iPhone

IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Kranjska čet 31.10.2019 14:34

Plane to relativno brzo kad ljudi spuste na neku razumnu cijenu poput ovog lika i sličnih koji npr. za iPhone max 256Gb traže 4500kn!

Uostalom kad netko i ponudi takvu cijenu tu nema pregovarnja i cjenjkanja.

To je samo tko prvi njegova djevojka iskeširaš tih 4500kn stisneš čovjeku ruku kad pregleaš uređaj i ćao bao, ko bog.

A ja sebi tražim, nema potrebe za duplim postovima u kojem ja na tom želim zarađivat, nebavim se takvim pizdarijama.

Već i prije sam rekao da će idealno vrijeme bit tamo  oko Uskrsa 2020 da se malo ponovimo i obnovimo 

acerbis pon 4.11.2019 15:20

Pozdrav, je li tko imao problem na xs max-u da je zvuk poziva pri najvećoj glasnoći tih toliko da ga se vani u gužvi jedva čuje, kao da je skroz smanjen.

Isto tako kada se pušta youtube ili priča na razglas, zvuk dolazi 95% iz donjeg zvučnika iako je prije bio stereo. Poslao sam ga u t-comu u rijeci na servis,

pa me zanima jel im je običaj mjenjati uređaj, ili se to popravlja...?

FiCoO pon 4.11.2019 23:53

Zamijenit će ti prednji ekran ako je garantni rok. Ali kud bas u t-Com servis. Misim da ćeš se načekati barem 2 tjedna. Najvjerojatnije ti je usni zvučnik zastopan pa se ne čuje dobro, zvučnik ne rikava tek tako

acerbis uto 5.11.2019 07:46

Ma odnio sam ga u tcom jer sam ga tamo i kupio, u Rijeci nema ovl.servis, a radije sam ga poslao preko tcoma, nego sam hpexpressom.. pod garancijom je da,... sta se tog zastopavanja tice, vidio sam na netu kako se cisti i probao sam, al nije pomoglo, btw radilo je sve 5 i onda samo q..., nije se mogao u 10 mj ne zastopat , i onda u 1 dan zastopat...

Vidjet cemo sta ce napravit :)

FiCoO uto 5.11.2019 09:11

Ma ništa ti to ne vrijedi ako ga ne otvoriš i počistis s unutarnje strane, ali da si to napravio izgubio bi garanciju. 90% sam siguran da će ti staviti novi display, sto i nije tako losa stvar jer će ti barem naizgled izgledati kao novi :)

iDelete sri 11.12.2019 09:26

Zna li netko gdje mogu u Mail aplikaciji ili postavkama naštimati svakih koliko minuta želim da mi osvježava (azurira) poštu. 
Nisam dugo koristio od iPhonea mail aplikaciju pa sam malo zaboravio. 

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru!

vlatko sri 24.6.2020 14:21
FiCoO kaže...
Da, ali godinu dana. Druga godina ti vrijedi u Švicarskoj (ako si kupio u mediamarkt i sl dućanima)

 Zahvaljujem,ma kupujem xs pa pitam.

Jos me samo zanima dali funkcionira esim kod nasih operatrera konkretno tmobile  posto trebam dual sim.

 

FiCoO sri 24.6.2020 14:56
vlatko kaže...
FiCoO kaže...
Da, ali godinu dana. Druga godina ti vrijedi u Švicarskoj (ako si kupio u mediamarkt i sl dućanima)

 Zahvaljujem,ma kupujem xs pa pitam.

Jos me samo zanima dali funkcionira esim kod nasih operatrera konkretno tmobile  posto trebam dual sim.

 

 Funkcionira isključivo preko HT i to pretplatnika jedino

vlatko sri 24.6.2020 15:36
FiCoO kaže...
vlatko kaže...
FiCoO kaže...
Da, ali godinu dana. Druga godina ti vrijedi u Švicarskoj (ako si kupio u mediamarkt i sl dućanima)

 Zahvaljujem,ma kupujem xs pa pitam.

Jos me samo zanima dali funkcionira esim kod nasih operatrera konkretno tmobile  posto trebam dual sim.

 

 Funkcionira isključivo preko HT i to pretplatnika jedino

 Imam sluzbenu A1 karticu,koliko vidim na njihovoj stranici i oni podrzavaju esim,na pretplatu je kartica.

 

FiCoO sri 24.6.2020 15:48
vlatko kaže...
FiCoO kaže...
vlatko kaže...
FiCoO kaže...
Da, ali godinu dana. Druga godina ti vrijedi u Švicarskoj (ako si kupio u mediamarkt i sl dućanima)

 Zahvaljujem,ma kupujem xs pa pitam.

Jos me samo zanima dali funkcionira esim kod nasih operatrera konkretno tmobile  posto trebam dual sim.

 

 Funkcionira isključivo preko HT i to pretplatnika jedino

 Imam sluzbenu A1 karticu,koliko vidim na njihovoj stranici i oni podrzavaju esim,na pretplatu je kartica.

 

 Onda se nešto promijenilo u zadnjih par mjeseci. U svakom slučaju kombinacija je 1esim+1 fizička kartica

vlatko sri 24.6.2020 19:45
FiCoO kaže...
vlatko kaže...
FiCoO kaže...
vlatko kaže...
FiCoO kaže...
Da, ali godinu dana. Druga godina ti vrijedi u Švicarskoj (ako si kupio u mediamarkt i sl dućanima)

 Zahvaljujem,ma kupujem xs pa pitam.

Jos me samo zanima dali funkcionira esim kod nasih operatrera konkretno tmobile  posto trebam dual sim.

 

 Funkcionira isključivo preko HT i to pretplatnika jedino

 Imam sluzbenu A1 karticu,koliko vidim na njihovoj stranici i oni podrzavaju esim,na pretplatu je kartica.

 

 Onda se nešto promijenilo u zadnjih par mjeseci. U svakom slučaju kombinacija je 1esim+1 fizička kartica

 A sto sve treba da bi dobio esim?imam sluzbenu karticu na A1,zanima me dali to mogu ja zatraziti ili firma mora podnjeti zahtjev?

mirko111222 sri 22.7.2020 15:00

Pozdrav, zna netko način kako izbrisati neke stavke iz sigurnosne kopije na windowsu? Naime stari iphone mi je imao 128gb i sad kad sam uzea novi koji ima 64gb mi se ne mogu prebaciti sve stavke na ovog novog pa me zanima jel postoji mogućnost biranja koje stavke želiš prebaciti sa starog na novi? Općenito me zanimaju najviše kontakti to jest brojevi.

FiCoO sri 22.7.2020 15:17
mirko111222 kaže...

Pozdrav, zna netko način kako izbrisati neke stavke iz sigurnosne kopije na windowsu? Naime stari iphone mi je imao 128gb i sad kad sam uzea novi koji ima 64gb mi se ne mogu prebaciti sve stavke na ovog novog pa me zanima jel postoji mogućnost biranja koje stavke želiš prebaciti sa starog na novi? Općenito me zanimaju najviše kontakti to jest brojevi.

 Nema baš nekog načina, osim da probas s iExplorer tako nekako se zove app (ne znam jel podrzava win) i kroz nju bi mogao izvući kontakte

mirko111222 sri 22.7.2020 15:42
FiCoO kaže...
mirko111222 kaže...

Pozdrav, zna netko način kako izbrisati neke stavke iz sigurnosne kopije na windowsu? Naime stari iphone mi je imao 128gb i sad kad sam uzea novi koji ima 64gb mi se ne mogu prebaciti sve stavke na ovog novog pa me zanima jel postoji mogućnost biranja koje stavke želiš prebaciti sa starog na novi? Općenito me zanimaju najviše kontakti to jest brojevi.

 Nema baš nekog načina, osim da probas s iExplorer tako nekako se zove app (ne znam jel podrzava win) i kroz nju bi mogao izvući kontakte

 Evo uspija san kontakte nekako preko iclouda povuć, probat ću slike i videe izvuć, jel postoji mogućnost za slike nekako. Gledam ovu kao spremljenu datoteku sve su kriptirane kao, ne zna se šta je šta a taj sam mob stari proda već pa mi je to sranje, ne znam kako to sad riješit. Triba san od prijeašnjeg samo pribaciti slike i videe al jbg nije mi palo na pamet da neće na ovog moći stati sve.

zaki23 ned 9.8.2020 09:03

Bok,

 

imam problem s prednjom kamerom, tocnije s portret modom nece da mi zamuti pozadinu slike, a skuzio sam da mi zbog toga nece ni da radi face Id.

Probao sam resetirati mob ali i dalje isto, pa dali je to neki skuplji kvar i može li se mozda nekako riješiti softverski,  il ga moram slati na servis?

 

lp

FiCoO ned 9.8.2020 11:15

Ako ti ne radi face id onda može teško da je software, vjerojatno je nešto otišlo hardverski. Ja bih ti preporučio da si napraviš back-up, obrišeš cijeli telefon, dok je prazan ga postaviš da vidiš hoće li raditi, ako i dalje ne radi, popravak je skup u službenom servisu, ako je pod garancijom, dobit ćeš novi mobitel i to je to.