Q-Tip uto 11.8.2020 11:47
Dado_ZG78 kaže...

Ja prvo želim još roamat po SP mapi kad kupim novu grafulju da se zguštam na Ultra settings pa ću onda vidjet za MP... možda čak jednom ponovno odigram priču samo za promjenu budem zao 

 

Haha sretno.  Ne znam koju grafičku misliš kupiti, ali ja na 2080ti i rezoluciji 1440p nisam mogao gurati na ultra detaljima nego neki mix ultra, high i mediuma. Čak i s jednom od najjačih kartica na tržištu spremi se za pola dana petljanja po grafičkim opcijama.

Dado_ZG78 uto 11.8.2020 22:26
Q-Tip kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Ja prvo želim još roamat po SP mapi kad kupim novu grafulju da se zguštam na Ultra settings pa ću onda vidjet za MP... možda čak jednom ponovno odigram priču samo za promjenu budem zao 

 

Haha sretno.  Ne znam koju grafičku misliš kupiti, ali ja na 2080ti i rezoluciji 1440p nisam mogao gurati na ultra detaljima nego neki mix ultra, high i mediuma. Čak i s jednom od najjačih kartica na tržištu spremi se za pola dana petljanja po grafičkim opcijama.

 Nemoguće...  mislim uzeti 3070-tku a sad imam 1070-tku i čitavu igru sam preko 200 sati odigrao na 1440p high bez problema (solidnih 45 FPS-a).. 

Na Ultra mi je oko 25FPS-a trenutno i to je ipak malo premalo.. mislim da bi na 3070 trebalo biti barem oko 50FPS-a na Ultra što mi je sasvim igrivo ;) 

(ne patim od 60+ FPS-a jer sam gamer još od CRT ekrana i običnih 2D VGA kartica pa nisam tolko razmažen :P )

Q-Tip sri 12.8.2020 11:36
Dado_ZG78 kaže...
Q-Tip kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Ja prvo želim još roamat po SP mapi kad kupim novu grafulju da se zguštam na Ultra settings pa ću onda vidjet za MP... možda čak jednom ponovno odigram priču samo za promjenu budem zao 

 

Haha sretno.  Ne znam koju grafičku misliš kupiti, ali ja na 2080ti i rezoluciji 1440p nisam mogao gurati na ultra detaljima nego neki mix ultra, high i mediuma. Čak i s jednom od najjačih kartica na tržištu spremi se za pola dana petljanja po grafičkim opcijama.

 Nemoguće...  mislim uzeti 3070-tku a sad imam 1070-tku i čitavu igru sam preko 200 sati odigrao na 1440p high bez problema (solidnih 45 FPS-a).. 

Na Ultra mi je oko 25FPS-a trenutno i to je ipak malo premalo.. mislim da bi na 3070 trebalo biti barem oko 50FPS-a na Ultra što mi je sasvim igrivo ;) 

(ne patim od 60+ FPS-a jer sam gamer još od CRT ekrana i običnih 2D VGA kartica pa nisam tolko razmažen :P )

 

Pa sad, 45 fps-a ne bih opisao ni kao "solidne", ni kao "bez problema", ali to sam ja, jebiga.  Inače kad spominješ CRT ekrane, ja sam gamer od 1984. godine, ZX Spectruma s osam boja i igre Horace Goes Skiing. Razmaženost nema s time veze, već je stvar u ugodnosti i iskustvu igranja.

 

Treba vidjeti kako će se 3070 ponašati s RDR2. Problem je u tome što se ta igra ne ponaša u skladu s očekivanjima. Realno je za očekivati da ću je bez problema gurati i s hardverom koji imam sada, ali sam je morao deinstalirati jer su nakon jednog patcha krenuli mikrotrzaji svakih par sekundi, koje nisam mogao riješiti.

Dado_ZG78 sri 12.8.2020 23:17

A da..  glatko iskustvo i ugodnost - nema veze sa razmaženosti 

nego šalim se sad malo.. da, treba vidjeti na kaj bu to ličilo sa novim grafama 

 

Osim toga naravno da jedva čekam igrat i Minecraft sa RT-om na koliko god FPS-a 

mp3david sub 5.9.2020 20:10

Pozdrav.

 

Presao sam storry mission i sad sam presao online.

Zavrsio sam prvih 10 online misija (story misija)

I sad kako da otkljucam nove misije.

Koliko sam googlao trebam doci do nekog lika da mi promjeni neku opciju u dishornable,ali to kosta 3golda.

Jeli to to ili sam u krivu?

Del_Boy97 sub 5.9.2020 20:21
mp3david kaže...

Pozdrav.

 

Presao sam storry mission i sad sam presao online.

Zavrsio sam prvih 10 online misija (story misija)

I sad kako da otkljucam nove misije.

Koliko sam googlao trebam doci do nekog lika da mi promjeni neku opciju u dishornable,ali to kosta 3golda.

Jeli to to ili sam u krivu?

 pa ako si rijesio sve honorable misije onda su ti ostale jos samo te dishonorable.

mp3david sub 5.9.2020 20:25

Ali mi se te misije nikako ne pojavljuju.

Na youtubu sam gledao da trebam doci do nekog lika da mi promjeni status u disornable, al nemam golda za to.

Cak su mi se neke misije i pojavile,probao sam i u posse up modu,ali kad udem u misiju izbaci me van 😐

Kao da nemam pristupa njima.

Del_Boy97 sub 5.9.2020 21:46
mp3david kaže...

Ali mi se te misije nikako ne pojavljuju.

Na youtubu sam gledao da trebam doci do nekog lika da mi promjeni status u disornable, al nemam golda za to.

Cak su mi se neke misije i pojavile,probao sam i u posse up modu,ali kad udem u misiju izbaci me van 😐

Kao da nemam pristupa njima.

 mozes to postat i manualno, u smislu da počneš sam klat igrače i npcjeve iz fore

mp3david pon 7.9.2020 14:43

Je,sad sam skuzio.

Da se ona traka koja se povremeno pokaze dolje sivkasto crvenu liniju,a kad sam vise killer onda ide ka crvenom.

Uglavnom otkljucalo mi se par misija i sada mi online storry pise 72% da sam presao.

Ali sad opet nemam vise misija.

Dali sada trebam ponovo postati honorable ili trebam nesto drugo raditi?

Damir22 uto 8.9.2020 22:50

Mozda je vec pisano-pitano, ali....

 

Imam problem s misem u RDR2....mislim na ponasanje misa u menijima, mis trza, preskace, znaci niti jednu opciju ne mozes odabrati misem, probao sam one mouse inpute mjenjati, ali nista....

 

odvuces stakora na mjesto gdje zelis, strelica se sama vrati nazad, ali ne na mjesto s kojeg si krenuo, vec malo dalje....dakle, za pomaknuti mis od jedne opcije do druge moras barem 10 puta mis povuci u tom smjeru....

 

u igri mis radi najnormalnije....

mp3david pet 11.9.2020 16:50

Kako da na PC verziji otvorim Player menu, znaci ja to jako rijetko dobijem mogucnost da otvorim uglavnom kad mi neko posalje pozivnicu za neku misiju ili nesto  slicno, ali kad inace stisnem f1 nis se ne dogada.

Na gta 5 mi to sasvim normalno radi, jel neko zna u cemu je problem

Del_Boy97 pon 5.10.2020 21:10
Cansee kaže...

kakva je situacija s igrom sad na PC-u? baš sam na vagi da uzmem za 40 eura

 ako planiras online onda ne, ako planiras offline onda imas jeftine accove na plati.ru pa pređeš story i miran si

Cansee pon 5.10.2020 21:13
Del_Boy97 kaže...
Cansee kaže...

kakva je situacija s igrom sad na PC-u? baš sam na vagi da uzmem za 40 eura

 ako planiras online onda ne, ako planiras offline onda imas jeftine accove na plati.ru pa pređeš story i miran si

 

mislio sam samo singleplayer igrati. to dobijem rockstar social club acc ili? Mogu igrat na engleskom naravno jel?

Bitanga pon 5.10.2020 21:43
Cansee kaže...

 

mislio sam samo singleplayer igrati. to dobijem rockstar social club acc ili? Mogu igrat na engleskom naravno jel?

 

Znam da je teško, al učini si uslugu i samo preskoči.

Ili pogledaj youtube gameplay :-)

Cansee pon 5.10.2020 21:45
Bitanga kaže...
Cansee kaže...

 

mislio sam samo singleplayer igrati. to dobijem rockstar social club acc ili? Mogu igrat na engleskom naravno jel?

 

Znam da je teško, al učini si uslugu i samo preskoči.

Ili pogledaj youtube gameplay :-)

 

ma prešao sam već igru na sonyu, sada bi ju igrao opet na kompu. U svakom slučaju mi se jako sviđa ova plai ru opcija, ima za 15 kn igra

Dado_ZG78 pon 5.10.2020 23:55
Bitanga kaže...
Cansee kaže...

 

mislio sam samo singleplayer igrati. to dobijem rockstar social club acc ili? Mogu igrat na engleskom naravno jel?

 

Znam da je teško, al učini si uslugu i samo preskoči.

Ili pogledaj youtube gameplay :-)

 RDR2 uz Witchera 3 čini obaveznu lektiru za svakog pravog PC gamera jer su obije igre trenutni vrhunac open world igara. 

 Treba to odigrat...  polako, temeljito..  imam cca 380 sati u Witcheru 3 i nekih 220 sati u RDR2 do sada i još mi nije dosta tih svjetova.

Cansee uto 6.10.2020 10:05
Dado_ZG78 kaže...
Bitanga kaže...
Cansee kaže...

 

mislio sam samo singleplayer igrati. to dobijem rockstar social club acc ili? Mogu igrat na engleskom naravno jel?

 

Znam da je teško, al učini si uslugu i samo preskoči.

Ili pogledaj youtube gameplay :-)

 RDR2 uz Witchera 3 čini obaveznu lektiru za svakog pravog PC gamera jer su obije igre trenutni vrhunac open world igara. 

 Treba to odigrat...  polako, temeljito..  imam cca 380 sati u Witcheru 3 i nekih 220 sati u RDR2 do sada i još mi nije dosta tih svjetova.

 

Ja sam prešao RDR2 i iskreno obožavam tu igru, čak sam ju i smatrao najboljom ikad, i to je moj subjektivni dojam jer sam uvijek bio fan dobrog vesterna. A Arthur mi je možda i najbolji lik u igrama uopće. 

 

Ali treba biti realan i reći da igra ima određene mane, po meni je najveća što u toliko velikom predivnom otvorenom svijetu smo vrlo ograničeni u odrađivanju misija. Može se izvoditi svakakve fore u free roamu, ali kad igraš konkretnu misiju, ako ne dođeš na točno određnu točkicu bude mission failed. Sa craftanjem su dosta pretjerali, trebalo je biti puno jednostavnije, također situacija sa bandanom i činjenjem kriminala je dosta nejasna i nekad besmislena. Lako moguće da Rockstar namjerno napravio to što je, jer je brže a znali su da će svakako igra jebeno zaraditi, pa možda ostavljaju mnoge ideje i adute za GTA 6

Bitanga uto 6.10.2020 10:16
Dado_ZG78 kaže...

Naravno da ima i mana, ne postoji savršena igra, treba imati realna očekivanja... 

 

Treba imati realna očekivanja, da, ali ne i preniska :-)

Igra ima lijepe pejzaže (previše maglice po meni) i fora priču, i to je uglavnom jedini dobar dio igre. Gameplay je zastario barem 20 godina.

Hazar uto 6.10.2020 11:37
Bitanga kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Naravno da ima i mana, ne postoji savršena igra, treba imati realna očekivanja... 

 

Treba imati realna očekivanja, da, ali ne i preniska :-)

Igra ima lijepe pejzaže (previše maglice po meni) i fora priču, i to je uglavnom jedini dobar dio igre. Gameplay je zastario barem 20 godina.

 Ne znam šta znači da je zastario 20 godina. Odnosi li se to na multiplayer ili? Da, nedostaje više microtransakcija i arkadnih gluposti, to je danas hit, možda i da su battle royale ubacili.

Santana uto 6.10.2020 11:42
Hazar kaže...
Bitanga kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Naravno da ima i mana, ne postoji savršena igra, treba imati realna očekivanja... 

 

Treba imati realna očekivanja, da, ali ne i preniska :-)

Igra ima lijepe pejzaže (previše maglice po meni) i fora priču, i to je uglavnom jedini dobar dio igre. Gameplay je zastario barem 20 godina.

 Ne znam šta znači da je zastario 20 godina. Odnosi li se to na multiplayer ili? Da, nedostaje više microtransakcija i arkadnih gluposti, to je danas hit, možda i da su battle royale ubacili.

 Po meni je malo previse troma igra. To se tocno vidi u onoj misiji pljacke banke u gradu kad bjezis po krovu.

Del_Boy97 uto 6.10.2020 11:47
Hazar kaže...
Bitanga kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Naravno da ima i mana, ne postoji savršena igra, treba imati realna očekivanja... 

 

Treba imati realna očekivanja, da, ali ne i preniska :-)

Igra ima lijepe pejzaže (previše maglice po meni) i fora priču, i to je uglavnom jedini dobar dio igre. Gameplay je zastario barem 20 godina.

 Ne znam šta znači da je zastario 20 godina. Odnosi li se to na multiplayer ili? Da, nedostaje više microtransakcija i arkadnih gluposti, to je danas hit, možda i da su battle royale ubacili.

 multiplayer govana ima i previše, contenta ništa  a u svakom kutku te pokušavaju prisilit da kupuješ gold

Bitanga uto 6.10.2020 12:35
Hazar kaže...

 Ne znam šta znači da je zastario 20 godina. Odnosi li se to na multiplayer ili? Da, nedostaje više microtransakcija i arkadnih gluposti, to je danas hit, možda i da su battle royale ubacili.

 

Znači da se danas ne rade tako igre.

1. ne moram klikat X svaku sekundu da bih trčao i da bi mi konj brže trčao

2. misije u igrama su bolje napravljene pa su povezane sa svijetom, a ne dok pokreneš misiju da se svijet kompletno promijeni

3. ne nestaju misije s mape zato što sam u jednoj misiji pa da ne mogu odigrati drugu misiju ako sam već pokraj nje

4. ono kad bježiš iz neke misije, pa ti se skriptirano iza tebe i sa strane odnikuda pojavljuju po dva jahača koja pucaju po tebi, to je realno kao.

5. zabijanje konja u kuće, zar su konji tako retardirani u stvarnom životu

6. lik hoda ko da ima 200kg

 

mogu još nabrajati.

 

Ko fol realistična open world igra, a ne ponaša se tako. Zato kažem, priča je dobra, lijepo izgleda, i to je to.

A o drugim stvarima što sam se nagledao tokom igranja neću ni pričati. Već sam ih potisnuo.

antimadridista uto 6.10.2020 12:51
Bitanga kaže...
Hazar kaže...

 Ne znam šta znači da je zastario 20 godina. Odnosi li se to na multiplayer ili? Da, nedostaje više microtransakcija i arkadnih gluposti, to je danas hit, možda i da su battle royale ubacili.

 

Znači da se danas ne rade tako igre.

1. ne moram klikat X svaku sekundu da bih trčao i da bi mi konj brže trčao

2. misije u igrama su bolje napravljene pa su povezane sa svijetom, a ne dok pokreneš misiju da se svijet kompletno promijeni

3. ne nestaju misije s mape zato što sam u jednoj misiji pa da ne mogu odigrati drugu misiju ako sam već pokraj nje

4. ono kad bježiš iz neke misije, pa ti se skriptirano iza tebe i sa strane odnikuda pojavljuju po dva jahača koja pucaju po tebi, to je realno kao.

5. zabijanje konja u kuće, zar su konji tako retardirani u stvarnom životu

6. lik hoda ko da ima 200kg

 

mogu još nabrajati.

 

Ko fol realistična open world igra, a ne ponaša se tako. Zato kažem, priča je dobra, lijepo izgleda, i to je to.

A o drugim stvarima što sam se nagledao tokom igranja neću ni pričati. Već sam ih potisnuo.

 Pa ne moraš stalno pritiskati X da bi ti konj brže trčao, već kada uhvatiš brzinu koju želiš, nastaviš držati X bez pritiskanja i konj će nastaviti trčati tom brzinom. Ako me pamćenje dobro služi jer je prošlo već dosta otkad sam igrao.