IT trgovine

Base.com - trajanje dostave

Imperijas čet 28.5.2020 13:13

Pozdrav,

Naručio sam jednu igru za Switch i ona je poslana k meni 11.05.2020. (shipped), znači 14 radnih dana je prošlo i još niti naznake o dostizanju pošiljke. Pizdarije sa eBaya od ne znam koga su iz UK došli doma u kraće vrijeme nego ova igra.

 

Ima li netko da je u zadnjih mjesec-dva naručivao išta sa Base.com? Da li vam je stiglo ili nije?

 

Ukoliko postoji mogućnost da si je netko iz naše presvete pošte drpio i sad se pravi glup, što konkretno mogu poduzeti sa domaćom poštom?

 

P.S. Uz pošiljku nisam dobio nikakav tracking kod, niti se sjećam da mi se kod kupovine na stranici nudila takva opcija.

 

amd freak čet 28.5.2020 14:08

S base.com ti je meni trebalo doslovno mjesec dana da stigne van korone i zato ja od njih nw uzimam više.

 

Najbolji mi je thegamecollection, svaki artikl je 2 funte poštarina i dođe u roku 5 radnih dana.

 

Ali ne brini, ako ne dođe u roku 39 dana javi im preko weba i vracaju ti lovu.

sandokan111 čet 28.5.2020 19:15

Narucio s base 4 puta do sada u zivotu, iako zadnja narudzba ima 2g.

Doslovno brzu dostavu nisam vidio do tad. Cak mi brze stiglo od amazona u prosjeku. Ili im se usluga srozala, ili je corona, ili je netko drpio :)

U svakom slucaju ja bi im poslao upit, mora bit nekakav tracking na tom.

Imperijas čet 4.6.2020 11:36

Pozdrav, evo samo da javim da je stigao paket danas! Ukupno trajanje: 25 dana. Igra lijepo zapakirana, EU regija štima...kužim da je korona dosta usporila tok stvari oko svijeta, ali budem vjerojatno tražio druge trgovine nadalje pošto je kolega iznad rekao da im je vrijeme dostave i izvan epidemije bilo podosta dugo.