R4zOR229 uto 13.7.2021 00:39

Kak da ovo govno upogonim na hisenseu, imam a7500f koji je tamo pod preporucenim uredajima(kaj god im to znacilo). Al EON aplikacije nema na storu, jel to treba prek neke 3rd party tu ic il kaj?

 

EDIT: rjesio, prebacio sam lokaciju u postavkama TV-a na bosnu i pojavio mi se kod netflixa i tih ostalih govana

Puknuti sri 14.7.2021 16:04

Eto nakon 12 dana, 2 maila i 5 poziva konačno se javili da odem do prodajnog mjesta da ponište ugovor i naprave novi jer moj račun nemogu dovršiti iz tehničkih razloga. Otišao, rješio i sad sve radi kak i treba. Uzeo sam start paket samo zbog Sport klubova, sve ostalo već ionako imam na A1 (tel + net 200Mbps + svi paketi koje imaju, 234kn mjesečno.) Instalirao na TV, koji je u spavaćoj sobi, dakle najdalje moguće od rutera, Wi-Fi, radi ko podmazano. Isto i na PCu i na mobu. Dakle za sve ljubitelje F1, MotoGP, NFL, NHL... preporučam. U nedjelju su utrke cijeli dan, a i nedjeljom je više korisnika, pa ću kakve eventualne poteškoće, trzanja i sl. vidjeti, ako ih bude.

dado16 sri 14.7.2021 18:42
Puknuti kaže...

Eto nakon 12 dana, 2 maila i 5 poziva konačno se javili da odem do prodajnog mjesta da ponište ugovor i naprave novi jer moj račun nemogu dovršiti iz tehničkih razloga. Otišao, rješio i sad sve radi kak i treba. Uzeo sam start paket samo zbog Sport klubova, sve ostalo već ionako imam na A1 (tel + net 200Mbps + svi paketi koje imaju, 234kn mjesečno.) Instalirao na TV, koji je u spavaćoj sobi, dakle najdalje moguće od rutera, Wi-Fi, radi ko podmazano. Isto i na PCu i na mobu. Dakle za sve ljubitelje F1, MotoGP, NFL, NHL... preporučam. U nedjelju su utrke cijeli dan, a i nedjeljom je više korisnika, pa ću kakve eventualne poteškoće, trzanja i sl. vidjeti, ako ih bude.

 nema trzaja, ja sam pratio od kad je izasao eon i motogp i f1, mislim da je bilo vec 2 ili 3 utrke od tad i super radi....

guslac pon 19.7.2021 18:06

Koristim eon na pc-u. Ne mogu premotati program naprijed/natrag za manje od 30 sekundi, čak i kad s mišem pokušam kliknuti vremensku crtu, ona skoči na punih 30 sec. Je li to tako i na androidu, i može li se to nekako riješiti?

 

EDIT: u međuvremenu mi proradilo premotavanje po sekundama s mišom, ne znam zašto mi nije htjelo prije.

guslac uto 20.7.2021 10:32
CalvinRi kaže...

Za 4 dana mi istice trial. Uzeo sam onaj najjaci paket, i sad zelim il se vratit na srednji, ili otkazat, ali nigdje ne vidim niti mogucnost promjene paketa, niti mogucnost otkazivanja. Da li je netko to uspio? na https://mojeon.hr/ nema nista:

 

 

 I mene je to mučilo, pa sam tu preko foruma saznao od drugih da je to odmah na početnoj stranici mojeon.hr, tamo gdje ti piše status smarttv, pa dolje desno od toga imaš crvenim slovima 'otkaži paket'.

becks_23 ned 25.7.2021 21:56

Ja bih također deaktivirao jer je dosta loša kvaliteta slike, a nije mi ni internet bogzna što, ali problem je da nigdje ne mogu naći dugme za deaktivacaiju/otkazivanje. Niti na aplikaciji, niti preko kompa niti igdje.

Čak ne mogu ni smart tv aktivirat...

Ovak mi piše kad dođem na početnu na mojeon.hr

 

guslac pon 26.7.2021 22:16
becks_23 kaže...

Ovak mi piše kad dođem na početnu na mojeon.hr

 

Čudno. Čak ti ni ne piše do kad ti vrijedi paket, jer bi trebalo pisati VRIJEDI DO: i onda neki datum tamo.

A što ti piše gore, koji paket ti je aktivan? Meni ovako izgleda pregled paketa - slika..

Ulica Ulice pon 26.7.2021 22:22

Ja ću Start paket zadržati kao back up za Sportski paket na Max tv-u ali evidentno je da će puno više ljudi nakon gratis perioda otkazati EON nego ga zdržati....barem je takva situacija u mom društvu i među kolegama s posla.....

becks_23 pon 26.7.2021 22:48

Ma preko aplikacije na mobitelu sam čak malo i gledao programe, al sam odustao. Tek kad nisam uspio naći ništ za otkazivanje, probao sam preko desktop računala ali ista priča i tamo. Ono što svi govore za početnu stranicu na mojeon.hr pa dole u desnom kutu da piše otkaži paket, meni je tamo sve apsolutno prazno.

Kontaktirao sam korisničku službu pa ćemo vidjet, valjda budu uspjeli nešto iskemijat.

Dole je screenshot cijele početne mojeon.hr stranice kak kod mene izgleda

becks_23 uto 27.7.2021 08:29

A zašto mi onda neide probni rok od 30 dana kao i svima, ako sam to i tražio??

A i da su mi kojim slučajem ubacili pretplatu, ne bi trebalo biti problema oko otkazivanja unutar 14 dana, danas je 7 dana kak je prošlo.

Koji su to muljatori...

 

EDIT: Upravo sam zvao SZK i vele da nije uključena nikakva pretplata, da je vjerojatno neka greška na stranici (?!?!), al kao zvat će me kolege iz drugog odjela. Pa ćemo vidjet...

ministar pet 30.7.2021 23:03
becks_23 kaže...

Ma preko aplikacije na mobitelu sam čak malo i gledao programe, al sam odustao. Tek kad nisam uspio naći ništ za otkazivanje, probao sam preko desktop računala ali ista priča i tamo. Ono što svi govore za početnu stranicu na mojeon.hr pa dole u desnom kutu da piše otkaži paket, meni je tamo sve apsolutno prazno.

Kontaktirao sam korisničku službu pa ćemo vidjet, valjda budu uspjeli nešto iskemijat.

Dole je screenshot cijele početne mojeon.hr stranice kak kod mene izgleda

moraš se odjaviti, pa ponovno prijaviti.. meni je isto tako bilo - nije mi ništa pisalo, ni paket ni datumi ni ništa

BigD_Cro ned 1.8.2021 16:01

Uzeo sam danas ovaj probni period radi F1 i slika često zapinje, svakih par minuta izbaci poruku da nema signala. Na moru sam i net mi nije neka sreća, ali mi isti problem javljaju i kolege koji su kod kuće. Koristio sam stabilnije IPTV liste. Takve stvari se češće dešavaju?

error_666 uto 3.8.2021 12:14

Evo ovdje u bih danas pušten SK4K i preko smart tv app i OTT boxeva. Do sad je samo išao preko onih prvih hibridnih boxeva iz ponude što imaju priključak za coax. Čuvam ga ko oči u glavi 😄Bilo bi dobro da puste još i na Ci modulima i završe priču.

error_666 uto 3.8.2021 14:24

Ma jasta :} Iz mog nekog iskustva s aplikacijom ( više od dvije godine), što kroz posao na drugim adresama, došao sam do zaključka da je uz iole pismen tv, stabilan net od bar 10 Mbit neophodan da bi app mogla raditi kako je i predviđeno. Čitam svakakva iskustva, nisam pametan evo. Meni nikad štucnula nije. Tv je LG UH85 spojen na AC wifi (kabelski net 400 Mbps)

guslac uto 3.8.2021 21:42

Sad sam na moru, uzeo sam od doma Intel NUC (win10) preko kojeg mi dok sam spojen doma na optiku eon radi super. ovdje na moru spajam se na 4g kojeg dijelim preko mobitela, ide preko 20mbps, ali stvar osjetno sporije radi. znači, isti stroj, veza dovoljno brza i stabilna, ali eto nije isti dojam kvalitete. ping je doduše lošiji sad nego doma, ali ne znam koliko bi to trebalo imati veze za ovu vrstu usluge. U čemu je slabija kvaliteta - odaziv programa kod mijenjanja je sporiji, premotavanje isto dosta sporije, te sama slika nije jednako kvalitetna, vidi se da cijelo vrijeme mijenja bitrate. preko speedtesta sam u više navrata isprobavao brzinu, nikada nisam vidio pad da bi bitrate trebao toliko oscilirati. Može biti da komunikacija između mobitela i nuca malo šteka, pa je zato tako.