BlueMax pon 30.1.2023 15:11
torrente kaže...
OpPlsNerf kaže...

 

Internet laže više nego TV, a TV je već bio visoko postavio letvicu. "Bitnija" tema = mutnija voda

 a istine su dokučili samo rijetko inteligentni koji su i ranije ponosno bojkotirali cjepivo protiv ospica, dječije paralize itd.

 

dok nije bilo interneta, nije bilo prilike da zastraniš u zavjeraške vode.

pa je tako 1972 kosovski albanac iz Iraka donio velike boginje... unutar 20 dana cijepljeno 18 milijuna ljudi.

rezultat je samo 35 umrlih.

tada se isto moglo izmislit zavjeraško podmetanje od neprijatelja jugoslavije, no nije.  ipak treba postojati internet, da bi pojedinac otplovio u psihodelične vode, unutar kojih se logaritamski umnaža ludilo i jednog dana sa megafonom jurišaš na hrt.

 Tada su idioti svoje teorije širili unutar 4 zida i eventualno u birtiji. A u birtiji je uvijek bio jedan koji sve sluša pa su i tamo pazili što govore. Pogubno po ljudska prava ali učinkovito za zdravstveni sustav.

veseli007 pon 30.1.2023 19:51

Ova cjepiva su izmisljena samo da bi smanjili populaciju svijeta ( transfumanizam). To nikako nisu cjepiva da ti pomognu vec da te dokrajce u skoro vrijeme sa 5G-6G frekvencijama! Nazalist mnogi jos ne zele vidjeti koliko ih danas IZNENADNO UMIRE. Biti ce i gore kad krenu na nasu dijecu, to ce biti veci genocid od Hitlera. 

 

Znam da cete se mnogi rugati, np, vase pravo. Kako se samo istina krije od nas, to je strasno, mediji su 90% korumpirani, i zdusno se zalazu za cjepivo. Kad pogledas tko ti nudi cjepivo i koja je njhova pozadina onda ili si slijep ili ne zelis znati istinu. Biti ce ovo drugo. Transhumanizam na djelu. Sotona kroz masone prozdire sve pa i Katolicku crkvu na celu sa laznim prorokom, laznim papom franjom. To je samo uvertira u 3 svijetski rat, koji ce zapoceti u Europi i preliti se na bliski istok itd. Sve se to mora odigrati prije drugog dolaska Gospodina Isusa Krista. Odpad od vijere, ratovi, glad, zaraze, bolesti, itd, itd. Sve je to davno navjesteno tj zapisano u Bibliji, a jos jasnije objasnjeno u Knjigi Istine. Samo dali ima mudra covjeka koji zeli znati i zastititi se od sotone i njegove vojske! Mnogi ce se sada sprdati, ali kad zagusti a hoce, i to strasno ce biti kazna Bozija, onda ce mnogi traziti oprost od Boga za svoje grijehe i biti ce spaseni tj uci ce u raj zemaljski( 1000g Kristovo Kraljevstvo na zemlji )  a poslje i u nebeski raj. A mnogi nece zatraziti oprost od Boga i oni ce tvoriti sotoninu vojsku. U konacnoj bitki za spas Duša, jer Duša je najdragocijenije sta imamo, nakon smrti sve je gotovo, dok si ziv zatrazi oprostenje i ipovjedaj se jer kad sklopis oci, i ako si u smtnom grijehu nema pomoci, jer si imao vremena za kajanje ali te nije bilo briga. Sve ce biti kristalno jasno nakon Velikog Upozorenja, koje ce biti jako, jako skoro. ( Prosvljtljenje savjesti, kad ce svaka duša od 7g nadalje u 15min sebe vidjeti kako je Bog vidi, tj stajat ce pred Bogom kao da je sudnji dan. Mnogi ce umrijeti od soka kad budi vidjeli stanje svojih dusa). Ne zelim vas plasiti, vec upozoriti. Jer o spasenju nase duse ce ovisiti dali cemo zatraziti oprost od Boga ili cemo mu pljunuti u lice. Nazalost oko 2 milijarde dusa ce ga odbiti, vecina ce zatraziti oprost i biti spasena. Ali prije toga slijedi 3 svijetski rat, glad na koju nas vec sada agenda 2030 priprema, bolesti od cjepiva, zaraze itd.

 

Stavit cu vam link knjiga-istine pa tko zeli nek pogleda, slobodni smo ljudi nitko na nista nije uvjetovan, tko hoce nek cita, ko nece ne mora. ✌️

 

Htio bi razgovaramo ko ljudi, jer ako ne mozes napisati ista dobrog onda nemoj ni pisati, nikog neces povrijediti. ✌️😊

 

 

 

 

love2ml86 pon 30.1.2023 19:57
veseli007 kaže...

Ova cjepiva su izmisljena samo da bi smanjili populaciju svijeta ( transfumanizam). To nikako nisu cjepiva da ti pomognu vec da te dokrajce u skoro vrijeme sa 5G-6G frekvencijama! Nazalist mnogi jos ne zele vidjeti koliko ih danas IZNENADNO UMIRE. Biti ce i gore kad krenu na nasu dijecu, to ce biti veci genocid od Hitlera. 

 

Znam da cete se mnogi rugati, np, vase pravo. Kako se samo istina krije od nas, to je strasno, mediji su 90% korumpirani, i zdusno se zalazu za cjepivo. Kad pogledas tko ti nudi cjepivo i koja je njhova pozadina onda ili si slijep ili ne zelis znati istinu. Biti ce ovo drugo. Transhumanizam na djelu. Sotona kroz masone prozdire sve pa i Katolicku crkvu na celu sa laznim prorokom, laznim papom franjom. To je samo uvertira u 3 svijetski rat, koji ce zapoceti u Europi i preliti se na bliski istok itd. Sve se to mora odigrati prije drugog dolaska Gospodina Isusa Krista. Odpad od vijere, ratovi, glad, zaraze, bolesti, itd, itd. Sve je to davno navjesteno tj zapisano u Bibliji, a jos jasnije objasnjeno u Knjigi Istine. Samo dali ima mudra covjeka koji zeli znati i zastititi se od sotone i njegove vojske! Mnogi ce se sada sprdati, ali kad zagusti a hoce, i to strasno ce biti kazna Bozija, onda ce mnogi traziti oprost od Boga za svoje grijehe i biti ce spaseni tj uci ce u raj zemaljski( 1000g Kristovo Kraljevstvo na zemlji )  a poslje i u nebeski raj. A mnogi nece zatraziti oprost od Boga i oni ce tvoriti sotoninu vojsku. U konacnoj bitki za spas Duša, jer Duša je najdragocijenije sta imamo, nakon smrti sve je gotovo, dok si ziv zatrazi oprostenje i ipovjedaj se jer kad sklopis oci, i ako si u smtnom grijehu nema pomoci, jer si imao vremena za kajanje ali te nije bilo briga. Sve ce biti kristalno jasno nakon Velikog Upozorenja, koje ce biti jako, jako skoro. ( Prosvljtljenje savjesti, kad ce svaka duša od 7g nadalje u 15min sebe vidjeti kako je Bog vidi, tj stajat ce pred Bogom kao da je sudnji dan. Mnogi ce umrijeti od soka kad budi vidjeli stanje svojih dusa). Ne zelim vas plasiti, vec upozoriti. Jer o spasenju nase duse ce ovisiti dali cemo zatraziti oprost od Boga ili cemo mu pljunuti u lice. Nazalost oko 2 milijarde dusa ce ga odbiti, vecina ce zatraziti oprost i biti spasena. Ali prije toga slijedi 3 svijetski rat, glad na koju nas vec sada agenda 2030 priprema, bolesti od cjepiva, zaraze itd.

 

Stavit cu vam link knjiga-istine pa tko zeli nek pogleda, slobodni smo ljudi nitko na nista nije uvjetovan, tko hoce nek cita, ko nece ne mora. ✌️

 

Htio bi razgovaramo ko ljudi, jer ako ne mozes napisati ista dobrog onda nemoj ni pisati, nikog neces povrijediti. ✌️😊

 

 

 

 

Moja duša je besmrtna a tvoj bog me osudio na oganj. Tako da nemam problema.

veseli007 pon 30.1.2023 20:04

Je, tvoja je dusa besmrtna. Bog ne osudjuje ni tebe ni mene vec mi sami svojim grijesima udaljujemo se od njega i idemo u susret sotoni tj vjecnu vatru pakla. Bog je ljubav. Bog dopusta patnju radi veceg dobra kojeg mi vecinom ne shvacamo jer smo ograniceni tijelom. Sotona stvara kaos, ratove, bolesti, itd. Bog dopusta, jer on vidi i zna bolje od nas sta je dobro.

love2ml86 pon 30.1.2023 20:06
veseli007 kaže...

Je, tvoja je dusa besmrtna. Bog ne osudjuje ni tebe ni mene vec mi sami svojim grijesima udaljujemo se od njega i idemo u susret sotoni tj vjecnu vatru pakla. Bog je ljubav. Bog dopusta patnju radi veceg dobra kojeg mi vecinom ne shvacamo jer smo ograniceni tijelom. Sotona stvara kaos, ratove, bolesti, itd. Bog dopusta, jer on vidi i zna bolje od nas sta je dobro.

Tko me šalje u oganj? Tko je napravio oganj? Ja sigurno ne želim tamo a još manje sam ga napravio, dakle, to je njegovo maslo!

veseli007 pon 30.1.2023 20:18

Bog nije stvorio pakao, vec sotona. Bog je ljubav i ne salje nikog u pakao vec mi svojom tvrdokornoscu odbijanjem njegove ljubavi sebe predajemo u ruke sotoni. U paklu ce zavrsiti svi oni koji nisu vjerovali u Krista tj nisu ga htijeli prihvatiti. Jer su zavedeni, novcem, moci, cast, laznim bogovima, itd. Ako je Bog sama ljubav kako moze svoje djete baciti u pakao. Nemoze nikako, jer pakao nije njegovo maslo to je sotonina laz, pakao je sotonino lazno kraljevsto. ( Kao dolje je ekipa ).  Vec nasa slobodna volja koju sotona napastuje i navodi na grijeh, udaljava nas od Boga.

 

 

Ili se priblizavas Kristu ili sotoni nema sredine.

 

 

 

 

veseli007 pon 30.1.2023 22:35

Kad se covjek udalji od Boga vec je to pocetak paklenih muka. Razlika je da se dok smo jos na zemlji covjek moze vratiti svojm stvoritelju, pokajanjem i ispovijedi svojih grijeha( sakrament ispovijedi, svecenik ti daje oprost tj sam Krist u osobi svecenika). 

 

Bog je u jednu ruku "odgovoran" za pakao ali ne kao stvoritelj pakla. Vec jer je dopustio da sotona napravi pakao. Zasto je dopustio? Zato jer je svakom stvorenju dao slobodnu volju, ti biraj. Danas ispred tebe stavljam blagoslov i proklestvo ti izaberi sta ti srce zeli, za svaki odabir postoj i posljedica tj nagrada. Bog je ljubav, i iz te ljubavi covjeku je dao slobodnu volju kao i andjelima, arkandjelima, itd. Sotona se pobunio jer je htio biti kao Bog i za sobom poveo veliko mnostvo andjela. Mislio je da je jak, mudar, i da ce nadvladati stvoritelja, a ustvari je bio bahat, ohol i umisljen, nakraju ga je Bog kaznio i protjerao na zemlju, skupa sa njegovim andjelima ( sada demonima). Zato biblija kaze da je ovaj svijet u vlasti zloga, sotone. 

Bog je dopustio pakao ali ga on nije stvorio. Sotona si je sam " izgradio" svoje kraljevstvo, svojim neposluhom Bogu. Bog to doputa radi dane slobode covjeku. Bilo bi ljepse da nema sotone, ili barem da se nije pobunio itd. Sta je tuje. Kao sta covjek zeli imati oko sebe prave prijatelje, tako i Bog zeli imati isto prave prijatelje. Jer kako ces znati tko ti je zaista pravi prijatelj ako ga ne iskusas, provijeris. Pa tek onda znas na koga se mozes osloniti, tako i Bog, dopusta neke stvari ali sve iz Ljubavi jer je on sama ljubav, da vidi za koga cemo se mi odluciti. A nas odabir, odluka, ima i posljedice. Ili za Boga ili za sotonu, nikad nije bilo nesto trece niti ce biti. Nakraju znas ko ti je istinski prijatelj, onaj koji je ostao uz tebe i kad nije imao nikakve koristi, vec stobom djelio dobro i u vecini slucajeva veliko zlo. Tako i Bog zeli znati ko su mu prijtelji, da ih kasnije moze nagraditi vjecnim zivotom u miru, ljubavi, itd. 

 

Stavit cu link o postojanju pakla pa procitaj ako zelis✌️Zasto postoji pakao ako je Bog ljubav

 

 

 

 

 

 

 

veseli007 pon 30.1.2023 23:01
forumaš kaže...

Kad se dođe u raj kaj se tam radi po cijele dane i tako u nedogled?

 Tamo ces uzivati. To ne mozemo ni zamisliti, jer kaze Bog da to ljudsko srce nemoze zamisliti, sta je Bog pripremio za svoje prijatelje, svoju ljubljenu dijecu. Samo se trebamo truditi doci do raja! 10 Bozjih zapovjedi i to je to. ✌️

Zaporožac uto 31.1.2023 05:27
forumaš kaže...

Kad se dođe u raj kaj se tam radi po cijele dane i tako u nedogled?

Zanimljivo. 

Isto pitanje sam postavio pokojnoj majci, netom prije njene prije smrti ..

Na pitanje; Što se radi tamo u raju nakon smrti , odgovor je bio legendaran, a glasi; "Tamo se bude" (u smislu... tamo budeš, bivstvuješ, ne buđenje)

 

Misam ni primjetio da je tema već nekoliko postova OFF ! 

 

Otvorite temu Život nakon smrti 

forumaš uto 31.1.2023 17:10
HOME123456 kaže...
forumaš kaže...

Kad se dođe u raj kaj se tam radi po cijele dane i tako u nedogled?

 Možeš pogledat serije koje si propustio ...😂

 Kaj nije u paklu bolja ekipa za gledat serije? Zamisli dođeš u raj u kojem moraš boraviti vječno, za sve vijeke vjekova, i tam si okružen nekim svetim babama koje po cijeli dan mantraju o ljubavi i bogu.

I onda se tam nemereš ni ubiti jer moraš živjeti vječno, u raju. Kaj napravit, brijem da je to izazov.

BeLLicus uto 31.1.2023 19:51
veseli007 kaže...

Kad se covjek udalji od Boga vec je to pocetak paklenih muka. Razlika je da se dok smo jos na zemlji covjek moze vratiti svojm stvoritelju, pokajanjem i ispovijedi svojih grijeha( sakrament ispovijedi, svecenik ti daje oprost tj sam Krist u osobi svecenika). 

 

Bog je u jednu ruku "odgovoran" za pakao ali ne kao stvoritelj pakla. Vec jer je dopustio da sotona napravi pakao. Zasto je dopustio? Zato jer je svakom stvorenju dao slobodnu volju, ti biraj. Danas ispred tebe stavljam blagoslov i proklestvo ti izaberi sta ti srce zeli, za svaki odabir postoj i posljedica tj nagrada. Bog je ljubav, i iz te ljubavi covjeku je dao slobodnu volju kao i andjelima, arkandjelima, itd. Sotona se pobunio jer je htio biti kao Bog i za sobom poveo veliko mnostvo andjela. Mislio je da je jak, mudar, i da ce nadvladati stvoritelja, a ustvari je bio bahat, ohol i umisljen, nakraju ga je Bog kaznio i protjerao na zemlju, skupa sa njegovim andjelima ( sada demonima). Zato biblija kaze da je ovaj svijet u vlasti zloga, sotone. 

Bog je dopustio pakao ali ga on nije stvorio. Sotona si je sam " izgradio" svoje kraljevstvo, svojim neposluhom Bogu. Bog to doputa radi dane slobode covjeku. Bilo bi ljepse da nema sotone, ili barem da se nije pobunio itd. Sta je tuje. Kao sta covjek zeli imati oko sebe prave prijatelje, tako i Bog zeli imati isto prave prijatelje. Jer kako ces znati tko ti je zaista pravi prijatelj ako ga ne iskusas, provijeris. Pa tek onda znas na koga se mozes osloniti, tako i Bog, dopusta neke stvari ali sve iz Ljubavi jer je on sama ljubav, da vidi za koga cemo se mi odluciti. A nas odabir, odluka, ima i posljedice. Ili za Boga ili za sotonu, nikad nije bilo nesto trece niti ce biti. Nakraju znas ko ti je istinski prijatelj, onaj koji je ostao uz tebe i kad nije imao nikakve koristi, vec stobom djelio dobro i u vecini slucajeva veliko zlo. Tako i Bog zeli znati ko su mu prijtelji, da ih kasnije moze nagraditi vjecnim zivotom u miru, ljubavi, itd. 

 

Stavit cu link o postojanju pakla pa procitaj ako zelis✌️Zasto postoji pakao ako je Bog ljubav

 

 

 

 

 

 

 

 Ti da si čitao bibliju od korica do korica, pravu bibliju ne ilustriranu slikovnicu za djecu znao bi da pakao niti postoji niti je ikad napravljen isto kao i čistilište. U bibliji se spominje samo kraljevstvo nebesko u kojeg će doći svi koji su živjeli moralno i po Božjim zapovjedima. Sve ti piše detaljno u knjizi otkrivenja dirketno prevedeno sa hebrejskog jezika ne ovi naši kvazi prevodi gdje Božja zapovjed glasi ne sagriješi bludno dok je prava zapovjed ne učini preljuba... Velika razlika... 

 

Isus će u drugom dolasku u prvom uskrsnuću uskrsnuti sve dostojne za život vječni a drugom uskrsnuću ove nemoralne koje će progutati plameni oganj i te duše će biti zauvijek uništene skupa sa sotonom. Nikakav pakao gdje se ti mučiš beskonačno i razna trkeljanja. Čovjek kad umre u ovom životu čeka Kristov dolazak i uskrsenje i onda će se svima sudit jednako. A ova trkeljanja kad baba did umro joj molimo se za njega ako je u cistilistu. Nigdje ali nigdje to u bibliji se ne spominje cistiliste niti pakao samo kraljevstvo božje. Detaljno sve opisano u toj zadnjoj knjizi otkrivenja. Pa kad vec toliko uzivljeno pricas o tome svemu valjda bi trebao znati sveto pismo premda je to riječ božja? A ne slušati trkeljanja kvazi svećenika i katoličke crkve gdje mi svećenik 18 puta tokom mise traži donacije za razno razne gluposti. Ako si vjernik živi moralno, po zapovjedima. Ako možeš pogotovo po knjizi ponovljenog zakona itd. Mani se svećenika i katoličke crkve. Čuj ispovjed pa to je tek prevara. Šta je sa ljudima koji su živjeli 4000 godina prije krista i umrli bez ispovjedi a živjeli su koliko toliko moralno itd. Ti ideš tamo grešniku pričati o nekim svojim grijesima. Na svijetu je 9 milijardi ljudi samo se kršćani ispovjedaju. Šta će biti sa ostatkom svijeta... 

chance00 uto 31.1.2023 20:49

samo navalite, itak na WEF-u vele da nas treba biti manje,pa sto ne bi poceli od vaxera. Ja sam za slobodu izbora, tko zeli dao bi mu i slobodan dan ; jer vecina onih koje znam nije bila spisobna raditi nakon te sigurno-kao-popiti-vodu vax doze 

Tko ima imalo pameti,poceo bi se pitati otkuda toliko " iznenadnih smrti" ,koje nitko ni ne negira

torrente uto 31.1.2023 21:58

Nema me 24h, ovdje kao u onim emisijama "ljubav je na selu", odnosno "istina je u Vrapču".

Bog je rimski lik Konstantin Veliki, koji je držao monopol na sceni..svidila mu se slabo primjetna priča o nazarećaninu i car je stavi na police sa biblijom.

Ode sve ko alva.

Bitno je imat velikog otkupljivača sa policama.

Kao mali opg sa nekim kupusićima..ako nema velikog otkupljivača da to ubaci u konzum..ništa od širenja.

veseli007 uto 31.1.2023 22:19
BeLLicus kaže...
veseli007 kaže...

Kad se covjek udalji od Boga vec je to pocetak paklenih muka. Razlika je da se dok smo jos na zemlji covjek moze vratiti svojm stvoritelju, pokajanjem i ispovijedi svojih grijeha( sakrament ispovijedi, svecenik ti daje oprost tj sam Krist u osobi svecenika). 

 

Bog je u jednu ruku "odgovoran" za pakao ali ne kao stvoritelj pakla. Vec jer je dopustio da sotona napravi pakao. Zasto je dopustio? Zato jer je svakom stvorenju dao slobodnu volju, ti biraj. Danas ispred tebe stavljam blagoslov i proklestvo ti izaberi sta ti srce zeli, za svaki odabir postoj i posljedica tj nagrada. Bog je ljubav, i iz te ljubavi covjeku je dao slobodnu volju kao i andjelima, arkandjelima, itd. Sotona se pobunio jer je htio biti kao Bog i za sobom poveo veliko mnostvo andjela. Mislio je da je jak, mudar, i da ce nadvladati stvoritelja, a ustvari je bio bahat, ohol i umisljen, nakraju ga je Bog kaznio i protjerao na zemlju, skupa sa njegovim andjelima ( sada demonima). Zato biblija kaze da je ovaj svijet u vlasti zloga, sotone. 

Bog je dopustio pakao ali ga on nije stvorio. Sotona si je sam " izgradio" svoje kraljevstvo, svojim neposluhom Bogu. Bog to doputa radi dane slobode covjeku. Bilo bi ljepse da nema sotone, ili barem da se nije pobunio itd. Sta je tuje. Kao sta covjek zeli imati oko sebe prave prijatelje, tako i Bog zeli imati isto prave prijatelje. Jer kako ces znati tko ti je zaista pravi prijatelj ako ga ne iskusas, provijeris. Pa tek onda znas na koga se mozes osloniti, tako i Bog, dopusta neke stvari ali sve iz Ljubavi jer je on sama ljubav, da vidi za koga cemo se mi odluciti. A nas odabir, odluka, ima i posljedice. Ili za Boga ili za sotonu, nikad nije bilo nesto trece niti ce biti. Nakraju znas ko ti je istinski prijatelj, onaj koji je ostao uz tebe i kad nije imao nikakve koristi, vec stobom djelio dobro i u vecini slucajeva veliko zlo. Tako i Bog zeli znati ko su mu prijtelji, da ih kasnije moze nagraditi vjecnim zivotom u miru, ljubavi, itd. 

 

Stavit cu link o postojanju pakla pa procitaj ako zelis✌️Zasto postoji pakao ako je Bog ljubav

 

 

 

 

 

 

 

 Ti da si čitao bibliju od korica do korica, pravu bibliju ne ilustriranu slikovnicu za djecu znao bi da pakao niti postoji niti je ikad napravljen isto kao i čistilište. U bibliji se spominje samo kraljevstvo nebesko u kojeg će doći svi koji su živjeli moralno i po Božjim zapovjedima. Sve ti piše detaljno u knjizi otkrivenja dirketno prevedeno sa hebrejskog jezika ne ovi naši kvazi prevodi gdje Božja zapovjed glasi ne sagriješi bludno dok je prava zapovjed ne učini preljuba... Velika razlika... 

 

Isus će u drugom dolasku u prvom uskrsnuću uskrsnuti sve dostojne za život vječni a drugom uskrsnuću ove nemoralne koje će progutati plameni oganj i te duše će biti zauvijek uništene skupa sa sotonom. Nikakav pakao gdje se ti mučiš beskonačno i razna trkeljanja. Čovjek kad umre u ovom životu čeka Kristov dolazak i uskrsenje i onda će se svima sudit jednako. A ova trkeljanja kad baba did umro joj molimo se za njega ako je u cistilistu. Nigdje ali nigdje to u bibliji se ne spominje cistiliste niti pakao samo kraljevstvo božje. Detaljno sve opisano u toj zadnjoj knjizi otkrivenja. Pa kad vec toliko uzivljeno pricas o tome svemu valjda bi trebao znati sveto pismo premda je to riječ božja? A ne slušati trkeljanja kvazi svećenika i katoličke crkve gdje mi svećenik 18 puta tokom mise traži donacije za razno razne gluposti. Ako si vjernik živi moralno, po zapovjedima. Ako možeš pogotovo po knjizi ponovljenog zakona itd. Mani se svećenika i katoličke crkve. Čuj ispovjed pa to je tek prevara. Šta je sa ljudima koji su živjeli 4000 godina prije krista i umrli bez ispovjedi a živjeli su koliko toliko moralno itd. Ti ideš tamo grešniku pričati o nekim svojim grijesima. Na svijetu je 9 milijardi ljudi samo se kršćani ispovjedaju. Šta će biti sa ostatkom svijeta... 

 

Ne sagrijesi bludno je 6 BZ, neki prevod mozda ne ucini preljuba, ali je poanta u konacnici jednaka. Jer ako ne ucinis preljub tj ako ne pozelus tudju zenu neces ni uciniti bludni grijeh.

 

Pakao je stvaran ma koliko smo mi lagani on je stvaran, i njegova se vatra nikad nece ugasiti. Da je tako kako ti kazes onda bi Ja prvi zivio kao sta vecina u svijetu bez Boga zivi. Jer je kazna mizerna, tj ne postojis i to je to. A to je velika laz, jer zasto bi Bog, recimo neka osoba se muci za Boga : moli, pisti, oprasta, bori se protiv grijeha, sebe ubija eadi Bozje ljubavi. I neki razvratnik koji cini sta ga volja, sex, droga, rock&roll, na kraju smrti tako reci bili jednaki. Ovaj prvi se mucio i patio za Krista, ovaj drugi uzivao u carstvu sotone i nakraju, sta, samo bio izbrisan. Ne, ne, prijatelju. Krist kaze da da se vatra pakla nikad nece ugasiti i da ce za sve gorko platiti.

 

 

Ev po Mateju 25:41 odlazite od mene, prokleti, u oganj vjecni, pripravljen đavlu i anđelima njegovim.

 

.Ev po Marku 9:43-49,Pa ako te ruka sablažnjava, odsijeci je. Bolje ti je sakatu ući u život nego s obje ruke otići u pakao, u oganj neugasivi. I ako te noga sablažnjava, odsijeci je. Bolje ti je hromu ući u život nego s obje noge bit bačen u pakao. I ako te oko sablažnjava, iskopaj ga. Bolje ti je jednooku ući u kraljevstvo Božje nego s oba oka biti bačen u pakao, gdje crv njihov ne gine niti se oganj gasi. Uistinu, ognjem će svaki od njih biti posoljen.

 

Znaci po Isusu Kristu pakao itekako postoji.

 

Za cistiliste pise u mislim 1-2 Makabejcima kad prinose zrtvu i za one koju su umrli da im Bog oprosti grijehe. Sad nemogu naci tocni stih, sry.

 

Katolici se kaju i ispovijedaju za svoje grijehe, i svecenik koji prestavlja Krista daje odrijesenje u ime Krista, tj sam Gospodin kroz svecenika oprasta grijehe pokajniku. Tako ucu KC, tradicija i Biblija.

 

Drugi si uzmu iz Biblije sta im odgovara i vucu na svoj mlin. Katolicka Crkva postoj od duhova tj 2000g i onda se 1517 pojavi Martin Luter ( katolicki svecenik) sa svoji 95 teza i proglasi 1500g tradicije i vjere, krivovjernima, da sada ne idemo u detalje. Taj " svecenik" nikad nije sluzio Sv Misu, kad mu Bog nije odgovorio onda je trazio odgovore od sotone, pujanjcevao je na veliki petak i bacao posvecene hostije svinjama, itd, itd. Na kraju se objesio, i sa sigurnoscu se zna da je u paklu. Jer mu Bog nije ostao duzan za sve duse koje ce izgubiti radi njegovih djela reformacije, koja su samo djelo sotone.

 

I da idem sveceniku se ispovijedati, jer u toj osobi je nevidljivo ocima Isus Krist. Kako ces znati ako nikad nisi bio, i skreno zatrazio oprostenje. Kad ides iskreno i dozivis da ti je Isus Kris oprostio krivicu, tada pocinjes shvacati istinu, vjerovati.

 

Shvatih ces ustinu uskoro i ti i ja, potpunu istinu. Za vrijeme Velikog Upozorenja ( Poruke iz GARANABANDALA ) ima na YT-u.

 

2 kometa ce se sudariti na nebu i nastat ce veliki crveni KRIŽ svi ce ga vidjeti jer ce biti vidljiv danima. Onda cemo dozivjeti sebe ispred Boga, kao da je sudnji dan, vidjet cemo se Bozjim ocima kako nas On vidi. Neki ce umrijeti od šoka kad vide koliko su im duše crne.

 

Bog ce svima pikazati da je pisla sina svojega Isusa Krista, shvatit cemo da je njegova zrtva istinita, znati cemo istinu tako jasno da necemo moci reci, ma da, itd.

 

Bog ce nam tako iskazati Svoje Milosrđe, Ljubav, jer da Bog tako iznenadno ne reagira nitko se nebi spasio.

Sam Krist je rekao, drugi put prije nego sta dodjem kao sudac, doci cu kao Kralj Milosrđa. To se zove Veliko Upozorenj prije Drugog dolasla Krista.

 

Knjiga Istine: Upozorenje na Pakao i Obecanje Raja

 

Zaporožac sri 1.2.2023 05:32
BeLLicus kaže... 

 Isus će u drugom dolasku u prvom uskrsnuću uskrsnuti sve dostojne za život vječni a drugom uskrsnuću ove nemoralne koje će progutati plameni oganj i te duše će biti zauvijek uništene skupa sa sotonom. Nikakav pakao gdje se ti mučiš beskonačno i razna trkeljanja. Čovjek kad umre u ovom životu čeka Kristov dolazak i uskrsenje i onda će se svima sudit jednako.

Čekaj malo.

Da li će uskrsnuti sve ljude umrle od njegova rođenja, ili će uskrsnuti sve ljude od početka svijeta, od homosapiensa, ili od kromanjonaca, ili još ranije ?

Ako je Isus uskrnuo fizički, kao drug Lazar,  zar uskrsnuće ne znači da će i ljudi uskrsnuti fizički, ma koje bre duše ?

Ako će se duše "probuditi" (to bi bilo pravilnije, nego pojam uskrsnuti--(odnosi se na tjelesno uskrsnuće)), gdje bivaju do tada ?

Leš pod zemljom istrune, tako da duša mora neđe biti...

 

Molim objašnjenje .

Evo, samo toliko dok moderator ne zaključa temu.

 

Stvarno, ako već postoje teme o izvanzemljacima, ravnozemljanima, antivakserima ---kao paranormalnim ljudima, zašto ne bi otvorili i ovakvu temu.

Ipak smo mi veliki vjernici, ne krademo, idemo redovito u crkvu, volimo svoga bližnjega, ne ubijamo, i tako...

 

BeLLicus sri 1.2.2023 09:13
Zaporožac kaže...
BeLLicus kaže... 

 Isus će u drugom dolasku u prvom uskrsnuću uskrsnuti sve dostojne za život vječni a drugom uskrsnuću ove nemoralne koje će progutati plameni oganj i te duše će biti zauvijek uništene skupa sa sotonom. Nikakav pakao gdje se ti mučiš beskonačno i razna trkeljanja. Čovjek kad umre u ovom životu čeka Kristov dolazak i uskrsenje i onda će se svima sudit jednako.

Čekaj malo.

Da li će uskrsnuti sve ljude umrle od njegova rođenja, ili će uskrsnuti sve ljude od početka svijeta, od homosapiensa, ili od kromanjonaca, ili još ranije ?

Ako je Isus uskrnuo fizički, kao drug Lazar,  zar uskrsnuće ne znači da će i ljudi uskrsnuti fizički, ma koje bre duše ?

Ako će se duše "probuditi" (to bi bilo pravilnije, nego pojam uskrsnuti--(odnosi se na tjelesno uskrsnuće)), gdje bivaju do tada ?

Leš pod zemljom istrune, tako da duša mora neđe biti...

 

Molim objašnjenje .

Evo, samo toliko dok moderator ne zaključa temu.

 

Stvarno, ako već postoje teme o izvanzemljacima, ravnozemljanima, antivakserima ---kao paranormalnim ljudima, zašto ne bi otvorili i ovakvu temu.

Ipak smo mi veliki vjernici, ne krademo, idemo redovito u crkvu, volimo svoga bližnjega, ne ubijamo, i tako...

 

 Daniel 12,2 „Tada će se probuditi mnogi od onih koji spavaju u prahu zemljinu: jedni za vječni život, a drugi za sramotu, za vječnu gadost“