iPhone

Iphone-aplikacije

Besana pon 22.1.2018 22:18

ljudii sasvim sam slucajno uzela dvije aplikacije koje su besplatne prvih dana poslije ti traze da platis pretplatu-Isla sam na mail i nasla da ponistim pretplatu ali mi ne dolazi obavjest da je ta pretplata ponistena.Da li je to sigurno ili cu na krau ipak morati da im platim

Mirko935 uto 20.2.2018 14:31
Besana kaže...

Na Zedge sam nasla samo pozadine ne i pjesme

Znam da su bile samo pozadine, ali piše ovo:

ZEDGE for iPhone

  1. We have the latest wallpapers tailored for iOS 7.
  2. ZEDGE recently added free ringtones, a feature our users have long requested.
  3. Browse through thousands of free ringtones in multiple categories, including Comedy, Electronica, Hip Hop, Rock, and more.

 

Onda valjda lažu Ako je tako, izvinjavam se.

NadjaC pet 22.6.2018 16:13

Zna li neko neku aplikaciju gledala sam na internetu nesto da se ubaci na sliku pozadine tvoja slika pa djeluje da si bio tu ?
Druga je nesto kao aplikacija u kojoj se cuvaju slike a da ne zauzima memoriju.Obje sam vidjela na nekom videu sta se nalazi na mom telefonu kod drugarice ali nisam ni vidjela ko je snimao niti sam zapamtila ime

NadjaC sri 17.10.2018 20:30

Moze li mi neko u app store naci afterlight aplikaciju ali ne basonu 2 koja se placa?Ne mogu je naci nikako.Jer ako ukucam afterlight ne izbacuje mi samo to vec sve aplikacije koje imaju nesto od toga u sebi

Besana ned 10.11.2019 13:52

Zna li neko za neku aplikaciju koja je pregledna da cuvam racune rezija koji se placaju svaki mjesec jer se uplatnica dobija mailom,pa da je pregledno.Nije mi nesto ni na keepu ni na mobitelovom rokovniku.