Čitatelj pet 6.11.2020 11:01

Nekad si mogao skupljati bodove kod narudzbi, za svaku kunu mislim da si dobio 1 bod,

i onda si mogao te bodove mijenjati za besplatnu dostavu - tog vise na zalost nema,

a imao sam jos neiskoristenih bodova, koje sam mogao zamjeniti ili za besplatnu dostavu ili neke gluposti.

myroman pet 6.11.2020 11:58
Čitatelj kaže...

Nekad si mogao skupljati bodove kod narudzbi, za svaku kunu mislim da si dobio 1 bod,

i onda si mogao te bodove mijenjati za besplatnu dostavu - tog vise na zalost nema,

a imao sam jos neiskoristenih bodova, koje sam mogao zamjeniti ili za besplatnu dostavu ili neke gluposti.

 Pričaj mi o tome...

Imao sam bonova za desetak besplatnih bonova i onda su ih jednostavno ukinuli.

Kad sam im se požalio ponudili su mi jednu besplatnu dostavu... 

Čitatelj pet 6.11.2020 12:05

Ma ja se nisam ni zalio, al mogli su biti fer i poslati mail da ce doci do promjena,

i da se aktualni bonovi mogu iskoristiti do XX datuma - a neiskoristeni bodovi

ce se pretvoriti u bonove za snizenje, kao sto se to moglo i raditi.

 

Makar vjerujem da je to njima bio samo gubitak - tko god da je kupovao pametno,

mogao je svaki put imati besplatnu dostavu za 160 bodova (ak se ne varam).

 

Vise mi smeta sto nema mojih prijasnjih narudzbi i racuna unutar mog profila.

Nije da ce mi trebati (skoro sve je van jamstva), ali zasto nebi pogledao tocno

o kojem se uredjaju radi, ako mi ikad zatrebaju dijelovi, bez da moram biti fizicki

prisutan uz uredjaj.

Vader sub 7.11.2020 22:13
Čitatelj kaže...

Vise mi smeta sto nema mojih prijasnjih narudzbi i racuna unutar mog profila.

  Ja stare račune najnormalnije vidim u svom profilu, trebalo bi biti svim korisnicima vidljivo. :/

Vader sri 18.11.2020 16:34

Ako je neka akcija za kartice, može ju se kombinirati s kodom, ali ti popust za karticu obracuna kasnije dok upises podatke za placanje.

 

Prvi dan dok je bila promjena weba je cak prolazilo stavljanje vise kodova. Slijedeći dan vise nije.