Internet

Alternativa Vivaldi browseru

jdv čet 12.8.2021 12:30

Imate li možda preporuku za neki browser s velikom mogućnošću prilagođavanja?

Nekada sam koristio Operu, dok je imala velike mogućnosti podešavanja. Sada koristim Vivaldi kojeg su mi također zabrljali u novijim verzijama. Firefox mi ne odgovara jer za svaki vrag treba instalirati neki addon.

 

Ono što bi mi browser trebao imati već u sebi, bez ekstenzija, je kvalitetan speed dial s mogućnošću grupiranja, konfigurabilne geste miša, konfigurabilni prečaci s tipkovnicom (npr. ctrl+space za homepage) i konfigurabilno sučelje (da mogu micati i dodavati gumbe, trake i sl.).

 

Ajar pet 13.8.2021 13:02
jdv kaže...

Imate li možda preporuku za neki browser s velikom mogućnošću prilagođavanja?

Nekada sam koristio Operu, dok je imala velike mogućnosti podešavanja. Sada koristim Vivaldi kojeg su mi također zabrljali u novijim verzijama. Firefox mi ne odgovara jer za svaki vrag treba instalirati neki addon.

 

Ono što bi mi browser trebao imati već u sebi, bez ekstenzija, je kvalitetan speed dial s mogućnošću grupiranja, konfigurabilne geste miša, konfigurabilni prečaci s tipkovnicom (npr. ctrl+space za homepage) i konfigurabilno sučelje (da mogu micati i dodavati gumbe, trake i sl.).

 

 ili posjeti ovu stranicu, odaberi i opleti (ne zaboravi onemogućiti ažuriranja). jasno, prvo deinstaliraš sadašnju verziju (ali potpuno, sve. uporabi revo unistaler pro, tako da počisti i "zaostatke", uključiv registry). 

jdv pet 13.8.2021 17:29
Marko :D kaže...

Vivaldi i Firefox su jedini preglednici koji se daju dosta prilagodit. Sumnjam da ćeš pronaći neku bolju alternativu.

 

Da, probao sam u zadnjih par dana većinu iole poznatijih browsera. Maxthon ima većinu toga što mi treba, ali ne može se konfigurirati mouse gesta za homepage, a keyboard shortcut može 

jdv pet 13.8.2021 17:33
Ajar kaže...
jdv kaže...

Imate li možda preporuku za neki browser s velikom mogućnošću prilagođavanja?

Nekada sam koristio Operu, dok je imala velike mogućnosti podešavanja. Sada koristim Vivaldi kojeg su mi također zabrljali u novijim verzijama. Firefox mi ne odgovara jer za svaki vrag treba instalirati neki addon.

 

Ono što bi mi browser trebao imati već u sebi, bez ekstenzija, je kvalitetan speed dial s mogućnošću grupiranja, konfigurabilne geste miša, konfigurabilni prečaci s tipkovnicom (npr. ctrl+space za homepage) i konfigurabilno sučelje (da mogu micati i dodavati gumbe, trake i sl.).

 

 ili posjeti ovu stranicu, odaberi i opleti (ne zaboravi onemogućiti ažuriranja). jasno, prvo deinstaliraš sadašnju verziju (ali potpuno, sve. uporabi revo unistaler pro, tako da počisti i "zaostatke", uključiv registry). 

 

Znam da, vratio sam na jednom kompu na v3, ali to nije dugoročno rješenje. Nadam se da će Maxthon dodati mouse gestu za homepage.