. Xperia? Vlasnik sam xperie m2 i kad razgovaram nekad me netko cuje kao da mi se pojacava i stisava glas, spojim muziku na bluetooth radio i pocne krcat nakon minute i moram iskljucit i ukljucit bluetooh, i to na 4.4.4, google app store? ili bolje google commercial store. Moj sljedeći mob, definitivno iphone i jailbreak.

bus sub 27.6.2015 09:19
Cryogenic kaže...

jel ima ios bugova? Nadje se koji tu i tam, a android? Trilion bugova, samsung smece, usporen, šteka. Xperia? Vlasnik sam xperie m2 i kad razgovaram nekad me netko cuje kao da mi se pojacava i stisava glas, spojim muziku na bluetooth radio i pocne krcat nakon minute i moram iskljucit i ukljucit bluetooh, i to na 4.4.4, google app store? ili bolje google commercial store. Moj sljedeći mob, definitivno iphone i jailbreak.

 

 

He, jbga kad si genijalac pa uzimas Android, fino budes gljup i uzmes iOS i na miru si :)

JosephBullet sub 27.6.2015 11:37

Odlican potez! Igra Asocijacije za PC firme 32-bita sa Oliverom Mlakarom se pokazala jako zabavna igra u drustvu. Ah ta sijecanja...

Ovu na zalost ne mogu igrati na iPhoneu 4 sa zadnjom verzijom iOSa za taj telefon (7.1.2). Cim pokrenem app i izaberem 1 skup asocijacija (ekran "Odaberi asocijaciju")  app se srusi :((( Vidim po reviewovima da nisam jedini

 

btw tko drzi intelektualna prava? HRT, neka agencija ili g. Lazo? Da li su koristene asocijacije iz tv emisija / igre Asoscijacije (32bita) ili su radene nove? Cisto me interesira :) 

 

Al u svakom slucaju cestitke i nadam se da cu moci igrati na svom starom deviceu i da ce se uvesti podrska za 4 igraca

Borg8472 sub 27.6.2015 13:25

Super je igra rješavao sam sada sa curom, rješili smo prvih 20 i dobro se zabavili :-)
Spojler alert!!!!
Jedino sam koristio 2 zlatnika za žabu, jer puna i glava su igra rječi, a ne asocijacija na punoglavac, ali ostale su zakon i kao kviskoteka nekada.