IT trgovine

Mobiteli shop (www.mobiteli-shop.hr) - iskustvo

Keso pon 14.9.2020 10:05

Kakva su Vaša iskustva s tom tvrtkom?

Garantiraju isporuku unutar 5 radnih dana.

Prošlo je tjedan dana od kada sam naručio mobitel preko njihovog webshopa (uplatio 4000kn).

Prije uplate javljali su se na email da uplatim. Nakon uplate ne javljaju se ni na email (poslano barem 3-4 maila u isto toliko dana, bez odgovora).

Ne javljaju se ni na telefon, tj. prekidaju vezu kad zovem.

Inače, tvrtka je MOBITELI d.o.o. iz Rijeke (OIB 03234110637), osnovana krajem 2019.

Čitatelj pon 14.9.2020 10:24

Probaj preko web obrasca:

https://www.mobiteli-shop.hr/index.php?route=information/contact

 

Mislim da je malo nezgodno napisan opis:

https://www.mobiteli-shop.hr/uvjeti-dostave-i-isporuke

 

Rok isporuke je 5 dana od datuma vidljive uplate - dakle ako oni ne vide novac na racunu,

nisu jos ni poslali uredjaj tebi.

 

Plus kasnjenje dostavne sluzbe sto se isto tako moze desiti. Nadam se da ces mobitel dobiti,

ne znam sta si kupio, al mala lokalna poduzeca su super, ali isto tako prvi kupci su test subjekti.

Keso sri 16.9.2020 15:16

Danas je stigao mobitel, sve je u redu. Ispričalli su se zbog kašnjenja i poklonili smartwatch kao ispriku. Čini se da je legitimna trgovina, odlične cijene. Mane: ne očekujte brzu komunikaciju, niti "5 dana dostave" nego recimo 7, ali i dalje su prilično dobri pogotovo s obzirom na cijenu. Dakle, ne treba biti zabrinut ako se ne javljaju ili dostava kasni, a tko će tražiti nečije iskustvo imati će ovaj post.

Gravyri pet 18.9.2020 08:41

Nebi preporucio njih, u gsm centru gdje je on vlasnik su mi podvalili koristeni uredaj pod novi, kao otpakirali uredaj a kupcu nije prosla kartica, tek kad sam dosao doma pogledao slusalice a ono zuto od usiju, falio usb c adapter itd... natezao sam se tjedan dana s njima da mi vrate novce

Everest.the.Yeti pet 18.9.2020 20:50
Keso kaže...

Danas je stigao mobitel, sve je u redu. Ispričalli su se zbog kašnjenja i poklonili smartwatch kao ispriku. Čini se da je legitimna trgovina, odlične cijene. Mane: ne očekujte brzu komunikaciju, niti "5 dana dostave" nego recimo 7, ali i dalje su prilično dobri pogotovo s obzirom na cijenu. Dakle, ne treba biti zabrinut ako se ne javljaju ili dostava kasni, a tko će tražiti nečije iskustvo imati će ovaj post.

 Jel možemo znati koji je mobitel u pitanju i koja cijena da vidimo koliko su jeftiniji? I naravno, koji smartsat su ti poklonili?

Gravyri kaže...
Nebi preporucio njih, u gsm centru gdje je on vlasnik su mi podvalili koristeni uredaj pod novi, kao otpakirali uredaj a kupcu nije prosla kartica, tek kad sam dosao doma pogledao slusalice a ono zuto od usiju, falio usb c adapter itd... natezao sam se tjedan dana s njima da mi vrate novce

 Fuuuuuuuuuujjjjjjjj