Zaporožac uto 29.11.2022 16:44

Mene nitko ne zove iz inozemstva.

Nemam tamo rodbine, imam društvene mreže, viber, Messenger, fejsbuk, i to je sve.

 

Mikada nikakvih problema.

Znaju me jednom u tri mjeseca nazvati neke firme koje prodaju nekakve gluposti, pošaljem ih u p.mat**** i blokiram im broj.

 

Sad mi čak nedostaje da i mene netko telefonski maltretira. 

fer-de-lance uto 29.11.2022 22:13
Zaporožac kaže...

Mene nitko ne zove iz inozemstva.

Nemam tamo rodbine, imam društvene mreže, viber, Messenger, fejsbuk, i to je sve.

 

Mikada nikakvih problema.

Znaju me jednom u tri mjeseca nazvati neke firme koje prodaju nekakve gluposti, pošaljem ih u p.mat**** i blokiram im broj.

 

Sad mi čak nedostaje da i mene netko telefonski maltretira. 

Mladost-ludost...

Kad ostariš shvatit ćeš koliko ti je sad zapravo divno.

Ja nemam prijatelje ni u RH ni vani, rodbine imam i tamo i vani ali kao da i nemam i jedino kaj me povremeno netko s posla nazove i pokvari mi dan.

U zadnjih pet godina nemam više od 60 minuta razgovora na mobitelu.

Društvene mreže ne koristim, osim Whatsapp (ak se to računa) i to sve manje kak vrijeme ide.

Čovječe, otrijezni se, živiš san i još se žališ da ti nekaj fali !!!

 

Hazzard From da Hood sri 30.11.2022 09:11
Ajatolah kaže...
makopos kaže...

Počelo je... jutros sam dobio prvi poziv iz inozemstva, a inače me nitko nikad ne zove izvana. Ne javljati se. Pazite i širite to dalje da ljudi znaju.

 Zašto se ne bi javio bilo kome? Čemu širenje debilne paranoje?

 

syncmaster245b kaže...
U svakom slucaju, zapitajmo se, da li nam stvarno trebaju bas svi ljudi na nekoj chat platformi?

 Zapitajmo se i treba li nam stvarno nekakav vojni protokol za komuniciranje s prijateljima?

 Ja sa svojih par prijatelja, komuniciram iskljucivo i samo preko IRC-a kojeg sam hostam na DW sa potpunom enkripcijom, da uvjek ima bolji i pametniji, i da nije neunistivo ili nevidljivo, ali dovoljna razina zastite da laik, wannabe haker ili drzavna institucija(bez truda) nemoze pristupit konverzaciji ili ista procitat..U danasnje doba, i najobicnija poruka bok, se moze krivo protumacit.........