Internet

YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

stiffler pon 11.10.2021 17:11
MadDogMattis kaže...

Indija obiteljski više ne prolazi, probao sam neki dan..

A za nove možda ne prolazi istina da. 

 

MarioArt kaže...
Mali322 kaže...
Eto!

 

 

nije problem kupiti.. meni je problem sto ne mogu nikog dodati u obitelj jer mi google kaze da nismo u istoj zemlji

 Znači da im je u accountu država već podešena ili su bili u nekom familyu prije.

Nek probaju ručno promijenit državu ili čisti novi account na Youtubeu pa onda probaj.

MarioArt pon 11.10.2021 23:17

Pa svakom je drzava podesena cim kreira account... Nije samo do onoga sto pise u accountu nego to google malo bolje prati kako mi se cini... Novi family owner sa arg accountom.. pozvao sam i hr  i de accounte, i sa i bez vpna, i svima promjenio zemlju na arventina... Nece... Pozivnice se posalju, ali ne moze se pridružiti..

 

Xa li je netko uspio u zadnjih mjesec dana to upogoniti i kako ide procedura?

 

Ne zanima me opcija da svi prave nove accounte :) .. znaci postojeci HR accounti...

 

 

Hacker002 pon 11.10.2021 23:27

Probaj prvo napraviti obitelj na Googleu, ostavi par dana da se sve poveže pa onda napravi Premium, možda upali.

 

Ja sam prije godinu i pol radio preko Indije, prvo napravio sebi pa dodavao ljude u obitelj, sa 2 osobe sam uspio, pali gasi VPN pa u krug i nakon nekoga vremena proradilo, a s još 2 nikako.. Sad zašto ne znam. Možda što su ovih dvoje uspješnih stvarno bili isto kućanstvo pa ima povijest spajanja na isti wifi, istu lokaciju, a drugih dvoje nisu, tko zna, ali eto, tako je bilo.

 

Tek naknadno sam pročitao da prvo napravim obitelj pa onda uzmem Premium pa možda ne bi bilo loše probati.

vipplah pon 10.1.2022 12:23

Koristim shemu s Indijom već duže vrijeme i sve 5, ali sad sam pokušao aktivirati google pay i ne mogu jer mi jedino nudi da se registriram kao da sam iz Indije i da upišem Indijski broj mobitela preko kojeg ću potvrditi account. Ima li neki način da se to zaobiđe?

Matthew26 uto 11.1.2022 13:31

ekipa ja imam pitanje, pokušavam posložiti Youtube Premium, upalim Turski vpn ali mi onda ne da kliknuti da kupim. A i dalje mi piše cijena u kunama....Doduše imam još neiskorišteno mjesec dana besplatno, ne znam da li to igra kakvu ulogu možda? Šta radim krivo? Na mobu to pokušavam. Koji VPN ste koristili. Ja VPN.lat

Matthew26 pon 17.1.2022 17:30

Dakle ukljucim tunnel bear. Odaberem Argentinu. Hocu uzeti youtube premium i klikam na gumb na mobu ali se nista ne događa. Ne da mi kupiti….

Šta radim krivo? A nešto očito radim krivo, jer kad odaberem Argentinu, ne radi mi više niti jedna internet stranica niti ništa drugo. Da li trebam napraviti novi youtube account možda za to?
Možda da probam na kompu bolje?

Help ljudi

Hacker002 pon 17.1.2022 18:10
vipplah kaže...

Koristim shemu s Indijom već duže vrijeme i sve 5, ali sad sam pokušao aktivirati google pay i ne mogu jer mi jedino nudi da se registriram kao da sam iz Indije i da upišem Indijski broj mobitela preko kojeg ću potvrditi account. Ima li neki način da se to zaobiđe?

 Isti problem sam i ja imao u startu, odi u postavke google računa i negdje imaš payment profiles, tako nešto, i imati ćeš tamo taj indijski profil. Samo dodaj još jedan profil hrvatski i trebao bi dobiti mogućnost GPaya, tako je meni bilo proradilo.

Matthew26 kaže...
Dakle ukljucim tunnel bear. Odaberem Argentinu. Hocu uzeti youtube premium i klikam na gumb na mobu ali se nista ne događa. Ne da mi kupiti….

Šta radim krivo? A nešto očito radim krivo, jer kad odaberem Argentinu, ne radi mi više niti jedna internet stranica niti ništa drugo. Da li trebam napraviti novi youtube account možda za to?
Možda da probam na kompu bolje?

Help ljudi

 

 Ako si aktivirao Premium besplatno onih par mjeseci preko Hrvatske normalno mislim da se više ne možeš prebaciti na Indiju. Eventualno da probaš pokušati deaktivirati premium pa drugi dan aktiviraš Indijski VPN i ponovno ga aktiviraš, kod njih dobiješ mjese besplatno, bar je tako bilo prije.

Ali kažem, koliko sam skužio ti si već aktivirao naš besplatni onih par mjeseci pa ne znam hoće ti dati da aktiviraš Indijski, ali probaj.

sage pet 18.3.2022 17:31

Pozz. Imam PayPal i visa karticu koja je registrirana na google pay, preko koje plaćam sve na playstoreu. Zanima me jel mogu sad primjerice, promijeniti lokaciju na Argentinu primjer, što sam i napravio preko VPN-a i nudi mi u njihovoj valuti, pesosi valjda, jel mogu tako direktno platiti, za YouTube premium, ono kako ide ta razmjena valuta. Vidim dosta ljudi piše o tome da tako kupe premium, pa ako može koji savjet. Ne kužim kako to ide nakon što bi se tako kupio youtube premium preko VPN-a. Da i koristio sam ona 2 mjeseca trial YouTube premium.. Al ako bi se moglo probat tako preko vpn pa da bude jeftinije, bilo bi ok, jel preko 10€ mjesečno mi se ne isplati, jer ne koristim puno, al ovo malo što koristim, previše je reklama.

sage pet 18.3.2022 18:26

Ok. Jel se može otkazati subscription ako je premium kupljen preko VPN-a negdje "drugdje". Ima li tu kakvih skrivenih zamki tako reč. Ne kužim ako je kupljen premium preko VPN-a negdje, jel se normalno kasnije može korisiti bez tog VPN-a. Valjda se gleda po ip adresi, ako je u hr, kako onda može raditi ako je kupljen preko neke druge lokacije.

hahhaajaads sub 26.3.2022 20:11

Od prije 2 tjedna sam presao sa Spotifya (onaj free premium sto je bio) na yt music, spotify mi je nonstop slao da uskoro izlazi premium i da platim... I onda saznam za ovo i za argentinu, i nikad sretniji. Ne samo sto cu premium placat manje od 10 kuna mjesecno, nego cu moc slusat doslovno sve sta je na ytu, dok je Spotify bio ogranicen sto se tice toga, razliku u zvuku iskreno nisam primjetio, jedino mi je yt music malo glasniji sto mi zapravo i pase. Na main accu nisam mogao nikak platit i spojit yt premium pa sam ga morao preko drugog acca, tamo proslo sve iz prve sa Erste (Visa) karticom. Da bude 10/10 treba im samo kao desktop aplikacija, da imaju to... uf.

sage sub 26.3.2022 20:45

Kako misliš na main accountu nije prošlo kako treba? Zašto? Šta si kreirao novi account i plaćanje je prošlo ok? Jel to direktno preko visa kartice ili je ta kartica vezana tipa za google pay.

hahhaajaads sub 26.3.2022 21:32
sage kaže...
Kako misliš na main accountu nije prošlo kako treba? Zašto? Šta si kreirao novi account i plaćanje je prošlo ok? Jel to direktno preko visa kartice ili je ta kartica vezana tipa za google pay.

 Pa jednostavno nije htjelo, znaci direktno preko visa kartice, potvrdio ono transakciju preko georgea, kliknuo nastavi i error mi izbacilo i nije uzelo novce sa racuna. Onda sam citao mislim cak na ovoj temi da su i neki drugi trebali napravit novi acc na kojem je sve proslo ok.

 

 Dok tipa, napravio novi acc, napravio doslovno sve isto i proslo iz prve.

hahhaajaads sub 26.3.2022 22:06
sage kaže...
Jesi bio možda na tom accountu na kojem ti nije htjelo proći plaćanje iskoristio ono tipa dva mjeseca free premium od youtubea što su nudili.

 Mislim da nisam nikad, ako jesam onda je bilo davno... Iako ne znam nit odkad postoji yt premium