mateovic čet 16.9.2021 17:00

Bok!

Vrijedili su do 15.09., tak da ništa više od toga...jedino ak su krenuli s nekim novim kuponima.. A inače, provjeri se na način da se upiše i proba aktivirati, odmah je vidljiv iznos za koji se umanjuje.

Zokisan pet 17.9.2021 10:13

Stvar je ovakva - naručivao sam štošta preko Ekupi unazad 2 tjedna te sam uz pakete dobio 3 letka s kodovima za popuste (vrijede do 15.10.2021.); još štošta bi trebao naručiti/iskoristiti te kodove, ali vidim da mi Revolut šalje bonus za svakoga tko se registrira preko mog linka - pa računam, ako bi se netko registrirao, pošaljem mu kod koji treba jer je očita win-win situacija (meni je svejedno da li kupio uz popust preko Ekupi koda ili s tim bonusom od Revoluta a nekome će kod za popust dobro doći).
Slike gdje se vide kodovi/rok, te za informacije oko Revolut registriranja - slobodno preko poruka; ako ovo nije u sferi nedozvoljenog. Lp

bNeo pet 24.9.2021 21:26

I ja poklonim svoj od 500,00 računavši da mogu koristiti manje ako što budem trebao kad ono za TV vrijedi samo taj od 500,00. Ne znam što reći. Mijenjam sve manje za jedan od 500,00 ;). Buš su mudraci ovi s eKupi... No, moja greška pa se i nemam što buniti...

Zokisan uto 28.9.2021 09:51

Još uvijek aktualno (jedna osoba se registrirala, te su ostala dva letka sa svim bonovima za popuste).
Vrijedi isto kao za koji post iznad;
REVOLUT registracija, naručivanje fizičke kartice i obavljene tri kupnje od bar 25kn. Lp