NEW_MAN sri 14.6.2017 07:13

To sam peglal prek gaming servisa zone.com
Prvi funkcionalni gaming servis na svijetu prek kojeg se skupljala ekipa u sobama i startala igru. Peglal sam na 28800 modemu i kasnije 56k USRobotics jer je stari GVC gubil vezu ako je stara digla slusalicu od telefona. Imali smo klan SUN i taj AoE sa Rise of Rome expanzijom smo dominirali.

Kupujem istu sekundu cim izbace.

Jebodiah čet 22.6.2017 15:12
ParaNO1d kaže...
Jebodiah kaže...

.......hmmm

vec 8 godina igram AOE III + ADD

Ima li naznaka za novi AOE IV ?????

 

 

Ako cijena bude prihvatljiva kupujem odmah, a AoE IV bi bilo genijalno. Nadam se da će jednom izaći.

 Ma samo da ne padne u moderno tj. danasnje-buduce vrijeme.

neka nam poceci civilizacije, uuuuuhhhhh

 

BIL GATES PLEASE...!!!!!!!

                 PLEASE...!!!!!

i da li moze jos jedna zelja....!?

Moze......!?

Nek se koriste vase servere, kako vec... NEMOJTE STEAM  !!!!!!!

 

                                                                                     ........................ajd rodo, odnesi mu zelje moje

Brki1994 čet 6.5.2021 15:04

Moram reći da ju igram već 6 mjeseci s pauzama i po meni najbolji Age of Empires. Igra mog djetinjstva, tako da je remaster itekako super. Još kada sam vidio da developeri slušaju community što je rijetkost i da dobivamo nove DLC-eve s civilizacijama poput afričkih nemam ništa osim riječi hvale. Još su u igru ubacili dvije nove nacije (Šveđane i Inke) koje nisu bile prethodno u njima, a sadašnje nacije su rebalansirali i dodali im neke nove mogućnosti i vojne jedinice.

Imam još par frendova s kojima se navečer nabaci multiplayer.

 

Za 10 eura kada je na popustu se dobiju 3 kamapanje, 8 povijesnih misija, kratke misije s zadacima, skirmish i multiplayer koji su fanstastični s pregršt mapa na izbor, 17 civilizacija i scenario ediot, mislim da nema boljeg paketa trenutno ako želite solidnu strategijicu.

 

Tople preporuke