greysaint0 uto 8.3.2022 12:02

Instalirao aplikaciju na LG C1 i moram reći da vizualno i funkcionalno sve dosta dobro radi.

 

Puno je brža i ljepša od stare HBO Go aplikacije. Jedine dvije stvari koje zamjeram su:

 

1. Nema više odvojene Kids sekcije - barem je nisam nigdje specijalno vidio označenu. Ovo mi je dosta bitno da nađem klincima brzo sadržaj koji je primjeren za njih (makar se to može regulirati i kroz profile sada).

2. Ne može se direktno na listi maknuti sadržaj iz "continue watching" sekcije nego se isto mora raditi u postavkama profila.

 

S druge strane, konačno imamo pristup kvalitetnom streamu u 4K HDR/DV. i sa zadovoljstvom mogu reći da konačno nema više "HBO" logotipa što će sigurno usrećiti vlasnike OLED TV-a.

Zaporožac uto 8.3.2022 13:16

bez omalovažavanja, no 90% sadržaja na toj platformi,.....filmofili, ljubitelji serija, su već odgledali.

možete gledati sopranose i nekakve starije serije tko nije, a za ostatak ponude bih rekao...nula bodova.

zuper uto 8.3.2022 13:40
Zaporožac kaže...

bez omalovažavanja, no 90% sadržaja na toj platformi,.....filmofili, ljubitelji serija, su već odgledali.

možete gledati sopranose i nekakve starije serije tko nije, a za ostatak ponude bih rekao...nula bodova.

 Što možeš reći i za sve ostale platforme...

Ali će dolaziti novi naslovi koje nisi gledao. Osim toga, imaš serija poput npr. Prijatelja i Teorije velikog praska koje, ja mislim, mnogo ljudi može gledati uvijek kad ne znaš šta jer svaki put nasmiju.

Za 30-ak kn ovo je stvarno dobra ponuda, šta god rekli kakav je sadržaj. Pa kino ulaznice su sad skoro duplo skuplje.

3dfx uto 8.3.2022 14:01
Zaporožac kaže...

bez omalovažavanja, no 90% sadržaja na toj platformi,.....filmofili, ljubitelji serija, su već odgledali.

možete gledati sopranose i nekakve starije serije tko nije, a za ostatak ponude bih rekao...nula bodova.

bez omalozavanja, HBO ima bolje nove serije nego Netflix

 

da ne pricamo kako je jedina platforma koja imas 90% sadrzaja za djecu lokalizirano na hrvatski jezik, i dokumentarce ima bolje nego bilo koja druga platforma

 

stvar je ukusa tko sto voli, meni je osobno Amazon najbolji, za moj ukus, dok ostalim ukucanima je HBO bog i batina

 

Netflix u mome okruzenju vise nitko ne gleda, otisli su u kurac

 

 

 

 

Pero Dinamit uto 8.3.2022 14:10
3dfx kaže...

bez omalozavanja, HBO ima bolje nove serije nego Netflix

 

da ne pricamo kako je jedina platforma koja imas 90% sadrzaja za djecu lokalizirano na hrvatski jezik, i dokumentarce ima bolje nego bilo koja druga platforma

 

stvar je ukusa tko sto voli, meni je osobno Amazon najbolji, za moj ukus, dok ostalim ukucanima je HBO bog i batina

 

Netflix u mome okruzenju vise nitko ne gleda, otisli su u kurac

 Ja baš zbog ovoga boldanoga i plaćam HBO... Ali kao što kažeš, sve je stvar ukusa.

Srce Isusovo uto 8.3.2022 14:49

Pozdrav, nekad je netko negdje u nekoj drugoj temi spomenuo nekakav app koji objedinjuje sve ove bedaste streaming aplikacije pa si lijepo možeš streamat sve iz te jedne app.... jel zna netko kako se to govno zove? 

mcf uto 8.3.2022 14:52

Hvala.. ne znam sto je bilo prije, nisam probao nikad hbo go.

Placam netflix, ali ima svega par sinkroniziranih filmova, mali je sve vec odgledao :)

Budem probao hbo max, kolko vidim po komentarima, ima dosta sadrzaja za klince.

Aki uto 8.3.2022 15:55
eliah84 kaže...

Hrvatski titlovi ne rade na Nvidia shield ni na Sony h900h aplikaciji. Probao mozda 3-4 serije i 3-4 filma.

 Meni na kompu i android mobitelu rade, na Android TV ne. Budu ispravili tokom par dana/tjedana valjda. 

MaciStyle uto 8.3.2022 16:03

Lp, danas sam saznao da ukoliko odaberem osnovni filmski paket u A1 imam besplatan HBO MAX , zanima me kako da ga instaliram na firestick ,  jer ga ne mogu naći na app storu (narucen sa njemackog amazona) . Hoće li raditi bez vpn-a ako ga skinem kao apk sa neta. Hvala unaprijed

RobertN uto 8.3.2022 18:36
Aki kaže...
eliah84 kaže...

Hrvatski titlovi ne rade na Nvidia shield ni na Sony h900h aplikaciji. Probao mozda 3-4 serije i 3-4 filma.

 Meni na kompu i android mobitelu rade, na Android TV ne. Budu ispravili tokom par dana/tjedana valjda. 

 

Ista stvar, na mobitelu radi no na android TV (Sony) ne rade hrvatski titlovi no rade npr. engleski.

ako netko nađe rješenje neka napiše.

Hvala

Mitohondri uto 8.3.2022 18:55

App na LG OS-u ima hrvatske titlove i rade bez problema

 

HGO GO mi je za sada bolji app od Maxa sto se UI tice, vjerovatno stvar navike

 

slika je od 720 do 4k zavisno od sadrzaja, nisam naletio na HDR sadrzaj

 

zvuk je default stereo, 5.1 koliko vidim samo ako imate AV receiver

 

kvaliteta 4k slike je onak prolazna, ne znam koji je bitrate, no u usporedbi sa Amazonom, nije ni blizu, s time da amazon imas skoro sve u HDR i cini mi se da je za ljubitelje slike i zvuka Amazon #1

 

HBO naravno ima prednost u kvaliteti svojih originalnih dokumentaraca i serija, te svakako sinhronizacija valjda na svim sadrzajima za djecu, i puno bolja lokalizacija od Amazona, sto se titlova tice

 

Netflix ne koristim pa ne mogu usporediti

 

inace HBO koristim od kada je dosao u HR i nastavljam dalje, uz Amazon