ParaNO1d ned 20.9.2015 14:07
Jakovp kaže...

To je uvažena i ozbiljna firma, tako da ne bi trebalo biti problema. Jedino provjeri imaju li to što trebaš na lageru.

 Oki, jeftiniji su od HGSpota. Ja iako nisam nikad imao problema s HGSpotom čuo sam da mnogi jesu tako da thx na odgovoru 

Mackey ned 20.9.2015 17:25
ParaNO1d kaže...

Pozdrav. Zanima me ima li tko iskustva s navedenom trgovinom? Moram naručiti preko neta jer nisam iz Zagreba. Alternativa mi je HGSpot pa eto sad ako je netko uzimao ovdje molio bih neki komentar. Do prije nisam ni čuo za njih.

http://www.conrad.hr

 Svega jednom sam trgovao s njima i iz tog jednog puta nosim pozitivno iskustvo. Možeš ih kontaktirati i na broj telefona naveden na njihovoj stranici, ako ti je tako draže. Koliko sam shvatio, traženi proizvodi se dobavljaju iz Njemačke te je stoga vrijeme čekanja 5-7 dana. Čisto da znaš, ako ti je jako hitno.

pcnerd sri 15.7.2020 17:29

Pozdrav, naručivao sam kućište za pc s conrad.hr i sve uredno dobio sam račun na mail, broj narudžbe itd. Na stranici je pisalo da je dostava proizvoda (kućišta) u 5-7 dana i tako su mi i poslali u mailu. Dan nakon narudžbe stiže mi mail od njih u kojem mi se ispričavaju zbog kašnjenja proizvoda i pošalju mi u pdfu novi račun na kojem pišu svi podaci i konkretno, novi datum isporuke (28.2020). Nisam razumio što bi to značilo 28.2020, možda se radi o nekoj pogrešci i pošaljem im upit vezano za datum isporuke. Korisnička služba je odmah odgovorila da se to misli na 28 tjedan u ljetu 2020, što ispada 6.7-10.7.2020(Naručio sam 1.7). I tako, čekam ja proizvod kojeg bi "trebala" dostaviti Hrvatska pošta i ništa, prođe tjedan, nema proizvoda. Šaljem im upit vezano uz stanje narudžbe, da bi oni meni odgovorili kako nažalost dobavljač nema taj proizvod i da bi isti trebao biti dostupan 8.9.2020. Novce su mi vratili odmah. Naljutilo me to šta je pisalo na stranici da je proizvod dostupan i što bi "trebao" biti dostavljen u 5-7 dana, a zapravo ga niti nemaju.

Dilbert čet 17.9.2020 11:32
pcnerd kaže...

Pozdrav, naručivao sam kućište za pc s conrad.hr i sve uredno dobio sam račun na mail, broj narudžbe itd. Na stranici je pisalo da je dostava proizvoda (kućišta) u 5-7 dana i tako su mi i poslali u mailu. Dan nakon narudžbe stiže mi mail od njih u kojem mi se ispričavaju zbog kašnjenja proizvoda i pošalju mi u pdfu novi račun na kojem pišu svi podaci i konkretno, novi datum isporuke (28.2020). Nisam razumio što bi to značilo 28.2020, možda se radi o nekoj pogrešci i pošaljem im upit vezano za datum isporuke. Korisnička služba je odmah odgovorila da se to misli na 28 tjedan u ljetu 2020, što ispada 6.7-10.7.2020(Naručio sam 1.7). I tako, čekam ja proizvod kojeg bi "trebala" dostaviti Hrvatska pošta i ništa, prođe tjedan, nema proizvoda. Šaljem im upit vezano uz stanje narudžbe, da bi oni meni odgovorili kako nažalost dobavljač nema taj proizvod i da bi isti trebao biti dostupan 8.9.2020. Novce su mi vratili odmah. Naljutilo me to šta je pisalo na stranici da je proizvod dostupan i što bi "trebao" biti dostavljen u 5-7 dana, a zapravo ga niti nemaju.

Identično iskustvo kod mene.

Naručio Thrustmaster T.Flight Hotas, u trenutku narudžbe sa njihovog web shopa piše da se proizvod isporučuje u roku 6-11 radnih dana, što mi je u tom trenutku bilo prihvatljivo.

Dan kasnije dolazi mail u kojem se ispričavaju na kašnjenju i poše novi datum isporuje 45.2020, što po njima znači u 45. tjednu 2020. godine, "prevedeno" da će proizvod biti poslan iz njihovog skladišta u Njemačkoj između 02.11. i 06.11 (pa dok još dođe i HP ga isporuči..). Takav kasni datum dostave mi je neprihvatljiv, te sam odmah stornirao narudžbu, novac vraćen.

U međuvremenu mijenjaju informacije na stranici da je proizvod  dostupan/dostavljen u roku 8 tjedana.

U svakom slučaju, malo previše čekanja.

Imaju OK ponudu, pristojne cijene, ali dostava i dostupnost bi mogla biti bolja.