iPhone

Iphone orginal vs iphone kopija

nix0 čet 9.8.2012 10:52
vlado0550 kaže...
H4X0R_Bug kaže...

Ubjedjuju me na poslu da su kupili neke kopije iPhone-a i da ima iOS i da se konektuju na app store i skidaju aplikacije, dali tako nesto postoji?

 

Ne.

Jel ovo sigurno, ako ima jos neko da bi potvrdio, posto su oni ubjedjeni da se konoktuju na app store, preko itunes!?

Nije moguce da kupuju aplikacije preko iTunes-a zato sto - 1. Kopija iPhone-a ne radi na iOS-u i ne moze se spojiti na iTunes i skidati aplikacije jer i kad bi ih skinuo ne bi bile kompatabilne tj. ne bi mogao nista s njima napraviti 2. Kopija iPhonea najcesce radi na Java programskom jeziku i na njega mozes skidati samo Java programe i igrice kao i na starim mobitelima , a ne aplikacije za iPhone tako da mislim da te malo podj.bavaju..

vlado0550 čet 9.8.2012 11:03
nix0 kaže...
vlado0550 kaže...
H4X0R_Bug kaže...

Ubjedjuju me na poslu da su kupili neke kopije iPhone-a i da ima iOS i da se konektuju na app store i skidaju aplikacije, dali tako nesto postoji?

 

Ne.

Jel ovo sigurno, ako ima jos neko da bi potvrdio, posto su oni ubjedjeni da se konoktuju na app store, preko itunes!?

Nije moguce da kupuju aplikacije preko iTunes-a zato sto - 1. Kopija iPhone-a ne radi na iOS-u i ne moze se spojiti na iTunes i skidati aplikacije jer i kad bi ih skinuo ne bi bile kompatabilne tj. ne bi mogao nista s njima napraviti 2. Kopija iPhonea najcesce radi na Java programskom jeziku i na njega mozes skidati samo Java programe i igrice kao i na starim mobitelima , a ne aplikacije za iPhone tako da mislim da te malo podj.bavaju..

 Ne podjebavaju, nego su ubjedjeni da je neka ko "extra" kopija i da je na nju instaliran iOS i nemogu nikako da ih razuvjerim!?

malina22 čet 9.8.2012 11:09

Sta ces ih razuvjeravati, boli te briga...Ti koji kupuju te kopije pate od kompleksa raznih vrsta, njima je bitno samo da pokazu u drustvu da imaju iphone...Mislis da ce on priznati da je puko pare na sranje...hoce kako nece.

daniel.hajdinjak666 čet 9.8.2012 19:47

Ne moze da se konektuje na Itunes sa tim softwerom jer to nije iOS. U najboljim slucajevima kopija, gore je neki android, ali ne znam da li toga uopce ima kod nas. To ti je isto ko da se routerom ides spajati na visokonaponsku mrezu, umajesto telefonski kabel??? Jednostavno nije moguce!!! 

lakyboo uto 5.2.2013 21:00

e ljudine??! imam i ja slicno pitanje...Danas sam kao trebala kupiti jedan polovni iphone 4s za 2300 i odem ja tamo nema garanciju racun mi pokazo ali nikako nece potvrditi to da kupujem mob.....i sad garantira da nije ukraden ono nezz i zacudila sam se da je iphone tak mali ?? a nekako kad idem zvat cudne su tipke moze li i netko otprilike rec koliko je iphone u ruci???

forzzuk uto 5.2.2013 21:02
lakyboo kaže...

Danas sam kao trebala kupiti jedan polovni iphone 4s za 2300  i

 

zacudila sam se da je iphone tak mali ?? 

 

moze li i netko otprilike rec koliko je iphone u ruci???

 

Manji je od prosječnog penisa, to bi ti moglo najlakše dočarati.

 

 

Karlovac_047 sri 6.2.2013 17:55

Pa jel mu steka jako kada tipkas po njemu ?

1.Na racunu mora pisati gdje je kupljen i mora pisati IMEI na racunu, ako pise, otiđes u postavke i ako se slazu brojevi, original je.

2. Probaj skinuti zadnji poklopac, ako se skine kao i kod svakog mobitela, onda je fejk, jer kod originala su ti 2 mala serafica kod donjeg zvucnika, a posto i kopije znaju imat te serafice, kopije imaju obicne krizne serafice, dok original iphone ima serafice koji nalikuju na zvijezdicu...

3.Kopija je inace jako lagana, dok je original bas tezak...

4.Ne mora znaciti da je ukraden ako nema garanciju, a ima racun. 

5.evo ti link, pa dobro zapamti karakteristike originala i kopije: iPhone 4s-kopija vs original

duhonja ned 3.8.2014 18:40

Neki lik narucio Ajfon 5 S iz Kine,i na njemacoj carini normalno raspakirali i pregledavaju...cura carinica ,odjednom noktom zakaci nesto u gornjem desnom uglu i vidi cuda!!!,izvuce antenu svojih 12 cm..popadali smo od smijeha kad smo to vidjeli...{#}

NadjaC sri 10.10.2018 20:50

Kupljen u radnji ,sve radi normalno do sad ,evo itunes ga je prepoznao cak iclod pokazuje zauzeti prostor,samo nece da pokaze do kad vazi garancija trazi mi datum kupnje.Danas je kupljen ali ne prihvata.xs je 

NadjaC sri 10.10.2018 21:45

Tu i ukucavam,nece

 

 

Apple vas ne može informirati o kvalificiranosti za servis. Prijavite se pomoću Apple ID-a i navedite datum kupnje proizvoda da bismo vas mogli informirati o jamstvenom pokriću za podršku.

FiCoO sri 10.10.2018 21:48

Pričekaj dan dva, garancija na mobitel kreće kad se aktivira, ne nužno od dana kupnje, on će ti javiti approx do kad traje garancija ali ja ti mogu sad odmah reci da je godinu dana ona Apple world wide garancija a dalje ovisi gdje je uređaj kupljen

R36 sri 10.10.2018 22:11
FiCoO kaže...
Pričekaj dan dva, garancija na mobitel kreće kad se aktivira, ne nužno od dana kupnje, on će ti javiti approx do kad traje garancija ali ja ti mogu sad odmah reci da je godinu dana ona Apple world wide garancija a dalje ovisi gdje je uređaj kupljen

 Ja kad sam kupio ženi iPhone 8.

Cim sam ga upalio i aktivirao za 10min i otišao na tu stranicu i odmah mi je pokazalo do kad traje garancija i ostale podatke. 

R36 sri 10.10.2018 22:12
NadjaC kaže...

Zanima me samo da li je original jer ga tu ne prepoznaje.Ima li jos neki nacin da se sazna

 

 Aj napiši tu IMEI da provjerim.

Ne kuzim kako ga ne prepoznaje.

 

Ps jesi ti njega uopće AKTIVIRALA.Jel imaš Apple ID i jesi skinula neku aplikaciju s Apple stora na mob??