učo ned 26.9.2021 11:58

Šteta što je Spock već umro, bilo bi super da se mogla okupiti ekipa veterana Zvjezdanih staza, pa da konačno odu tamo where nobody has gone before. Bilo bi super da nosi uniformu kapetana Kirka. Nekako, imam osjećaj kao da bi se moji dječački snovi na neki način ispunili, jer eto kapetan Kirk stvarno ide u svemir.

Ajar ned 26.9.2021 14:39

u seriji je keptn krk imao 5-godišnju müsiju povaliti sve čega se dočepa, dok su ostali likovi bili samo kulisa za popunjavanje epizodnih praznina, između dvije "ofanzive". i sad će letjeti u pimpeku. ima smisla. 

rambox ned 26.9.2021 15:40
učo kaže...

Šteta što je Spock već umro, bilo bi super da se mogla okupiti ekipa veterana Zvjezdanih staza, pa da konačno odu tamo where nobody has gone before. Bilo bi super da nosi uniformu kapetana Kirka. Nekako, imam osjećaj kao da bi se moji dječački snovi na neki način ispunili, jer eto kapetan Kirk stvarno ide u svemir.

A Picard+društvo, na njega si zaboravil kao i Ameri samo zato jer je eto Englez.

 

Fučkaš Kirk-a, ja čekam kad če Datu poslat u svemirske ravnice.

 

https://youtu.be/DLIU5tC3LAs

 

 

 

 

učo ned 26.9.2021 18:05

@ HCMAA: Doobra. Svejedno, pošto je u pitanju Kirk i ovih 100 km je dosta👍😁 @ Rambox,nisam zaboravio Pikarda, naprotiv, ali Kirk je prvi. I ja osobno više volim Pikarda i Janewaicu, ali Kirk je ipak bio prvi.

VladRi ned 26.9.2021 23:44
učo kaže...
@ HCMAA: Doobra. Svejedno, pošto je u pitanju Kirk i ovih 100 km je dosta👍😁 @ Rambox,nisam zaboravio Pikarda, naprotiv, ali Kirk je prvi. I ja osobno više volim Pikarda i Janewaicu, ali Kirk je ipak bio prvi.

 Fun fact: prvi je bio Christopher Pike  (mislim da su odbili pilot sa njime i stavili Kirk-a (tako nesto))

syncmaster245b pon 27.9.2021 01:09
VladRi kaže...
učo kaže...
@ HCMAA: Doobra. Svejedno, pošto je u pitanju Kirk i ovih 100 km je dosta👍😁 @ Rambox,nisam zaboravio Pikarda, naprotiv, ali Kirk je prvi. I ja osobno više volim Pikarda i Janewaicu, ali Kirk je ipak bio prvi.

 Fun fact: prvi je bio Christopher Pike  (mislim da su odbili pilot sa njime i stavili Kirk-a (tako nesto))

 Tehnicki, Archer je bio prvi

ante_etna pon 27.9.2021 08:02
rambox kaže...
učo kaže...

Šteta što je Spock već umro, bilo bi super da se mogla okupiti ekipa veterana Zvjezdanih staza, pa da konačno odu tamo where nobody has gone before. Bilo bi super da nosi uniformu kapetana Kirka. Nekako, imam osjećaj kao da bi se moji dječački snovi na neki način ispunili, jer eto kapetan Kirk stvarno ide u svemir.

A Picard+društvo, na njega si zaboravil kao i Ameri samo zato jer je eto Englez.

 

Fučkaš Kirk-a, ja čekam kad če Datu poslat u svemirske ravnice.

 

https://youtu.be/DLIU5tC3LAs

 

 Mistera Datu treba čim prije osmisliti i upregnuti ga da rudari kriptovalute, a ne da krade Bogu dane po svemirskim pustopoljinama.

učo pon 27.9.2021 18:08
syncmaster245b kaže...
VladRi kaže...
učo kaže...
@ HCMAA: Doobra. Svejedno, pošto je u pitanju Kirk i ovih 100 km je dosta👍😁 @ Rambox,nisam zaboravio Pikarda, naprotiv, ali Kirk je prvi. I ja osobno više volim Pikarda i Janewaicu, ali Kirk je ipak bio prvi.

 Fun fact: prvi je bio Christopher Pike  (mislim da su odbili pilot sa njime i stavili Kirk-a (tako nesto))

 Tehnicki, Archer je bio prvi

 Točno, on je prije KIrka i prije Pike-a, ali prvo je snimljeno sa Kirkom, Archer je tamo negdje pred kraj. I od svih kapetana, on mi je nekako najslabije sjeo, mada serija, kada se malo zahuktala i nije bila loša. Pike se najviše vidio u filmu Star trek, mislim 2009. On je malog Kirka pridobio za Zvjezdanu flotu.

Marko pon 27.9.2021 18:27

To da je Pike pridobio Kirka za Flotu vrijedi mislim samo u ST univerzumu od JJ Abramsa, u kojoj je Vulkan uništen i Kirkov otac George je umro. Mislim da su zajebali s tim grananjem. Nisam siguran kojoj verziji ST univerzuma spadaju Discovery i Picard, ali rekao bih da onoj koju treba resetirati.

Maro0612 pon 27.9.2021 19:53

Picard i Discovery definitivno spadaju u prime timeline, ali u obje serije (pogotovo Discovery) postoje naznake i potvrde da znaju za događaje iz alternativne stvarnosti (Kelvin timeline). Zapravo, ispada da u obje vremenske linije znaju za postojanje one druge. Zanimljiv koncept, ali u serijama koje mi nikako nisu sjele, Picard od prve epizode, a Discovery od treće sezone (prva sezona tak-tak, druga OK zbog Pikea i NCC-1701)...