zviznemte čet 28.4.2022 18:19
nsoul kaže...
Hahaha moguće 🙂 jer uopće ne prihvaća podatke za prijavu i ne može potvrditi pretplatu.
Ali možda s vremenom prošire i ponudu kod nas pa ne bude potrebe za vpn-om 🙂

 Bas sam danas isprobao, i stvarno više se ne može, znam da sam prosli tjedan bio pogledao i vidio da amerika ima justice league ultimate edition, a mi nemamo (ali svejedno stoji slika da je ultimate).

Sada više ne radi. čini se da su zaštitili, tako da prepoznaje kontinent sa kojeg si uzeo pretplatu, jer npr ako pokušam se spojit na brazil uspijeva, ali ne pokazuje americki sadržaj nego samo ono što imamo i ovdje.

nsoul ned 1.5.2022 18:58

Da, tako i meni javlja grešku s pretplatom kad stavim vpn na SAD.
A sad sam primijetio da sama aplikacija ima problema s pamćenjem onoga šta gledam. Ako pauziram, i uključi se screen saver na TV-u, kad hoću natrag gledati vrati film na početak.

Envy čet 12.5.2022 19:38
zviznemte kaže...
nsoul kaže...
zviznemte kaže...
Zato dok ne dođe uključi vpn i gledaj

 Ne radi 🙂 Treba novi account i nova pretplata. 

Očito budem gledao Batmane ispočetka 😂

 Meni radi, ocigledno nemas dobar vpn hehe

Što je sa HR titlovima, ne vrijedi mi ni 1000+ naslova (imam ih sve preko zelene ikone) ako nema domaće titlove. 

BlackDwarf pet 13.5.2022 07:02
Joe Cooker kaže...
Pero Dinamit kaže...
Vidim da nema više Disney crtića na hbo. To planirano tako?

Kada dolazi disney+ kod nas? Jer hbo ne planiram vise imati ako nema crtića, zbog djece ga i placam.

 14.lipnja

Recimo Ceska i Slovacka dolaze na isti nad i vec preko mjesec dana postoje titlovi i sinkronizacija. Za nasu regiju bas nista.

nsoul ned 5.6.2022 21:08

Ne znam kaj se događa, ali na Androidu mi se prebacuje na američku ili englesku verziju , a tamo ima puno više materijala, više kategorija i veći je izbor. Ali onda se pojavi greška i vrati se na hrvatski.

skrba sri 8.6.2022 21:42
mzopg kaže...
skrba kaže...

Jel radi pass share s različitih ip adresa kao što radi na netflixu?

 Radi.

 Krivo sam pitao.

Mislio sam na streaming u isto vrijeme s dvije različite ip adrese a isti acc? Imam možda frenda zainteresiranog pa da sheramo:)

mzopg sri 8.6.2022 23:00
skrba kaže...
mzopg kaže...
skrba kaže...

Jel radi pass share s različitih ip adresa kao što radi na netflixu?

 Radi.

 Krivo sam pitao.

Mislio sam na streaming u isto vrijeme s dvije različite ip adrese a isti acc? Imam možda frenda zainteresiranog pa da sheramo:)

 Mislim da i to radi, moj račun se koristi na tri lokacije, nisam provjeravao gledamo li svi u isti tren, ali teško da se to nije poklopilo barem jednom do sada, posebno kad se kod mene zna vrtiti po cijeli dan.

Posmatrač sri 8.6.2022 23:22
skrba kaže...
mzopg kaže...
skrba kaže...

Jel radi pass share s različitih ip adresa kao što radi na netflixu?

 Radi.

 Krivo sam pitao.

Mislio sam na streaming u isto vrijeme s dvije različite ip adrese a isti acc? Imam možda frenda zainteresiranog pa da sheramo:)

 5 sec googlanja...

Gledaj istovremeno na tri različita zaslona.

 

https://www.hbomax.com/ba/hr

KASA čet 9.6.2022 11:49

Da li mozda netko ima slobodno mjesto pa da podijelimo troskove? Ili moze se meni prikljucit. Ja imam pretplatu ali jako rijetko gledam posto nemam bas vremena. Jedan film tjedno pogledam u prosjeku pa mi se za to ne isplati bas sam placat iako nije ni ovak nest skupo.