PICART pet 20.5.2022 18:10

Elon se izjavama u zadnje vrijeme poceo baviti politikom i ne vidim cemu iznenadenje pojave ovakvih stvari. Vjerujem da ce biti jos puno toga.

Ako je ovo tocno, nevezano za sexualni dio skandala, koji to vjerovatno nije, ovo je zapravo jako glupi potez Muska ili tko god ga je vec savjetovao da to placa.

Ante sub 21.5.2022 00:53

Nije nista znao, isti su ti drek republikanci i demokrati njihovi, skoro svi su bogatuni s jednom nogom u grobu pa nece valjda sami sebi podici poreze. Sad imaju vecinu i kaj su poduzeli? Nista.

 

Ne znam zasto se tak palite na to jer americka politika nije u tolikoj mjeri nas problem da moramo znati svaku koruptivnu radnju njihovih senatora, muljatora i mutikasa, svaku seksualnu radnju tamo nekoga.

 

I kud bas kupiti konja, 10000 dolara, 1000000 dolara za pipkanje, ali konja? Kaj ce s konjem? Bankrotirat se? Mogao joj je pokloniti Teslu ili dvije, let u svemir, ali konja?

jozef sub 21.5.2022 10:44

Takve stvari se događaju, ali se o njima šuti. Da Musk nije gazda dobio bi istog trena otkaz i 2 tužbe/odštetna zahtjeva (i od strane poslodavca i od oštećene osobe). Ovako kad si na položaju i osjetiš moć smanjuju se inhibicije pa si ljudi svašta dopuštaju. Stjuardese su i izvan SpaceXa navikle na svakakve gluposti kad putuju celebritiji ili umišljenici kojima je netko platio kartu prve klase pa misle da im svijet pripada.
Inače se takve stvari često preuveličavaju da bi se iskamčila neka odšteta; zato sam očekivao da ga je tužila za nešto bezazleno tipa rekao je pred njenim kolegama da ima lijepe oči.

Al Crane sub 21.5.2022 11:45


Dosadni tračevi za bezvezne portale... 

I koja mrtva ekstremna ljevica - u američkoj politici?? Tamo čim spomeneš besplatnu primarnu zdravstvenu zaštitu, radnička, socijalna ili ljudska prava ili ekologiju, odmah te ultrakonzerve etiketiraju sa "extreme left" 

HCMAA sub 21.5.2022 15:46

Za te pare...ja bih ga izmasira...250 000$...60 minuta i nakon toga u mirovinu...za eventualno moraliste koji me budu gledali s visoka...u Ukrajini mladi rusi ginu za PUUUNO manje.

250000$...od toga uzmem 1000$ mjesečno+sadašnji prihodi...puna šaka:)

Santana sub 21.5.2022 15:47
HCMAA kaže...
Za te pare...ja bih ga izmasira...250 000$...60 minuta i nakon toga u mirovinu...za eventualno moraliste koji me budu gledali s visoka...u Ukrajini mladi rusi ginu za PUUUNO manje.

250000$...od toga uzmem 1000$ mjesečno+sadašnji prihodi...puna šaka:)

 *urca :P

JozoOkidach pon 23.5.2022 00:02

Teško je nama shvatiti tu njihovu politiku.

Kod nas je većina stranaka nekakva mutacija centra.  (OK, oni HSPovci su posebna priča.)

 

Tamo se nekoliko zadnjih godina proširio jaz između plavih i crvenih. 

Jedni su počeli plačipičkariti oko "prava muškog pasanca da se identificira kao ona/ono jež" ili "konzumiranja organskih šejkova ubranih za vrijeme uštapa okupanih prirodno filtriranom izvorskom vodicom dok snimaju selfiće na svom novom iFonu".

Drugi opet pozivaju na njihovo pravo da u svojem podrumu imaju više naoružanja od jednog Kazahstana ili postave bacače plamenova na granicu s Mexikom.

 

Nekim ljudima su jednostavno dopizdili oni iz "protivničkog" tabora i izvlače teško naoružanje i prljav veš.

 

Pečem kokice i pratim...

Veliki Brat pon 23.5.2022 10:06
Ante kaže...
I kud bas kupiti konja, 10000 dolara, 1000000 dolara za pipkanje, ali konja? Kaj ce s konjem? Bankrotirat se? Mogao joj je pokloniti Teslu ili dvije, let u svemir, ali konja?

Gle, to su žene. Ako konj ne prolazi, ništa neće!