4mal sri 6.4.2016 17:55

vidis ja sam si rijesio arenu preko max to go app na telki i 6.mj free usluga tj sportski + max to go

slika je u HD-u kao i na iptv-u

 

ukratko MAX3 M1 paket me dojde 305kn-a sa pogodnostima koje sam naveo

 

max tv osnovni

max adsl flate rate

turbo 50 opcija

non stop+ fixni tel.

 

p.s kao magenta korisnik imam pogodnosti za nove max pakete

uzeo sam HBO Premium za 9kn mj. koji je inace 60kn..

 

u paketu se dobije

 

https://www.hrvatskitelekom.hr/televizija/programski-paketi/maxtv/premium-hbo-paket

 

 

 

 

Mazga čet 7.4.2016 07:21

naravno da nije pisalo, kao niti za bilo koji drugi program, pisalo je samo ime paketa, a po imenu paketa ne znaš koje programe sadrži, osim da ih pitaš, što sam napravio i prevarili su me.

 

s obzirom da imam ranija iskustva u davanju neistinitih informacija s njihove strane, provjerio sam više puta i pogledao na popisu kanala za taj paket. najzanimljivije je što im je u popisu kanala arena 1-4 bila podebljana, kao da je uključena u paket, iako je bila samo na mjesec dana.

 

to je definitivno kap koja je prelila čašu, ja neću propasti za tih par kn/mj, ali nikada više neću biti korisnik njihovih usluga, ma kakve one bile...

ivo454 čet 7.4.2016 09:21

Korisnička služba je nula, dok je tehnička podrška OK. Što se tiče korissničke službe, tu mi nije nište jasno, kao da zoveš kupleraj, pa jes uključeno, pa nije, pa jes 100%. Ja sam se dosjetio, pa sastavim svoj paket, hoću to , za tu cijenu, davim, dok ne naiđem na iskusnog operatera, koji mi to sve iskalkulira i dobijem što želim. Oni nude 5000 minuta + 5GB + poruke, ja kažem meni ne treba nego 500. Ako vam ne što krivo naprave, odmah prigovor pisani ili mail-om, obično prvi stupanj odbije, onda ponovo prigovor, uz navod da će te sve svoje usluge otkazati, ako ste iole u pravu, slijedi pozitvno riješenje.

Napominjem, osnovna stvar je prigovor, ako se pojave bilo kakvi problemi ili nesporazumi, nikakva zvanja i priče. 

4mal čet 7.4.2016 09:39

Kod njih sam od kad max tv postoji i iskreno samo sam jednom ili dva puta imao okrshaj kod ok corala za tv ali to

 

Je bilo kada je isti startovao pa je bilo nestabilno i jednom kad sam uzimal iPhone 3G u tarifi 150i kad me lik htjeo zmuljat na licu mjesta...

 

 

..ali poslje nikakvih problema sa sluzbom ili tehnickom podrskom...

 

Naravno da su prevrtljivi i lije kada razgovaraju sa ljudima koji se bas ne kuze pa tu imaju prostora uvalit nesto alincim ti njima pocnes baratat terminima koji niti oninsami ne kuze 

 

Onda se normaliziraju i sve je po ps-u ...

 

P.s pokazite zube malo i sve bude ok :-)

FLes čet 17.1.2019 19:38

Mene sad zvali da mi nude Magentu. Na kraju sam ih odbio jer ne mogu ni popamtit sve što mi ispričaju, i ne želim preko telefona išta dogovarat. I nije mi se svidjelo što su mi rekli da sam onda vezan iduća 24 mjeseca na to, a ako prekinem ranije, plaćam penale. A ne znam ni dal ću bit na ovoj adresi toliko. I rekli su da bi oni to prvo meni uključili, a tek bi mi onda slali ugovor na kućnu adresu pa ja mogu odustat u roku od 14 dana od danas. Uglavnom, lijepo ću ja otić do T-Centra pa nek mi napišu da si ja pročitam sva sitna slova kakav ja tu ugovor s njima sklapam, pa ću onda odliučit da ili ne...

 

I kao što je netko ranije napisao, na njihovim idiotnim stranicama uopće ne mogu nać takvu ponudu i po toj cijeni što su oni samnom dogovarali preko telefona.

 

 

Cri.Lu99 pet 18.1.2019 09:07

Ako si privatni korisnik postoji nešto što se zove Registar NE zovi. Uglavnom ako ne želiš da te se kontaktira vezano za ponude samo nazovi HT i reci da želiš da se tvoji podaci ubace u taj registar

JozoBozo121 pet 18.1.2019 12:46
FLes kaže...

Mene sad zvali da mi nude Magentu. Na kraju sam ih odbio jer ne mogu ni popamtit sve što mi ispričaju, i ne želim preko telefona išta dogovarat. I nije mi se svidjelo što su mi rekli da sam onda vezan iduća 24 mjeseca na to, a ako prekinem ranije, plaćam penale. A ne znam ni dal ću bit na ovoj adresi toliko. I rekli su da bi oni to prvo meni uključili, a tek bi mi onda slali ugovor na kućnu adresu pa ja mogu odustat u roku od 14 dana od danas. Uglavnom, lijepo ću ja otić do T-Centra pa nek mi napišu da si ja pročitam sva sitna slova kakav ja tu ugovor s njima sklapam, pa ću onda odliučit da ili ne...

 

I kao što je netko ranije napisao, na njihovim idiotnim stranicama uopće ne mogu nać takvu ponudu i po toj cijeni što su oni samnom dogovarali preko telefona.

Obično ti ovi u centru ne mogu dati istu ponudu kao preko telefona pa računaj na to. 

Paolo Maldini pet 18.1.2019 12:48
Cri.Lu99 kaže...

Pa šta se žališ onda. Ljudi samo rade svoj posa. Ti imaš mogućnost to riješit al tvoja je stvar šta nemaš volju to odraditi. 

 Stani malo, zovu me ista dva puta i dva puta im kažem da me ne zanima, naravno da taj jazavac iz službe za korisnike može zabilježiti da nisam zainteresiran. Trebao bi se upisati u registar da to riješim? A šta ako me zanimaju ponude drugih firmi koje prodaju svoje proizvode/usluge preko telefona? Vidim da ti je logika jača strana.

Cri.Lu99 pet 18.1.2019 17:12
Paolo Maldini kaže...
Cri.Lu99 kaže...

Pa šta se žališ onda. Ljudi samo rade svoj posa. Ti imaš mogućnost to riješit al tvoja je stvar šta nemaš volju to odraditi. 

 Stani malo, zovu me ista dva puta i dva puta im kažem da me ne zanima, naravno da taj jazavac iz službe za korisnike može zabilježiti da nisam zainteresiran. Trebao bi se upisati u registar da to riješim? A šta ako me zanimaju ponude drugih firmi koje prodaju svoje proizvode/usluge preko telefona? Vidim da ti je logika jača strana.

 Pa onda to odma kažeš, a ne da si lijen... A šta se tiče tih jazavaca, jbg, ljudi moraju radit ono šta im se kaže