Internet

Kako ugasiti reklame

Marko :D pon 22.6.2020 14:58
zombie kaže...

Htio sam nešto da downloadujem pa sam odobrio stranici reklame, ali je problem što sada kontantno dobijam reklame sa te stranice. U pitanju je ilovemobi.com. Kako da ugasim?

Ovo ti je škola da nikada ne dopustaš sumnjivim web stranicama pristup ičemu u pregledniku. 

 

U postavkama Chromea imaš postavke sadržaja. Tamo pronađi obavijesti i makni dopuštenje stranicama. Štoviše, oni koji ne paze bi to kompletno trebali imati isključeno.

Čitatelj kaže...

Promjeni browser

Neki konkretan razlog zašto?

zombie pon 22.6.2020 14:59
Marko :D kaže...
zombie kaže...

Htio sam nešto da downloadujem pa sam odobrio stranici reklame, ali je problem što sada kontantno dobijam reklame sa te stranice. U pitanju je ilovemobi.com. Kako da ugasim?

Ovo ti je škola da nikada ne dopustaš sumnjivim web stranicama pristup ičemu u pregledniku. 

 

U postavkama Chromea imaš postavke sadržaja. Tamo pronađi obavijesti i makni dopuštenje stranicama. Štoviše, oni koji ne paze bi to kompletno trebali imati isključeno.

Čitatelj kaže...

Promjeni browser

Neki konkretan razlog zašto?

 Tražio sam, ali nigdje nemam popis stranica.

Marko :D pon 22.6.2020 15:19
Čitatelj kaže...
Marko :D kaže...
Neki konkretan razlog zašto?

Brze rijesenje nego da 10 dana kopa po kompromitiranom browseru. Ionako je chrome ram-sucker-malware-pool browser.

Nije brže rješenje. Osim toga, ovo što si napisao je izuzetno glupo (bez uvrijede). Znači, svaki puta kada naiđemo na neki problem, trebali bi odbaciti trenutni softver i koristiti neki drugi?

 

Ovu drugu tvrdnju neću ni komentirati.

ivanzu kaže...

Malware bytes rjesava to sve. 

Na računalima da, na mobitelima ne. Kolega ima problem na mobitelu. Antivirusne aplikacije na Androidu su beskorisni.