Ivooh11 ned 18.11.2018 10:59

Pozdrav,
Naslov sve govori ,postoji li način da se iz Hr koristi dazn servis uz pomoč vpn-a ,probao sam proton vpn, ali ne radi ,obzirom da sam laik ,možda treba kakva dodatna konfiguracija ili neki drugi vpn?

Marko :D ned 18.11.2018 11:04

"Why am I seeing an error mentioning using a VPN?
If our systems have detected that you are accessing DAZN using a VPN, you’ll be notified and restricted from accessing the service and watching content. In order to access DAZN, you must not be using a VPN."
 
"Why can’t I watch DAZN using a VPN?
 DAZN is only available in a limited number of countries. The sports we show come with strict controls around the countries they can be broadcast in. Therefore, we have to restrict access to users trying to view DAZN from outside these countries and as a result are blocking VPN users who are not authorized to view content due to the country they reside in."

 

https://my.dazn.com/help/vpn-blocking

Seki001 ned 18.11.2018 12:05
Glavas_ZG kaže...
Ivooh11 kaže...
Vidio sam sve to ,ali vidio sam na net ljude koji tvrde da se može, pa sam zato postavio pitanje da li je netko pokušavao premostiti problem

 imaš sve na torrentu od sporta 

 hahahah ma šta imaš na torrentima od sporta!? Ovdje pričamo o live sport usluzi a nezanimaju nas snimke koje doduše postoje na torrentima. 

Ja sam isto nešto kemijao na DAZN al neide spajanje putem vpn ili negdje griješim nemam pojma.

Uspio sam pokrenut spotify i USA Netflix putem VPN servisa ali DAZN odličan streaming sport servis NE 

Ivooh11 ned 18.11.2018 12:31

Koristim iptv plačenu listu več neko vrijeme ,ali to sve skupa nije to,ovaj dazn mi se čini ko netflix za sport i cijena mi je prihvatljiva ,najtužnije mi što kod nas nema usluge koja ima sve ,kad bi htio pratiti samo nogomet moraš imati i vip i max tv.

Seki001 ned 18.11.2018 12:41
Ivooh11 kaže...
Koristim iptv plačenu listu več neko vrijeme ,ali to sve skupa nije to,ovaj dazn mi se čini ko netflix za sport i cijena mi je prihvatljiva ,najtužnije mi što kod nas nema usluge koja ima sve ,kad bi htio pratiti samo nogomet moraš imati i vip i max tv.

 Upravo to kolega forumaš Ivooh11 DAZN je odličan servis za sport ali sreća da bar možemo za sad doć do dobrih iptv listi za neveliku lovu možemo pokrit kvalitetno sav sport šta nas zanima ali nebi bilo naodmet imat ovakav servis u Hrvatskoj. Ali kad se sjetim da nemamo masu popularnih usluga šta u svijetu postoje onda me nečudi ni ovo.

Ivooh11 ned 18.11.2018 12:55

Gle dosta mi piratluka, ne u smislu da sam zadrti legalist nego zato jer koliko god liste bile dobre one štekaju i to uglavnom kad je neka dobra tekma ili slično, no to nije tema ,pitanje sam postavio iz razloga što sam siguran da su i mnogi drugi pomislili na istu stvar kao i ja ,a možda ima netko ko se stvarno kuži u geoblock, vpn ...

ihush ned 18.11.2018 13:01

vrlo jednostavno, koristiš vpn koji ima adrese unutar dozvoljenih (zemalja).. inače je svaki vpn isti, različiti su ip-i.

.. ili čekaš da i to izjednače unutar EUa (ali nedavno je zamp lobi progurao svoje interese tako da ništa za sad, ostajemo drugorazredna država.. kao za nutelu-ariel..)

x18x05x ned 18.11.2018 14:42
Ivooh11 kaže...
Pozdrav,
Naslov sve govori ,postoji li način da se iz Hr koristi dazn servis uz pomoč vpn-a ,probao sam proton vpn, ali ne radi ,obzirom da sam laik ,možda treba kakva dodatna konfiguracija ili neki drugi vpn?

 Usluga je odlična, slika savršena. Ni jedna iptv lista mu nije do koljena po kvaliteti slike i stabilnosti. Nažalost samo određene zemlje mogu gledat dazn, nemoj ni pokušavat sa vpn jer neće raditi. Ti što govore da im radi, ne im vjerovati.

Glavas_ZG ned 18.11.2018 20:59
Seki001 kaže...
Glavas_ZG kaže...
Ivooh11 kaže...
Vidio sam sve to ,ali vidio sam na net ljude koji tvrde da se može, pa sam zato postavio pitanje da li je netko pokušavao premostiti problem

 imaš sve na torrentu od sporta 

 hahahah ma šta imaš na torrentima od sporta!? Ovdje pričamo o live sport usluzi a nezanimaju nas snimke koje doduše postoje na torrentima. 

Ja sam isto nešto kemijao na DAZN al neide spajanje putem vpn ili negdje griješim nemam pojma.

Uspio sam pokrenut spotify i USA Netflix putem VPN servisa ali DAZN odličan streaming sport servis NE 

 live sport ne postoji ako ne gledaš uživo na mjestu događaja, sve drugo je snimka, e sad dal je stara pola sekunde ili jedan dan (u trenutku kad ju ti vidiš) to je relativno

smajlee ned 5.9.2021 20:18

Dizem temu iz mrtvih jer me zanima jedan detalj oko DAZN usluge.

 

Da li netko zna ili mozda koristi DAZN na sljedeci nacin. Napravi se acc u hrv posto je DAZN dostupan u hrv ako sam dobro shvatio ali samo boxing i te fight stvari (nisam vidio nogomet ili sam krivo gledao). Nakon sto napravi hrv acc da li se sa tim accom moze ulogirat recimo u DE ili nekoj drugoj zemlji koja pruza DAZN uslugu i da se tada gledaju sportovi koji su u usluzi DAZN za tu zemlju?

 

Khm khm, da, ociti je cilj  platiti sto manje za uslugu. Atm u hrv kosta 2€/mj, ako sam to dobro pokopcao.

jozef ned 5.9.2021 21:13

Ranije je postojala informacija na njihovim stranicama da se može koristiti na svim lokacijama gdje je usluga dostupna, bez obzira gdje si se registrirao. Sad to više ne mogu naći. Najbolje da probaš. 

smajlee uto 7.9.2021 20:28

Cisto da javim kak je proslo.

 

Dakle,kreiran acc na DAZN Cro iiiiii ne radi ako ga se zeli pokrenut iz druge drzave.

Javlja sljedecu poruku:
You can only access DAZN in the country where you created your account

 

Eto,mozda nekom pomogne.

Sad me zanima da li je to isto moguce sa EON TVom :D ali sam lenguz kreirat acc

goran0904 sri 8.9.2021 10:11

Ja imam DAZN Italy account koji sam dobio da malo testiram kako radi..
Na Telemach mobilnom internetu radi bez vpn .
Najbolju ponudu u EU , za sada, ima DAZN Germany ali nisam još testirao da li radi u HR bez vpn-a