Ajar pon 27.3.2023 11:17

i što je tu čudno? jutros sam kupio kruh za ojro i pol a ne vrijedi više od 70 cenata (osobna procjena, ne i vljasnika aljbanca). tako je praktički u svemu. samo, bez kruha teško, a tviteri i to - koji će mi to q?! 

BarbaVeli pon 27.3.2023 11:49

Otkad sam pročitao knjigu bivšeg grčkog premijera Varufakisa (zaboravio mu prevedeni naslov), shvatio sam kako funkcionira suvremeno gospodarstvo. U središtu nije ni kupac ni proizvod, nego – banke. One su te koje doslovce upisuju nule na iznose koje "imaju" na računima. Toplo preporučujem. Knjiga nije za establishment bankare.

 

Da sam na mjestu zaposlenika, ne bih ni u ludilu prodavao. Musk to govori jer želi povećati udio jer planira puno toga s Twitterom. Moja je procjena da će Twitter vrijediti $250b u dogledno vrijeme. Ako netko ima od vas koju dionicu, ja bih je kupio od vas. Ako može na 36 rata.

Bob Boss pon 27.3.2023 13:29
BarbaVeli kaže...

Otkad sam pročitao knjigu bivšeg grčkog premijera Varufakisa (zaboravio mu prevedeni naslov), shvatio sam kako funkcionira suvremeno gospodarstvo. U središtu nije ni kupac ni proizvod, nego – banke. One su te koje doslovce upisuju nule na iznose koje "imaju" na računima. Toplo preporučujem. Knjiga nije za establishment bankare.

 

Da sam na mjestu zaposlenika, ne bih ni u ludilu prodavao. Musk to govori jer želi povećati udio jer planira puno toga s Twitterom. Moja je procjena da će Twitter vrijediti $250b u dogledno vrijeme. Ako netko ima od vas koju dionicu, ja bih je kupio od vas. Ako može na 36 rata.

 Kao establishment bankar ne preporucujem knjigu jer je glupa, kao i premijer. 

Tvpronlem pon 27.3.2023 13:39
BarbaVeli kaže...

Otkad sam pročitao knjigu bivšeg grčkog premijera Varufakisa (zaboravio mu prevedeni naslov), shvatio sam kako funkcionira suvremeno gospodarstvo. U središtu nije ni kupac ni proizvod, nego – banke. One su te koje doslovce upisuju nule na iznose koje "imaju" na računima. Toplo preporučujem. Knjiga nije za establishment bankare.

 

 ako ti je to dobra knjiga a i autor imam jos jedno fantasticno stivo za tebe

https://ezop-antikvarijat.hr/wp-content/uploads/2019/05/36517.jpg

 

markoBT pon 27.3.2023 14:22
BarbaVeli kaže...

Otkad sam pročitao knjigu bivšeg grčkog premijera Varufakisa (zaboravio mu prevedeni naslov), shvatio sam kako funkcionira suvremeno gospodarstvo. U središtu nije ni kupac ni proizvod, nego – banke. One su te koje doslovce upisuju nule na iznose koje "imaju" na računima. Toplo preporučujem. Knjiga nije za establishment bankare.

 

Da sam na mjestu zaposlenika, ne bih ni u ludilu prodavao. Musk to govori jer želi povećati udio jer planira puno toga s Twitterom. Moja je procjena da će Twitter vrijediti $250b u dogledno vrijeme. Ako netko ima od vas koju dionicu, ja bih je kupio od vas. Ako može na 36 rata.

Ako je bivši grčki premijer tako pametan zašto je bivši?