Brajki uto 13.9.2016 13:49
razermario kaže...

Bio sam napravio acc i dobio sam 7 dana free ... 

 

I sad me zanima ako napravim drugi acc.. Dali mogu sa istim brojem kartice se ponovo reg. na drugi acc ? I dali cu moci nastaviti u igrama gdje sam stao ? 

 Iskreno ne znam, ali najbolje je da probaš pa da nama javiš jer i isto ovo zanima, ali za sada nemam potrebe raditi novi acc.

U biti nije baš isto naime ja imam jedan acc na kojem sam iskoristio free trial na ps4 je 14 dana, a potom sam uzeo godinu dana, ali me zanima dali ću moći kreirati drugi acc na istu karticu i također bih iskoristio free trial kad za to dođe vrijeme, naravno ako bude moguće.

 

razermario uto 13.9.2016 19:34
Brajki kaže...
razermario kaže...

Bio sam napravio acc i dobio sam 7 dana free ... 

 

I sad me zanima ako napravim drugi acc.. Dali mogu sa istim brojem kartice se ponovo reg. na drugi acc ? I dali cu moci nastaviti u igrama gdje sam stao ? 

 Iskreno ne znam, ali najbolje je da probaš pa da nama javiš jer i isto ovo zanima, ali za sada nemam potrebe raditi novi acc.

U biti nije baš isto naime ja imam jedan acc na kojem sam iskoristio free trial na ps4 je 14 dana, a potom sam uzeo godinu dana, ali me zanima dali ću moći kreirati drugi acc na istu karticu i također bih iskoristio free trial kad za to dođe vrijeme, naravno ako bude moguće.

 

 Eh da te odma razocaram... Probo sam juce, i ne moze na istu karticu... :/ 

error_666 uto 13.9.2016 20:21

Pozdrav svima ,

probao sam ovo aktivirati i nisam uspio, zapelo je na kartici  . za one koji su uspjeli par pitanja

koju zemlju treba stavit (ja sam pokusao sa uk i tamosnjom adresom )

kad se dođe do kartice , koju ste stavili ? fake kartica sa neta ili vasa ?

to me malo zbunjuje jer se podaci ne podudaraju sa imenom i adresom kad dođem do kartice  ? Molim da neko malo pojasni ko zna , hvala :)

iMik uto 13.9.2016 20:36
error_666 kaže...

Pozdrav svima ,

probao sam ovo aktivirati i nisam uspio, zapelo je na kartici  . za one koji su uspjeli par pitanja

koju zemlju treba stavit (ja sam pokusao sa uk i tamosnjom adresom )

kad se dođe do kartice , koju ste stavili ? fake kartica sa neta ili vasa ?

to me malo zbunjuje jer se podaci ne podudaraju sa imenom i adresom kad dođem do kartice  ? Molim da neko malo pojasni ko zna , hvala :)

 Ima ovdje objašnjenje

 

http://www.hcl.hr/game-special/kako-besplatno-igrati-playstation-3-igre-na-pc-u-96968/

error_666 sri 14.9.2016 05:33
razermario kaže...

Ja sam stavio United Kingdom , i Liverpool i njegov postal code.  I naravno svoju karticu .... 

 Kad si dosao do dodavanja kartice  i  gdje se upisuju podaci o vlasniku  ,  koju adresu si stavio , svoju ili tu englesku sto si je koristio za izradu acc ? meni odbija nonstop , ma sto pokusao ,  mozda ne moze moja kartica ???

matecro007 pon 5.12.2016 17:19

Nisam nigdje naso na netu.

Krenuo sam igrat Beyond two souls na ds3 joysticku i kao da mi ne radi motion senzor, probao sam na drugom joysticku isto nece , sa drugom zicom, sa motionjoy i scpservice. Sve tipke rade osim tog motion senzora a bez toga nemrem igrat. Kako se rjesit toga?

The_K sub 15.9.2018 16:17

Iskoristio sam ovaj free trial od tjedan dana ali nisam stigao zavrsiti the last of us. Mislim napraviti novi racun da opet aktiviram free trial od tjedan dana pa me zanima jeli bi mogao nekako prebaciti save sa jednog racuna na drugi?