iPhone

Iphone 6s Problem

ScazzaHitmann666 uto 19.12.2017 13:52

Pozdrav, imam problem sa svojim mobilnim. Pre jedno 3 meseca mi je pao na plocice i od onda nisam imao mrezu "No Service", pokusavao sam sa drugim karticama ali nije uspevalo.

Sinoc sam nesto cackao oko toga i uspelo mi je delimicno. Kada izadjem iz Airplane moda pise mi "No Service", odem u mobilne podatke, ukljucim da bude aktivan 2G, mreza se pojavi i imam je, funkcionise, medjutim kada promenim na 3G opet ispise "No Service", ali posle par pokusaja prebacivanja sa 2G na 3G se pojavi mreza na 3G.

Problemi su sledeci:

-Kada je 3G aktivan i ukljucen mi je internet preko kartice, imam gore ikonicu za 3G, medjutim ne radi internet (Udjem na Facebook ili Instagram, pise "Nema internetske veze", ukoliko udjem na Safari izbaci mi "PDP Authentication Failed".

-3G mod se ponovno gubi ukoliko imam oko 20-25% baterije, kad je baterija slabija izbaci ponovo "No service", a kad je prikljucen na punjac, nikako ne mogu da uspostavim vezu. Jedino kad nije na punjacu onda ima mreze.

 

Veoma mi je bitan internet dok nemam wifija, pa me nervira to sto vidim 3G ikonicu gore ali sto nemam pristup internetu, mnogo bih voleo da resim to.

 

Trenutno nisam pri parama da ga nosim u servis, pa bih voleo da mi neko pomogne ukoliko je imao slicnih problema.

Pokusavao sam Soft reset, Hard reset, resetovanje mreze u opcijama, ponovno instaliranje internet konfiguracije, ulazak i izlazak iz Airplane moda.