Internet

Paket stigao iz kine ali ga nema

Iwan7SeVeN uto 28.9.2021 10:51

Poz imam pitanje narucio 2 paketa isti dan na ebayu 12.07.2021 i pise po trackingu da su stigli u hrvatsku jedan 28.07. a jedan 29.07. I tako ja cekam i cekam niko nista ne javlja pa sam kontaktiro kineza od kojeg sam kupio jer je 22.09. bio zadnji dan da mi dode paketa pa mi on reko nek provjerim na lokalnoj pošti jer navodo da se sada paketi skladiste i treba ih pokupiti (kolega sa posla isto narucio puno puta i sve mu uredno doslo samo je platio jos 18.5kn posti).

E sad nez kome da se obratim da vidim di su mi paketi jer nisam nikaku obajest dobio a i nisam nikada imao problema takvoga.

Iwan7SeVeN uto 28.9.2021 11:04

Ovo je poruka koja stoji od 28.07 na trackingu 

  • Croatia, Arrived at Facility

Nez dal se moram Hrvatskoj posti obratiti da mi provjere paket?

A i kako da pokrenem taj dispute na ebay nisam niada to radio jer nisam nikad imao ovakvih problema.

Mali322 uto 28.9.2021 11:39

Pa pokreni Dispute, za sve postoji prvi put, a onda čekaš...povrat novca ćeš sigurno dobiti a i naručeni predmet će ti 99% sigurno doći...
Ako si neka poštenjačina (a trebao bi bar fer biti) i ako ti predmet dođe jer si dobio novac nazad preko Dispute-a, uplatis trgovcu nazad njegove novce preko PayPal-a (zatražiš mail preko chata)...izgleda komplicirano ali nije uopće! ✌️