IT trgovine

Extreme Digital - iskustva

Del_Boy97 ned 8.11.2020 17:08
Lory12 kaže...
Prije mjesec dana sam kupila bomann aparat za filter kavu ka168 cb..znači otpočetka je vrč curio sa svih strana kad sam sipala kavu u šalice da bi danas doslovno eksplodirao..sad jednostavno neznam kome i gdje da se obratim za reklamaciju,pogotovo jer nemam nikakav račun.jedino se nadam da me imaju u sustavu

 pa imaš račun vjerojatnoi na svom edigital profilu. Takav je inače običaj kod webshopova, naravno da bi te trebali imati u sustavu čak i da ga ne nađeš

Lory12 sri 11.11.2020 11:28

Da čula sam se prekjučer se prekjučer sa nekim ,nazovimo ga agentom jer mi je lik djelovao totalno izgubljeno..rekao je da če me nazvat kai jučer kad se dogovori sa servisom,međutim ništa od toga.danas ga je nemoguće dobit jer više nema opcije razgovora sa agentom,pa sam sliku tog vrča poslala na mail.njihovog servisa,ali sumnjam da će mi se bilo tko javit.izgleda da su stvarno totalna prijevara

Čitatelj sri 11.11.2020 16:07
Lory12 kaže...
Da čula sam se prekjučer se prekjučer sa nekim ,nazovimo ga agentom jer mi je lik djelovao totalno izgubljeno..rekao je da če me nazvat kai jučer kad se dogovori sa servisom,međutim ništa od toga.danas ga je nemoguće dobit jer više nema opcije razgovora sa agentom,pa sam sliku tog vrča poslala na mail.njihovog servisa,ali sumnjam da će mi se bilo tko javit.izgleda da su stvarno totalna prijevara

 

Mozak me zabolio dok sam procitao, jasno nam je zasto je agent zbunjen

i4004 pon 16.11.2020 22:49

fizička oštećenja se ne priznaju jedino ako ih korisnik sam napravi, ne ako se uređaj samoraspadne.

tu ako nema tragova da je npr. ispao il nešto na njega ispalo mislim da imaš dokaze.

treba tu pomenut zakone, udruge, eu, odvjetnike koje plaća stranka koja izgubi parnicu itd.itd.

 

Čitatelj:

Mozak me zabolio dok sam procitao, jasno nam je zasto je agent zbunjen

 

ja već mislio predložit da pročitaš cijelu temu i da ju razbiješ na statistike tj. od reklamatora koliko ih je imalo probleme (pa dalje npr. kolko ih je probleme rješilo nikad, koliko unutar  tjedna, koliko unutar mjeseca itd., rezolucija toga grananja može se povećati na razne kategorije...znaš, korisne stvari), a tu vidim neki prigovor oko nečega što sam ja sasma previdio, čudno, ali ona radi greške koje su meni sasma nevidljive, Čitatelju.

a  to "jasno zašto agent zbunjen jest" je nepotrebano totalno, ovo su očite mobytel(sic!) greške, jer se ponavljaju fraze, a ko taku grešku nije radio, nije ni piso po toj sitnoj bedastoći, pogotovo sa hr tipkovnicom. ti si tu u prednosti, ne rabiš kvačice uopće....slično kako ja ne rabim velka slova, samo puno ružnije nekom ko voli hrvatski.

 

a inače kad vidim typo kod nekoga kome je to poso (npr. "novinari") pojeo bih ga živa jer ima jedan zadatak (da text nema typo) i ne može ga obavit kako spada, u ta tri reda koja ionako polu-copy/paste-a.

Lory12 mislim da nema taj posao, i zato zavrijeđuje da ju ja branim, a ti ne napadaš bezveze.

i jer stvarno nisam vidio te greške pri prvom čitanju, nit bi ih vidio da nisi ukazao, a jesam sve savršeno skužio šta je htjela reć.

 

natrag na temu, nešto sam naručivao sa edigital, ne baš puno, ne baš često, ne baš skupo (osim samsung tv frendu od 3.6k kn, koji se sad sam pali po noći, ali čini se da neće reklamirat, pitam se bih li i ja to reklamiro) i nisam imo razloge za reklamaciju. od brzine se svakako nisu satrali, to mogu potvrdit. valjda vuku iz mađarske pa onda im je problem to i vraćati kad se pokvari...hehe....

i btw. Čitatelj, probaj sa amazona naručit tv pa ćeš mi reć kolko je shipping, mislim dođeš do zadnjeg koraka, ne moraš baš dovršit narudžbu....nisam probo, ali pretpostavljam.

tako da se dobije malo predodžba i o veličini/težini paketa unutar eu itd.

joleog sub 21.11.2020 12:26

Pokušavam naručiti par stvari sa Extreme digitala no nikako ne uspijevam.Na drugom koraku kupnje kod dodavanja podataka mi izbacuje poruku : Za Vaš sadržaj košarice trenutno ne postoji način isporuke.

Nekidan sam normalno naručio no sad i jučer i danas mi ovo izbacuje.

Možda netko ima ideju????

Frenkyca uto 24.11.2020 22:17
joleog kaže...
Pokušavam naručiti par stvari sa Extreme digitala no nikako ne uspijevam.Na drugom koraku kupnje kod dodavanja podataka mi izbacuje poruku : Za Vaš sadržaj košarice trenutno ne postoji način isporuke.

Nekidan sam normalno naručio no sad i jučer i danas mi ovo izbacuje.

Možda netko ima ideju????

 Pogledaj opis proizvoda radi isporuke, isto tako dodaj jedan po jedan proizvod te pokušaj proći 2 korak da vidiš koji proizvod ti stvara problem

SimeVip čet 3.12.2020 14:27

Jel tko uspio stupiti u kontakt s njima telefonski. Broj koji je na stranici je govorni automat s ugl glupostima. 

 

Narucio gaming stolicu a dosao mi karcher parni cistac 🤣

 

E sad dal je neki zajeb u skl kod slanja ili muljaza ne znam jer mi se na mail vec 2 dana ne javljaju.

hahhaajaads čet 3.12.2020 17:10
SimeVip kaže...

Jel tko uspio stupiti u kontakt s njima telefonski. Broj koji je na stranici je govorni automat s ugl glupostima. 

 

Narucio gaming stolicu a dosao mi karcher parni cistac 🤣

 

E sad dal je neki zajeb u skl kod slanja ili muljaza ne znam jer mi se na mail vec 2 dana ne javljaju.

 Oni su kao firma jedan veci zajeb, nekad im stvari dodju dobro ali vecinu puta ili dodje krivo ili poderano i sta ja znam sta vec ne. Sad ce cekat dosta dugo na odgovor i da to vratis i da ti posalju novu stolicu, ali ako budes htio povrat love, samo cu rec, sretno 

 Btw, povrat ces vjerovatno dobit ak zatrazis, ali budi spreman da cekas po par mjeseci

 I salji mailove svaki dan i budi dosadan

Frenkyca ned 6.12.2020 20:18
SimeVip kaže...

Jel tko uspio stupiti u kontakt s njima telefonski. Broj koji je na stranici je govorni automat s ugl glupostima. 

 

Narucio gaming stolicu a dosao mi karcher parni cistac 🤣

 

E sad dal je neki zajeb u skl kod slanja ili muljaza ne znam jer mi se na mail vec 2 dana ne javljaju.

 Telefon je dobar samo treba znati kako doći kroz izbornik da ti se javi operater.

SimeVip pon 7.12.2020 13:06
Frenkyca kaže...
SimeVip kaže...

Jel tko uspio stupiti u kontakt s njima telefonski. Broj koji je na stranici je govorni automat s ugl glupostima. 

 

Narucio gaming stolicu a dosao mi karcher parni cistac 🤣

 

E sad dal je neki zajeb u skl kod slanja ili muljaza ne znam jer mi se na mail vec 2 dana ne javljaju.

 Telefon je dobar samo treba znati kako doći kroz izbornik da ti se javi operater.

 Probao par puta al ocito su labirnit slozili za doci do operatera.

 

Dali se sjecas sta treba izabrati ili da idem redom?

 

Update: uspio sam ih dobiti, salju paket nazad a ja cekam dok moj artikl bude dostupan jer izgleda ga nema vise 😂

Hrvoje146 uto 8.12.2020 07:35

Pozdrav,
Narucio sam televizor sa stranice Extreme Digital. Cekao sam skoro 2 tj kad ono nigdje televizora. Poslao sam nekoliko upita ali nista. Bio sam malo naivan i platio unaprijed. Sad se mucim s njima da dobijem te novce natrag. Nisu narudzbu potvrdili niti poslali televizor. Sta bi mi bilo najbolje uraditi i koliko dugo moram cekati na povrat novaca. Na profilu mi pise da je u obradi povrat novaca znaci tek mi oni moraju obraditi da pocinje povrat novaca preko banke? Ima li mozda netko neki drugo broj na koji ih se moze kontaktirati?

sandokan111 sub 12.12.2020 15:01
big_guy kaže...

Ima tko savjet kako reklamirati proizvod,odnosno vratiti ga i dobiti lovu nazad?Preko web stranice,maila,poziva?Konkretno narucio sam sat,no zajebao sam se.Neotpakiran je.

 Posaljes im raskid ugovora mailom i vratis im sat. Bitno da ih obavijestis. Lovu dobijes kad golub pismonosa stigne.

Frenkyca pon 14.12.2020 20:35
big_guy kaže...

Poslao sam im mail.jos u cetvrtak,rekli da ce vratit proizvod te da im dam adresu i broj narudzbe da posalju kurira i od onda ni traga ni glasa odgovoru

 Provjeri da li su odradili ako jesu, onda čekaš overseass da dođe kod tebe pkupiti paket njega zapakiraš i račun staviš unutra i kada njima stigne kroz 2-3 tjedna isplate lovu na račun

SimeVip sub 19.12.2020 12:06
big_guy kaže...

Kako da provjerim? 😅

Ista stvar kod mene. Slao mailove ali nista, nakraju sam zvao i uspio dobiti agenta.

Dobijes mail potvrde o preuzimanju od overseasa i dodje kroz dan/dva. Ako to nisi dobio, onda jos nisu ni predali zahtjev. Najbolje ti njih nazovi i rijesi tako.