Nvidia GTX 680 čet 9.11.2017 15:06

Pitanje kako da vidim one ikonice gore u ljevom čošku od instagrama kad mi neko lajka slike itd,sad ih nevidim uopce ? notfikacije su mi sve ukljucene za instagram pod settings u iphonu bas sam jucer dobio 8+ prvi puta sam na iOS btw 

picajzla0707 čet 9.11.2017 15:22
Nvidia GTX 680 kaže...

Pitanje kako da vidim one ikonice gore u ljevom čošku od instagrama kad mi neko lajka slike itd,sad ih nevidim uopce ? notfikacije su mi sve ukljucene za instagram pod settings u iphonu bas sam jucer dobio 8+ prvi puta sam na iOS btw 

 pa zar nema na forumu neka tema za ajfone i posmrtnu pripomoć za iste, nego iz mrtvih dižeš ovu prastaru temu

hebote pas da te hebo, kliknem temu na forumu, pa kliknem na tekst da najprije pročitam što se komentira i ništa mi jasno, kakav 4s, kakvi bakrači, dok nisam vidio datum

hebo te pas još jednom 

Mirko935 čet 9.11.2017 15:47
Nvidia GTX 680 kaže...

Pitanje kako da vidim one ikonice gore u ljevom čošku od instagrama kad mi neko lajka slike itd,sad ih nevidim uopce ? notfikacije su mi sve ukljucene za instagram pod settings u iphonu bas sam jucer dobio 8+ prvi puta sam na iOS btw 

Nikako. Te ikonice za notifikacije ne postoje na iOS-u.

ProTeinZ čet 9.11.2017 16:38
Nvidia GTX 680 kaže...

Pitanje kako da vidim one ikonice gore u ljevom čošku od instagrama kad mi neko lajka slike itd,sad ih nevidim uopce ? notfikacije su mi sve ukljucene za instagram pod settings u iphonu bas sam jucer dobio 8+ prvi puta sam na iOS btw 

 fulo si OS, vrati se na android

BabyDriver420 čet 9.11.2017 16:52
picajzla0707 kaže...
Nvidia GTX 680 kaže...

Pitanje kako da vidim one ikonice gore u ljevom čošku od instagrama kad mi neko lajka slike itd,sad ih nevidim uopce ? notfikacije su mi sve ukljucene za instagram pod settings u iphonu bas sam jucer dobio 8+ prvi puta sam na iOS btw 

 pa zar nema na forumu neka tema za ajfone i posmrtnu pripomoć za iste, nego iz mrtvih dižeš ovu prastaru temu

hebote pas da te hebo, kliknem temu na forumu, pa kliknem na tekst da najprije pročitam što se komentira i ništa mi jasno, kakav 4s, kakvi bakrači, dok nisam vidio datum

hebo te pas još jednom 

Isuse Bože kako gnjevan komentar pun mržnje zbog nekakvog posta na forumu. Tebi treba psihološka pomoc prije nego naudis nekome, kad ima ljudi poput tebe nije ni cudno vidjeti vijesti npr. ubio susjeda zbog parkinga. Ovo bi trebalo proslijediti nekim institucijama da te posalju na promatranje.

Mirko935 čet 9.11.2017 19:25
Nvidia GTX 680 kaže...
Syke kaže...

nema toga, notifikacije rade na drugačijem principu na iOSu... imaš badgeve i notification centar.

 e da ti badgevi kaj to znaci ako ih enejblam?

Badgevi su one crvene točke na ikonama u kojima piše koliko imaš notifikacija od tog appa.

fifti uto 6.11.2018 23:27

Pozdrav ekipa,imam problem...bebač mi je uništio ženin mob,a nije imala uključen ni icloud niti recovery niti ista, 3000slika od bebača starog 7mj nestalo u sekundi...dali postoji neki način da ih vratim??? fizički imam mob al sam ga morao vratiti na tvorničke postavke i onda se prijaviti s novim jer je zena to sve zaboravila šifre i ostalo jer se ne kuzi a netko treci joj je radio racun prije tj kad ga je i kupila prije 4god... probao sam s dr.fine aplikacijom al nije mi nista nasla...valjda zbog dr racuna ili??? ljudi svaka info mi je bitna i molim Vas za pomoć. Unaprijed Hvala.