IT trgovine

Moobo.hr - smartphone oprema

CroDexter pon 4.1.2021 11:24

Nije velika IT trgovina već smartphone oprema i gadgeti ali da pohvalim brzu dostavu i organizaciju.

Naručio 23.12. u 11 sati. Dostava stigla putem posebne dostave u ZG isti dan predvečer.

Pametni ljudi koji vode shop su očito shvatili da ako naručuješ dva dana prije Božića vjerovatno trebaš robu prije Božića.

Cijene mi se čine povoljnijima u odnosu na druge slične shopove u HR što je isto pametno.

Odlično iskustvo.

 

Lenovo33 pon 4.1.2021 15:08
CroDexter kaže...
Pametni ljudi koji vode shop su očito shvatili da ako naručuješ dva dana prije Božića vjerovatno trebaš robu prije Božića.

 Još kad bi ovi koji naručuju 2 dana prije božića isto bili pametni pa naručili ranije...

CroDexter pon 4.1.2021 15:25

Kakav pametnjaković. Dobio sam nenadano mobitel, a dok sam došao do njih prošlo par dana.
Inače pametnjakoviću bio sam u trgovini smartoprema.hr u Prečkom, a kada sam vidio glupaču koja baulja po shopping centru bez maske i ulazi u njihovu trgovinu bez problema nisam ni ulazio u shopping centar.

Summa summarum je da sam želio pohvaliti poslovnost i organizaciju jer mislim da to treba napraviti, a ti slobodno odi po burek. Nisam očekivao tako brzu dostavu.