Boris the bulletdodger sub 24.3.2018 12:56
Silent horror1992 kaže...
Boris the bulletdodger kaže...

Udarila zesce filozofija. :D

Oko onog instadp.net - masa ljudi me pitala kako vidjeti full fotke, i velika vecina ih ne zna kopati po kodu ni traziti gdje su,

pa je ovo zgodno, sve ih prikaze na jednom mjestu, pa skidaj sta te volja. Bilo zbog sisa i guzica, ili ratne fotografije, 100 ljudi 100 cudi...

 

ali samo profilne, ne i ostale.

 

 

Evo sad su sve prikazane, ali mislim da ima neki limit po satu, jer vidim recimo u prvih par pretraga da prikaze sve, 

ali onda ogranici na 10-15 fotki do sljedeceg sata, ako dobro kuzim. Vjerojatno neki limit do instagrama...

Endymon čet 26.3.2020 23:51

Pozdrav ljudi. Jedno pitanje. Danas sam slao zahtjev jednoj osobi i pise zahtjev poslan. I nakon nekog vremena opet mi se vrati ona plava ikona na njegov profil prati. Dal to znaci da ta osoba je odbila moj zahtjev ili ima neko vremensko razdoblje koje traje poslan zahtjev?

Endymon pon 13.4.2020 17:20

Ima. Jedni pitanje pri postanju vlastitih videa duzih od 1min.Znaci skuzio sam da Instagram nemoze postaviti duze od 1min video bez onog Igtv. Ali ono sto mi se ne svidja kod Igtva je taj sto isti taj video kada sam postao, full sam izgubio kvalitetu na slici i zvuku. Znaci slika mi se dosta zumirala i audio je nekako muljav. Jel postoji nacin kako zaobici to? Da sam video bude kao sto je sniman?