nemampojma uto 8.3.2022 20:48

Meni se upravo danas javio dotični, još mi nije poslao link ali čekam  

a dok čekam smišljam kako mu se osvetiti, možda taj broj staviti negdje online pa neka ga nazivaju

i šalju mu poruke  ima tko kakvu ideju, sad je prilika da ga zeznem 

nemampojma pon 14.3.2022 21:10

Samo da još ovako upišem broj  jer ljudi općenito googlaju cijeli broj (tako sam i ja googlala cijeli broj ali nažalost nisam došla do ove teme,

nego sam napisala 'njuškalo prevare' pa mi je ovu temu izbacio)

 

+385995903640 i 0995903640 

 

Rovinjsko selo - Šime Janković 

SPAWNK4MPER ti mama pon 14.3.2022 22:39

Evo da se pohvalim, nasjeo sam na onu posta prevaru ali me spasila autorizacija placanja mobilne aplikacije banke. Iako prevaranti su imali 2 min window nakon sto sam upiso podatke, dok nisam svatio da sam glup i prebacio svu lovu s racuna, koju nisu iskoristili. Neznam

mariclius pon 28.3.2022 15:13

I mene kontaktirali rovinjsko selo i još jedan. Blokirao svih.
Nego, stavio neki oglas na njuškalo da prodajem ili mjenjam i sad mi se javili sa djoraj/zamjena. Platforma za oglase i zamjene. Je li tko čuo za njih? Nije preko poruka već sam razgovarao sa njima. U biti samo prebace tvoj oglas kod njih. Prvi put čujem za to.

ivanp pon 4.4.2022 16:28

Pozdrav ekipa , evo i meni se javio izvjesni Šime Janković u vezi mog oglasa na Njuškalu.Hr , ista stvar kao i kod Vas , gramatičke greške u SMS poruci preko Wattsapa , odgovorio sam na njegov upit , ali odgovora nema . Prevarant bezobrazni . Ne nasjedajte na laži. Pozz

Crocopzmaj12 sri 11.5.2022 16:57

znam da se varaš...

 

nije tu uopće sitna zarada...

 

onog trenutka kada dobije tvoje podatke, ode tebi sa računa sve

 

ima tu jako velikih brojki, uostalom ovo nije nitko iz rovinjskog sela, već se radi o prevarantu iz indije, rumunjske ili zanzibara...

 

 

Genoxxx čet 16.6.2022 12:47

Promijenio je grad, sad je Sisak i ima domaći broj +385 97 729 4359

Svaki put kad mi se javi pokušam ga što više zavlačiti, manje će imati vremena za nekoga prevariti ali izgleda da sve bolje kuži onog tko zna o čemu se radi

 

Edit: izgleda da prijave na wappu znače nešto, više mu ne dolaze poruke i izgleda da je profil izbrisan... Tako da, prijavljujte ih

HowYesN0 sri 22.6.2022 13:24

ovaj se najprije javi SMS-om sa broja 0191011 i piše da se javim na email.

U emailu piše engleski. Pogledaj proceduru.

Ima li netko bilo kakvu povrdu iz pošte pa da je editiram u paintu da izgleda ka da sam poslao da ih još zavlačim.