Obi Wan ned 28.6.2020 18:40
Del_Boy97 kaže...

nista, colelctor je sljedeci na redu pa koliko me bude drzalo... odradim bar jedan daily cisto za taj gold multiplicator jer svakako igram sp komponentu pa mi nije nesto extra potrosit pola sata za taj jedan daily. a onda kad zavrsim story i napravim 100% completion pitanje je koliko ce me drzati online segment igre. trenutno nemam nesto bas extra igrat, sve sto me zanima dolazi u 11. i 12. mjesec.

Jack Sparrow ned 28.6.2020 19:23

Meni Moonshiner i Trader role bile najbolje i najviše zaradiš na njima. Dobro je što možeš raditi nešto sa strane kad ti se puni kočija.

 

Collector je ok, iako treba dugo da skupiš cijelu kolekciju stvari kako bi najviše zaradio. Ali za to treba užasno puno, pa sam uvijek nakupio dosta toga i onda prodao pojedinačno.

 

 

Bounty hunter je zanimljiva rola za igrati, barem prvi put. Ali najsporije se levelira i daje užasno malo para. Pa moraš stalno ponavljati misije, što na kraju krajeva dosadno.

Del_Boy97 ned 28.6.2020 22:03

tamo pocetkom 12.mj je vec bilo mapa za collectora na kojem si mogao poklikat sta si sve pokupio, pa ti je mapa radila najbrzu rutu za pokupit iteme. Jedno 4 sata vam treba za negdje oko 3k dolara.

 

i nikako ali nikako se ne isplati prodavat pojedine iteme

Obi Wan ned 28.6.2020 22:49
Del_Boy97 kaže...

tamo pocetkom 12.mj je vec bilo mapa za collectora na kojem si mogao poklikat sta si sve pokupio, pa ti je mapa radila najbrzu rutu za pokupit iteme. Jedno 4 sata vam treba za negdje oko 3k dolara.

 

i nikako ali nikako se ne isplati prodavat pojedine iteme

treba prvo skupit 15 gold bars... a to ce potrajat

 

edit: jos jedna stvar koju sam primijetio... igrace se kaznjava ako brze obave misiju... tipa ako cekam do zadnjih pola minute dobijem 0.25 golda, a ako napravim jako brzo dobijem 0.08. zaista besmisleno.

zzXXy sri 8.7.2020 14:28

mapa online rdr2 (potrebno lopata i metal detector za coinse i nakit i neke arrowheads)  karte boce alkohola i cvjece se moze kupit ak nemas role onda sam za prodat i zaradit para! inace kolekcionar rola najbolja za xp kad se skupi jedna cijela kolekcija i jako doboro za zaradu $$$ karte idu za oko 250$ a coinsi najvise oko 550$

 

https://jeanropke.github.io/RDR2CollectorsMap/

 

Za gadjanje u glavu ak nemas ability kartu Paint it Black (Dead Eye Ability Card) zaboravi onda.

Inace to je najbolja karta koju 99% online igraca koristi!

10 top karata online rdr2 pogledaj ovdje na linku

 

https://www.gamersdecide.com/articles/top-10-best-ability-cards-red-dead-online

 

 

moji faboriti su

1. Paint it Black

2. Peak Condition

3. The Unblinking Eye

4. Iron Lung

Obi Wan sri 8.7.2020 22:36

taman sam jucer kupio licencu za collectora a vec danas sam skoro level 10... odlicna lova al ono... teski dosadni grind. fokusirao sam se na coins, eventualno bih mogao earings ili rings ako mi se bude dalo skupljat drugi set. trader ide presporo, bounty hunter te kaznjava ako brzo odradis misiju, ne znam kako su to traljavo napravili.

zanima me samo vezano za daily quests... koji je najveci multiplikator koji mozes ostvariti? planirao sam igrati do trenutka kada napravim 21 daily quest za redom (cisto radi otkljucavanja maksimalnog multiplikatora,tj da dobijam 0.5 golda po daily questu), kasnije mozda uzet pauzu od online komponente ali da bar imam otkljucan najveci multiplikator da mi se lakse vratit a ne ponovno krenuti od 0.2 golda po daily questu.

Del_Boy97 čet 9.7.2020 17:59
Obi Wan kaže...

taman sam jucer kupio licencu za collectora a vec danas sam skoro level 10... odlicna lova al ono... teski dosadni grind. fokusirao sam se na coins, eventualno bih mogao earings ili rings ako mi se bude dalo skupljat drugi set. trader ide presporo, bounty hunter te kaznjava ako brzo odradis misiju, ne znam kako su to traljavo napravili.

zanima me samo vezano za daily quests... koji je najveci multiplikator koji mozes ostvariti? planirao sam igrati do trenutka kada napravim 21 daily quest za redom (cisto radi otkljucavanja maksimalnog multiplikatora,tj da dobijam 0.5 golda po daily questu), kasnije mozda uzet pauzu od online komponente ali da bar imam otkljucan najveci multiplikator da mi se lakse vratit a ne ponovno krenuti od 0.2 golda po daily questu.

 taj multiplikator nagradjuje stalno igranje, ako makar i jedan dan preskočiš resetira se na 0.2

Obi Wan čet 9.7.2020 19:23
Del_Boy97 kaže...
Obi Wan kaže...

taman sam jucer kupio licencu za collectora a vec danas sam skoro level 10... odlicna lova al ono... teski dosadni grind. fokusirao sam se na coins, eventualno bih mogao earings ili rings ako mi se bude dalo skupljat drugi set. trader ide presporo, bounty hunter te kaznjava ako brzo odradis misiju, ne znam kako su to traljavo napravili.

zanima me samo vezano za daily quests... koji je najveci multiplikator koji mozes ostvariti? planirao sam igrati do trenutka kada napravim 21 daily quest za redom (cisto radi otkljucavanja maksimalnog multiplikatora,tj da dobijam 0.5 golda po daily questu), kasnije mozda uzet pauzu od online komponente ali da bar imam otkljucan najveci multiplikator da mi se lakse vratit a ne ponovno krenuti od 0.2 golda po daily questu.

 taj multiplikator nagradjuje stalno igranje, ako makar i jedan dan preskočiš resetira se na 0.2

dodatan razlog za prestanak igranja ili samo log in da se nastavi taj multiplikator... 

Del_Boy97 pet 10.7.2020 13:28
Obi Wan kaže...
Del_Boy97 kaže...
Obi Wan kaže...

taman sam jucer kupio licencu za collectora a vec danas sam skoro level 10... odlicna lova al ono... teski dosadni grind. fokusirao sam se na coins, eventualno bih mogao earings ili rings ako mi se bude dalo skupljat drugi set. trader ide presporo, bounty hunter te kaznjava ako brzo odradis misiju, ne znam kako su to traljavo napravili.

zanima me samo vezano za daily quests... koji je najveci multiplikator koji mozes ostvariti? planirao sam igrati do trenutka kada napravim 21 daily quest za redom (cisto radi otkljucavanja maksimalnog multiplikatora,tj da dobijam 0.5 golda po daily questu), kasnije mozda uzet pauzu od online komponente ali da bar imam otkljucan najveci multiplikator da mi se lakse vratit a ne ponovno krenuti od 0.2 golda po daily questu.

 taj multiplikator nagradjuje stalno igranje, ako makar i jedan dan preskočiš resetira se na 0.2

dodatan razlog za prestanak igranja ili samo log in da se nastavi taj multiplikator... 

 a moras se log inat svaki dan i odradit neku najmanju sitnicu od tih objectivea, ja sam popušio na 80 i kusur danu i od tad se u igru nisam vratio.

 

na računu mi stoji 150golda koje sam nakupio i par tisuća dolara koji čekaju neku novu ekspanziju koje nema već OSAM MJESECI

Obi Wan pet 10.7.2020 14:57
Del_Boy97 kaže...
Obi Wan kaže...
Del_Boy97 kaže...
Obi Wan kaže...

taman sam jucer kupio licencu za collectora a vec danas sam skoro level 10... odlicna lova al ono... teski dosadni grind. fokusirao sam se na coins, eventualno bih mogao earings ili rings ako mi se bude dalo skupljat drugi set. trader ide presporo, bounty hunter te kaznjava ako brzo odradis misiju, ne znam kako su to traljavo napravili.

zanima me samo vezano za daily quests... koji je najveci multiplikator koji mozes ostvariti? planirao sam igrati do trenutka kada napravim 21 daily quest za redom (cisto radi otkljucavanja maksimalnog multiplikatora,tj da dobijam 0.5 golda po daily questu), kasnije mozda uzet pauzu od online komponente ali da bar imam otkljucan najveci multiplikator da mi se lakse vratit a ne ponovno krenuti od 0.2 golda po daily questu.

 taj multiplikator nagradjuje stalno igranje, ako makar i jedan dan preskočiš resetira se na 0.2

dodatan razlog za prestanak igranja ili samo log in da se nastavi taj multiplikator... 

 a moras se log inat svaki dan i odradit neku najmanju sitnicu od tih objectivea, ja sam popušio na 80 i kusur danu i od tad se u igru nisam vratio.

 

na računu mi stoji 150golda koje sam nakupio i par tisuća dolara koji čekaju neku novu ekspanziju koje nema već OSAM MJESECI

bas sam citao o red dead online prije nego sto sam poceo igrat... ljudi su jako nezadovoljni, igra je previse orijentirana prema grindu, nema contenta, nema updates, nema nista...

zzXXy pet 10.7.2020 15:01

pa nes sam cito na netu da ce doci novi dlc mexico i nova rola ali to nije nis 100% potvrdjeno od rockstara! jbg :(

ja za sad sam obavim 1 do 3 dajlija i to onda najbrza i jednostavna sam da dobijem taj 0.5 golda i eventualno ak mi se da onda odradim jos nes onak da ubijem vrijeme hehe :)

Hazar ned 12.7.2020 21:40

Ja danas prešao igru, tj. epilog mi je ostao i wow, mislim da me nikad priča i završetak u igri nisu tako dirnuli i da je cijelo igranje jedno iskustvo koje ću pamtit i može se mjerit s onim kad sam kao klinac prelazio vice city i san andreas. Svaka čast Rockstar.

antimadridista pon 13.7.2020 00:10
Obi Wan kaže...

bas sam citao o red dead online prije nego sto sam poceo igrat... ljudi su jako nezadovoljni, igra je previse orijentirana prema grindu, nema contenta, nema updates, nema nista...

 Jebiga volio bi i ja da više podržavaju Red Dead Online jer mi je fora svijet i taj setting igre. Ali nažalost ogroman broj ljudi je i dalje zainteresiran za GTA Online i Rockstar vidi da se tu vrti ogromna lova. Red Dead community nikad neće biti tako velik kao GTA koja je igra za široke mase. Postoji hrpa očitih stvari koje se mogu ubaciti u Red Dead Online da bi igra bila zanimljiva. Ali ipak izgleda da su napravili neku računicu i da misle da im se ne isplati u odnosu na GTA.

Bitanga pon 13.7.2020 00:31
Hazar kaže...

Ja danas prešao igru, tj. epilog mi je ostao i wow, mislim da me nikad priča i završetak u igri nisu tako dirnuli i da je cijelo igranje jedno iskustvo koje ću pamtit i može se mjerit s onim kad sam kao klinac prelazio vice city i san andreas. Svaka čast Rockstar.

 

Rijetko koja igra u kojoj je Epilog bolji od cijele igre :-)

Hazar pon 13.7.2020 06:19
Bitanga kaže...
Hazar kaže...

Ja danas prešao igru, tj. epilog mi je ostao i wow, mislim da me nikad priča i završetak u igri nisu tako dirnuli i da je cijelo igranje jedno iskustvo koje ću pamtit i može se mjerit s onim kad sam kao klinac prelazio vice city i san andreas. Svaka čast Rockstar.

 

Rijetko koja igra u kojoj je Epilog bolji od cijele igre :-)

 A dobro nećemo sad pretjerivat :D. Ja ne znam šta bi se moralo dogodit da mi nadmaši glavni dio igre. Još do prođem i The Last of Us 1 taman prije PS5. Inače uglavnom igram sportske igre tako da ovo nisam igrao, ali kako mi se smjer u kojem te igre idu sve manje sviđa počeo sam više igrat ovakve igre. GTA sam naravno prešao, ali recimo nisam igrao ni witchera ni spidermana. Ali ovo mi je bilo fenomenalno, mislim da najbolja igra/priča koju sam igrao.

spoonman039 pon 13.7.2020 17:56

iako mi je Arthur draži lik, realno Redemption serijal je Johnova priča, samo što je u ovom dijelu prikazana iz aspekta drugog lika.

Epilog, iako nije na razini glavne priče, odlično povezuje dvije igre i kao takav nikako nije višak ili predug.

Obi Wan pon 13.7.2020 19:02

ne mogu vjerovat koliko su retardirani neki od ovih challenges (herbalist challenge 9) ili onaj neki od questova (exotic quest). doslovno bih osobi koja je smislila ove stvari iskopao oci. ok, nitko te ne tjera da napravis 100% completion ali ovo je suludo.

Bitanga pon 13.7.2020 19:13
Obi Wan kaže...

ne mogu vjerovat koliko su retardirani neki od ovih challenges (herbalist challenge 9) ili onaj neki od questova (exotic quest). doslovno bih osobi koja je smislila ove stvari iskopao oci. ok, nitko te ne tjera da napravis 100% completion ali ovo je suludo.

 

Sve van priče je poprilično retardirano i nepotrebno.

Čitatelj sri 15.7.2020 18:49

Necaci me napali za ovu igru - trebam dvije kopije - koju verziju kupiti?
Mladji nece igrati online, stariji ce igrati online.

 

I gdje kupiti najpovoljnije? Na Steamu su cijene brutalne. Na GoG-u jos nema za kupiti.

Epic Store je kao i Steam.

 

Svaki prijedlog dobro dodje. Ja bi na GoG-u al nema opcije za kupnju, jer GoG ima samo non-DRM igre.

BeLLicus sri 15.7.2020 18:52
Čitatelj kaže...

Necaci me napali za ovu igru - trebam dvije kopije - koju verziju kupiti?
Mladji nece igrati online, stariji ce igrati online.

 

I gdje kupiti najpovoljnije? Na Steamu su cijene brutalne. Na GoG-u jos nema za kupiti.

Epic Store je kao i Steam.

 

Svaki prijedlog dobro dodje. Ja bi na GoG-u al nema opcije za kupnju, jer GoG ima samo non-DRM igre.

 A steam jbg, probaj još vidjeti rockstar launcher, za online igranje najbolja je ultimate verzija dok za singleplayer dovoljna je ova srednja special edition ili kako već... Propustio si summer sale na steamu igra je bila 42 eura tada... Sad je malo preskupa.

hummer0 sri 15.7.2020 19:13
Čitatelj kaže...

Necaci me napali za ovu igru - trebam dvije kopije - koju verziju kupiti?
Mladji nece igrati online, stariji ce igrati online.

 

I gdje kupiti najpovoljnije? Na Steamu su cijene brutalne. Na GoG-u jos nema za kupiti.

Epic Store je kao i Steam.

 

Svaki prijedlog dobro dodje. Ja bi na GoG-u al nema opcije za kupnju, jer GoG ima samo non-DRM igre.

 36,99 EUR

https://www.instant-gaming.com/en/5679-buy-key-rockstar-red-dead-redemption-2-standard-edition/

 

 

Obi Wan sub 25.7.2020 13:32
zzXXy kaže...

Ev napokon dolazi patch za RDR2 online!!!!!! 
28.7. najava prosirenje rola do 50 lvl i mogucnos kupovine ranča(!??) trader rola.
koliko sam jos procito novo oruzje puhalica (no dmg krzna za lov) nove misije nova zona(e sad dal ce biti ta zona Mexico neznam)

neke role idu na 50lvl a neke do 40 lvl!!!
hm bit ce izgleda jesen interesantna hehe

 

https://www.rockstargames.com/newswire/article/61639/GTA-Online-and-Red-Dead-Online-Updates-Coming-Soon

 

 

ne znam sta me moze vratit nazad u red dead online... 115 gb instalirat samo da bih nonstop radio jednu te isti stvar

antimadridista ned 26.7.2020 19:12

Pa sve Rockstar online igre su čisto grindanje. Red Dead online je kopija GTA Online u skoro svim aspektima. Sve radi na istom principu, te role i poslovi, samo je ovdje u western stilu. Ali razlike i nema. Teško da će bilo koji update promijeniti igru iz temelja.