fer-de-lance uto 20.7.2021 07:46

Čudno da nitko nije primjetio da oni zapravo na sebe ne stavljaju uopće feromagnetične materijale, tak da su zaista magnetični toliko da mogu djelovati na takve materijale, onda bi čim bi ušli u prostoriju svi čelični predmeti isti čas poletili na njih, urušavale bi se kuće zbog naprezanja čelika u betonu, auti bi se prevrtali po cesti kad oni prolaze, itd.

 

Zaporožac uto 20.7.2021 08:12

Pokojni Randi je razbucao masu budala koji su masno zarađivali na ljudskim budalaštinama.

 

Evo, kad temperature opet budu 35/36 C i ne uključim u sobi klimu, pokazat ću vam slike kako se na mene cijepljenog, fataju i drvene četke za čiščenje odjeće, papir, staklo, itd..

 

Niđe feromagnetizma..

Ja sam novi fenomen, imam posebnu enerđiju stvorenu fajzerom.

msalai uto 20.7.2021 08:17

Sve samo neke teorije, ali mene više brinu činjenice:

 

"VAERS data released today by the CDC showed a total of 438,441 reports of adverse events from all age groups following COVID vaccines, including 9,048 deaths and 41,015 serious injuries between Dec. 14, 2020 and July 2, 2021."

Emilio Estavez uto 20.7.2021 08:43

A koga vraga pratiš baze podataka, radije trči, čitaj knjigu, pogledaj neki dobar film, a ne ti se zamaraš se s glupostima. Ako se ne želiš cjepiti, nemoj se, ako se želiš, cjepi se, koga briga što ćeš. Svi odlučujemo za sebe i nikakva baza neće promjeniti mišljenje koje je već odavno izgrađeno jer smo svi imali godinu i pol da ga izgradimo ... 

uniball uto 20.7.2021 08:51

Zanimljivo mi je kako mediji uvijek izvuku neke ekstremne budale po društvenim mrežama i onda njih prikazuju kao reprezentativni primjer ljudi koji se ne žele cijepiti.

 

Idemo malo okrenuti priču, znam 5 baba koje su se cijepile, a koje su također bile u međugorju i vjeruju da se tamo netko ukazao.

Dakle, na osnovu toga proglašavam sve cijepljenje ljude idiotima koji vjeruju u takve gluposti.

 

Sa ovakvim člancima se samo pokušavaju diskreditirati ljudi koji imaju mozga i ne žele se cijepiti, ali naravno da to neće proći.

Ovakve stvari mi samo još pojačavaju odluku da se nikad ne cijepim kad vidim koliko razna bagra to forsira.

Louis Pluto uto 20.7.2021 09:16
forumaš kaže...

 Pa kad vas nisu uspjeli uvjeriti svi normalni znastvenici svijeta, red je na klunima. I nabavite dječiji puder za test magnetizma  

 zamisli, jebeni stožer i njihove glupave fore ti toliko zamute razum da prestaneš misliti na zdravlje, pa što to govori o čovjeku, idiJot!

forumaš uto 20.7.2021 09:30
uniball kaže...
forumaš kaže...

 Pa kad vas nisu uspjeli uvjeriti svi normalni znastvenici svijeta, red je na klunima. I nabavite dječiji puder za test magnetizma  

 Ahahahaha, normalni znanstvenici...

Da to nisu ovi:

https://www.poslovni.hr/strane/farmaceutske-tvrtke-lazirale-pandemiju-svinjske-gripe-136484

 

Nije problem uvjerit ovce u bilo što.

 Samo za tebe

 

Crematoriums and gravediggers in India work around the clock as cases surge | The World - YouTube

uniball uto 20.7.2021 09:38
Louis Pluto kaže...
forumaš kaže...

 Pa kad vas nisu uspjeli uvjeriti svi normalni znastvenici svijeta, red je na klunima. I nabavite dječiji puder za test magnetizma  

 zamisli, jebeni stožer i njihove glupave fore ti toliko zamute razum da prestaneš misliti na zdravlje, pa što to govori o čovjeku, idiJot!

 Zdrav sam ko dren i bez cijepljenja, slobodno ti uzmi i moju dozu, cijepi se i u glavu ako treba :rofl:

Podsjecas me na one paranoicne babe sta vise kod doktora 0-24 .

Zaporožac uto 20.7.2021 09:47
PzKpfw kaže...

 

 

Antivakseruše  su uzele previše maha. Treba ih prokazivati kao šarlantstvo, cirkus i sprdnju.

Od danas je na svaki post u temama o Covidu koji pišu antivakseri dozvoljeno flejmanje.

Kazo mi d.Galić. 

Louis Pluto uto 20.7.2021 10:05
uniball kaže...
Louis Pluto kaže...
forumaš kaže...

 Pa kad vas nisu uspjeli uvjeriti svi normalni znastvenici svijeta, red je na klunima. I nabavite dječiji puder za test magnetizma  

 zamisli, jebeni stožer i njihove glupave fore ti toliko zamute razum da prestaneš misliti na zdravlje, pa što to govori o čovjeku, idiJot!

 Zdrav sam ko dren i bez cijepljenja, slobodno ti uzmi i moju dozu, cijepi se i u glavu ako treba :rofl:

Podsjecas me na one paranoicne babe sta vise kod doktora 0-24 .

 ako još nisi shvatio zašto se trebaš cijepiti i misliti na svoje i javno zdravlje onda ja ne znam...

pa cjepivo nije lijek nego prevencija, čak i s njime se možeš zaraziti novim sojevima, ali bit ćeš manje dana bolestan, imati bolju zdravstvenu sliku, nećeš umrijeti, bit ćeš manje vremena infektivan i tako smanjiti mogućnost da zaraziš baku i djeda pa čak i ako si asimptomatičan, nećemo prenatrpati bolnice i prozročiti kolaps zdravstva etc.etc.

 

pa koliko puta se neke stvari moraju reći...

Eld uto 20.7.2021 10:27
uniball kaže...
Louis Pluto kaže...
forumaš kaže...

 

 Zdrav sam ko dren i bez cijepljenja, slobodno ti uzmi i moju dozu, cijepi se i u glavu ako treba :rofl:

 Zdrav si kao dren dok vise ne budes zdrav kao dren. A kada se zarazis plakat ces kao pi... i traziti pomoc.  I mozda zauzeti bolnicke resurse, mozda i nekom djetetu, kome trebaju zbog neke druge bolesti!

Po mom misljenju svi koji se ne zele cijepiti trebju potpisati da se odricu bolnickog lijecenja ako obole od COVID-a.

uniball uto 20.7.2021 10:52

A po mom misljenju vi paranoici bi trebali u dvoristu iskopat atomsko skloniste, nakupovat konzervi za iducih 50 godiba pa tamo biti na miru i bez straha da ce te se zaraziti od bilo cega.

Pricas o bolnickim resursima a upravo ste vi okupirali bolnice i razne ustanove zadnjih mjeseci tako da normalni ljudi ne mogu nista obavit.

Sve druge pretrage su stale radi vas i onda trkeljas kako cemo mi nekome uzimat krevet i resurse a kod doktora nisam bio 10 god.

Sramota.

Trebali su oni to cjepivo naplacivat svakome pa se ti cijepi do mile volje, a ne da i mi financiramo nesto sto ne podrzavamo.

Louis Pluto uto 20.7.2021 10:54
Eld kaže...

Po mom misljenju svi koji se ne zele cijepiti trebju potpisati da se odricu bolnickog lijecenja ako obole od COVID-a.

 ne bih baš tako... ali bih da im ukoliko se ne cijepe protiv aktualne pandemičke bolesti oduzeo zdravstveno osiguranje na taj način da moraju platiti sve zdravstvene usluge povezane sa uslugama liječenja nakon obolijevanja od pandemijske bolesti protiv koje se nisu preventivno cijepili, pa nek plate punu cijenu liječenja od covida19

 

dakle, imaškakvu-takvu prevenciju u obliku cjepiva, nećeš, plati brale punu cijenu liječenja

jesamrobot uto 20.7.2021 11:03
uniball kaže...

Zanimljivo mi je kako mediji uvijek izvuku neke ekstremne budale po društvenim mrežama i onda njih prikazuju kao reprezentativni primjer ljudi koji se ne žele cijepiti.

 

Idemo malo okrenuti priču, znam 5 baba koje su se cijepile, a koje su također bile u međugorju i vjeruju da se tamo netko ukazao.

Dakle, na osnovu toga proglašavam sve cijepljenje ljude idiotima koji vjeruju u takve gluposti.

 

Sa ovakvim člancima se samo pokušavaju diskreditirati ljudi koji imaju mozga i ne žele se cijepiti, ali naravno da to neće proći.

Ovakve stvari mi samo još pojačavaju odluku da se nikad ne cijepim kad vidim koliko razna bagra to forsira.

 

U članku nitko ne izvodi korelaciju koja ne postoji. Govori se samo o ljudima koji vjeruju da im cjepivo magnetizira tijelo i sasvim je ispravan zaključak da se u tom slučaju radi o neukim budalama.

 

Siguran sam da ti imaš čvrste znanstveno potvrđene argumente zašto se nećeš cijepiti.