Internet

Vivaldi - Rasprava

BlackMoon uto 16.5.2017 01:33

Sa navodnicima ili bez, isto je. Navodnike kad stavim, spremim i kasnije opet pogledam, navodnika nema. Na windows 10 pro, ovo nema efekta.

 

Kaže autor teksta:

 

"Sorry for not making that clearer. You are right, it only has an effect if you open multiple pages of the same site in Chrome. If you only open different sites, it has no effect."

 

Prema tome, nikakve velike koristi od ovoga...

Hvala svima.

ameo pet 19.1.2018 09:59

Na local disk C stvorio sam folder i u njega instalirao Vivaldi snapshot verziju, (onu sa tamno sivom ikonom),

pošto mi iz određenih razloga trebaju dvije verzije Vivaldia na PC-u. Znači onu normalnu već imam u Program Files.

 

I sve bi bilo dobro da mi ta verzija sad ne ždere prostor. 

Svaki put kad surfam prostor se puni i puni, te tek kada terminiram Vivaldi 

ili ga restartam, prostor se na C: -u vrati u normalu.

 

Ima li ovom lijeka?

 

 

ZC_Someone sri 26.9.2018 22:14

Bing još mogu shvatiti jer su u pitanju vjerojatno pare. Čak i nepotrebni dvostruki search field. Ali tab spacing na vrhu prozora nije isključen po defaultu. Čemu ti ljudi uvijek kompliciraju jednostavne stvari.

Lovac čet 24.6.2021 18:01

Probao sam ga prije par godina kad je došao i dok su mi se dopali featurei, nespretno je loadalo web elemente te sam s Chromea prešao na FF. I sad reko ajd idem vidjet što je novo i instaliram aktualnu verziju 4. Ljudi pa ovo leti... Da ne govorim o mail/kalendar integraciji i još onoj famoznoj kustomizaciji, browser je toliko dobar da je išao na default, a FF&Chrome uninstall.

10/10, za sad nisam našao mane. Novosti u ovoj verziji.