Mađar sri 19.5.2021 17:20

Ne mogu otvoriti Facebook stranicu udruge čiji sam administrator.Već danima otvara se samo poruka "Zbog sistemske greske stranica se ne može učitati.Probajte ponovo za nekoliko minuta."

Probao sam otvoriti u svim pretraživačima na  stolnom računalu i na laptopu,svuda ista poruka.Ako stranicu potražim na svojoj osobnoj stranici,pronalazim bez problema.Može li netko pomoći?

Posmatrač ned 23.5.2021 20:02
Mađar kaže...

Iznenađen sam da nitko nema savjeta u svezi naprijed iznetog problema.Protiču dani a stranici mogu pristupiti samo preko mobitela,ali i tu na neuobičajeni način,u nekoliko koraka.

 Sta kaze facebook?

Mađar pon 24.5.2021 14:40

Na facebook pomoći nema odgovora za ovakav problem.Tamo govori se samo o problemu nemogućnosti prijave.Ja se mogu prijaviti,ali se onda pojavi poruka kako se" ladica zbog sistemske greške ne može otvoriti.Nadamo se brzom otklanjanju.Pokušajte ponovo za nekoliko minuta."

ksx uto 20.9.2022 17:55

kako da u Facebooku isključim pretraživač lijevo, zauzima mi veliku površinu stranice?

 

kad god otvorim neku facebook stranicu uvijek mi se ekran podijeli na dva dijela i lijevo je pretraživač groups, kako da isključim taj pretraživač

 

unaprijed hvala