rjakopec ned 3.10.2021 14:48
fer-de-lance kaže...

Sad više ne znam jel pregled najboljih filmova ili najboljih filmskih naslova 

Čekamo rjakopeca da obznani svoju stručnu ekspertizu...

 

 Kakvi sad filmki naslovi? To je suviše smisleno. Treba biti blesavo, dakle, to su samo - naslovi. 

Ajar ned 3.10.2021 20:04

ovaj suicide squad je unešto zabavan (uz mozak na pašu) a ostali niti to. ako su vama ovo najbolji, kakvi li su tek ostali? bolje je pogledati prvu sezone serije loki i squid game, jer namjanje vrijeđaju inteligenciju gledatelja. free guy je infatilno (onak, diznijevski) blentav (iako na momente zabavan ali samo zbog reynoldsa) i zapravo, dok se čekaju dune i bond (+ sve ostalo što dolazi u prosincu: expanse, witcher, st-discovery ... prema ukusu), navedene serije su jedino preostalo vrijedno spomena. jadno ali razumljivo. i u pandemoniju se mora nešto snimati, e ne bi li se zaradilo i platilo struju/vodu/plin/dimnjačara ... a nije zgorega i štogod pojesti tu i tamo. 

Envy ned 24.10.2021 07:41

Pa ovo sam sve izgledao. Ovo sa 7/8 mjesec ako sam dobro razumio mjesece. Kingdom je top, ali ima ih poprilično.

Plus da se tu nagurati još 10-tak boljih filmova.

BTW: Ne sjećam se kada me je jedan film opustio i nasmijao kao Free Gay iako nisam baš sa ljubitelj ovog glumca u navedenom filmu.

Dune odličan, 007 Odličan a večeras je na repertoaru The Last Duel od Ridleya.

Jedino ovo Mirno Mjesto part II nisam gledao. Može li se gledati bez prvog dijela?

fer-de-lance ned 24.10.2021 10:17

Ne, moraš obavezno pogledati i prvi dio.

A prvi dio je čak i puno bolji, ima više "supstance", drugi dio je puno isprazniji, i općenito su oba filma ništa posebno, čist za pustit mozak na pašu, bez neke filozofije, zapravo cijelu napetu atmosferu grade na tome da svi moraju biti tihi.

Uglavnom, pogledaj oba dva nastavka, vjerovatno ti se budu svidjeli.

 

ddarknessfairyy ned 24.10.2021 10:26
Envy kaže...
Jedino ovo Mirno Mjesto part II nisam gledao. Može li se gledati bez prvog dijela?

 Ja sam gledala 2 dio bez prvog..onak meeeeh. Odgledala sam prvih 45 minuta, odvela pasa na piškenje, vratila se na zadnjih 15 minuta i nisam niš bitno propustila.  

Tak da se može pogledat bez prvog dijela, skužiš brzo sve, al ima puno praznog hoda. Fer je pol filma kmećal da je prvi dio bolji tak da možda bolje da pogledaš prvi dio a drugi preskočiš. 

Envy ned 24.10.2021 11:49
ddarknessfairyy kaže...
Envy kaže...
Jedino ovo Mirno Mjesto part II nisam gledao. Može li se gledati bez prvog dijela?

 Ja sam gledala 2 dio bez prvog..onak meeeeh. Odgledala sam prvih 45 minuta, odvela pasa na piškenje, vratila se na zadnjih 15 minuta i nisam niš bitno propustila.  

Tak da se može pogledat bez prvog dijela, skužiš brzo sve, al ima puno praznog hoda. Fer je pol filma kmećal da je prvi dio bolji tak da možda bolje da pogledaš prvi dio a drugi preskočiš. 

Ma oba su na disku, ali kada ću ih pogledati - jednog lijepok kišnog dana.