HCMAA ned 22.5.2022 11:41

Slijedi najveći rast u povijesti...svi koji uđu sada sljedeće godine u ovo vrijeme su milijunaši...čak i kupnja sa kreditom iz banke je dobar potez...mediji bi trebali ljude obavijestiti na ovaj povijesni trenutak kad SVI MOGU BITI MILIJUNAŠI...ljudi...braćo...sestre...sve pare izvucite...iz čarapa...bičava...madraca...zakopano u zemlji...vodokotlića....iz zamrzivača.

Svu imovinu založiti za dignuti kredit.

U kvizu tko želi biti milijunaš...samo jedan može...međutim u crypto kvizu povijesni je trenutak da svi mogu.

x18x05x ned 22.5.2022 12:09
HCMAA kaže...
Slijedi najveći rast u povijesti...svi koji uđu sada sljedeće godine u ovo vrijeme su milijunaši...čak i kupnja sa kreditom iz banke je dobar potez...mediji bi trebali ljude obavijestiti na ovaj povijesni trenutak kad SVI MOGU BITI MILIJUNAŠI...ljudi...braćo...sestre...sve pare izvucite...iz čarapa...bičava...madraca...zakopano u zemlji...vodokotlića....iz zamrzivača.

Svu imovinu založiti za dignuti kredit.

U kvizu tko želi biti milijunaš...samo jedan može...međutim u crypto kvizu povijesni je trenutak da svi mogu.

 Digo sam kredit, šta sad?

Minneyar ned 22.5.2022 12:33
x18x05x kaže...
HCMAA kaže...
Slijedi najveći rast u povijesti...svi koji uđu sada sljedeće godine u ovo vrijeme su milijunaši...čak i kupnja sa kreditom iz banke je dobar potez...mediji bi trebali ljude obavijestiti na ovaj povijesni trenutak kad SVI MOGU BITI MILIJUNAŠI...ljudi...braćo...sestre...sve pare izvucite...iz čarapa...bičava...madraca...zakopano u zemlji...vodokotlića....iz zamrzivača.

Svu imovinu založiti za dignuti kredit.

U kvizu tko želi biti milijunaš...samo jedan može...međutim u crypto kvizu povijesni je trenutak da svi mogu.

 Digo sam kredit, šta sad?

 sve u LUNU

HCMAA ned 22.5.2022 19:26

#DarthMarkus

Imao sam i ja svoje šok terapije...Agrokor(Ledo i Belje)...Khurchevi Dalekovod...početak pandemije...kad je sve otišlo u MP3...Sad Khurchevi Putin mi shebe Adriaplast...sve u svemu gubici oko 250000kn...Srećom dobitak je dovoljno velik da je pojeo gubitak i još ostalo:)

Onog koga su grizle zmije...i gušterica se boji...ja sam sad u tom filmu...i nema tih živaca koji mogu podnijeti sve te šokove...eto na kraju sam ipak u debelom plusu...ALI ŠOK TERAPIJA ostaje doživotno utkana u moj mozak.

I da sve je ovo iskreno i istinito...i zato savjet svima da je to sve hebena kocka...i bolje se s tim ne petljati...lako je sada svima koji su u plusu sa recimo BTC mudrovati...međutim nitko vam neće reći koliko su im otišli živci...koliko su popušili...malo njih će iskreno reći svoja iskustva...sve sami milijunaši...stvarnost je malo drukčija.

wyks ned 22.5.2022 20:52

Kako je nešto ciklus, ako je već i prije 2017. bilo jasno da je Tether tu da pumpa vrijednost bez pokrića, pa je Do Kwon namjerno gurao Teru/Lunu koja je sad pukla?

 

Ciklus čega?

Netko će opet napravit - citiram iz videa - "stablecoin sa lošom izvedbom" - koji će puknut?

 

Ili je možda ciklus namjere - al one malo kontroverzne?

Ili se sad, treći put, zbilja za ozbač vjeruje Do Kwonu, da časna pionirska neće sa Luna 2.0. napravit "stablecoin sa lošom izvedbom"?

 

Ili ćemo svi bit debili pa ćemo "stablecoine sa lošom izvedbom" shvatit kao normu, kao ciklus?

danko99 pon 23.5.2022 08:25

Kako bude,bude.

Jedno je 100% sigurno,balon nije puko niti če puknut ikad.

Cijena može drastično past,ali balon nebu puko.

Ko voli kockat,kripto je puno bolji i sigurniji izbor nego "Hrvatska lutrija" i slično.