Ajar pon 30.1.2023 09:07

rvati bi bili "developeri" a sjev/bernomakedonci "programeri". začudo, nitko ne želi biti "pisatelj kôda". tradicionalno, za albaniju nema podataka. ona ne postoji i/ili albance boli qqruz za ankete i/ili nemaju interplet. zavidim im malo (ne dovoljno da bi to bio besmrtni grijeh). 

fer-de-lance pon 30.1.2023 09:12

Pomalo očekivano, u svakoj državi svi žele najplaćeniji posao.

Kod nas biti developer, u Turskoj glumac ( premda po broju njihovih sapunica ispada da svi turci i jesu glumci ), u Švicarskoj odvjetnik zbog ogromnih količina kapitala koji je u toj zemlji, ali neka mi netko objasni ovo za Crnu goru ????

WTF, pa čovjek bi očekivao da googlaju how to become a professional sleeper ili tak nekaj, a ne pilot...

Nadam se da je neka greška u izračunu, jer ovo nema smisla.

 

P.S. možda masovno koriste VPN pa je to objašnjenje.

 

PzKpfw pon 30.1.2023 10:09

Zanimljivi rezultati.

 

Kaj se tiče pisanje, pa to je najslobodinije "zanimanje" na svijetu. Svatko može postati pisac. 

Jednostavno zemeš, papir i olovku/komp i tastaturu i pišeš.

 

Knjige mjenjaju svijet. Sveti spisi, Kapital, Lovčevi zapisi,....

 

ante_etna pon 30.1.2023 10:13

Nisam vidio o kojoj dobnoj skupini se radi. U mom mjestu mlađi traže; "pro gejmeri", srednje mladi; "kako postati referent javne nabave" i "vozni red autobusa za Frankfurt",  a stariji; "kako postati Škugorov bratić" i "povlašteno-prijevremena mirovina".

zzib pon 30.1.2023 15:38
fer-de-lance kaže...

ali neka mi netko objasni ovo za Crnu goru ????

WTF, pa čovjek bi očekivao da googlaju how to become a professional sleeper ili tak nekaj, a ne pilot...

Nadam se da je neka greška u izračunu, jer ovo nema smisla.

 

Vidi se da se nikada nisi vozio u njihovom avionu: Crnogorac poleti, uključi autopilot i oddrijema. Sve dok ga ne pozove kontrola leta i upita zašto je preletio aerodrom. Tada sleti, opet oddrijema dok se putnici i roba ne (iz/u)krcaju. I tako u krug.

Zaporožac uto 31.1.2023 05:39
PzKpfw kaže...

 

 

Kaj se tiče pisanje, pa to je najslobodinije "zanimanje" na svijetu. Svatko može postati pisac. 

Jednostavno zemeš, papir i olovku/komp i tastaturu i pišeš.

 

Bravo genije.

Isto kao što svatko može svirati gitaru.

Jadnostavno, uzmeš gitaru i sviraš. 

 

Da sam mlađi, otvorio bih firmu za organizaciju pogreba, posla ima uvijek. 

 

*Građevinar > Buildingman