Igre - općenito

Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Wolverine čet 17.9.2020 19:27

na Green Man Gamingu dijeli se Life is Strange 2 Episode 1

 

postupak je: prvo kliknuti na "Reveal" da se dobije kod za popust koji treba kopirati, zatim kliknuti na "Add to cart", otići na Cart i tamo zalijepiti kod za popust i napraviti checkout

 

https://www.greenmangaming.com/life-is-strange-2-episode-1-giveaway/?utm_source=Selligent&utm_medium=email&utm_campaign=2020-09-17_bi-2217_ActionRPG_LastChance_s2&utm_content=BI-2217_s2&utm_term=simple-block-image-_22046

dmanz sri 7.10.2020 08:31

Općenito, najbolje pogledati tipa na allkeyshop.com pa uzeti gdje je najjeftinije, mislim da su svi selleri tamo sigurni.

 

Ako hoćeš možda izbjegavaj samo G2A, jer je bilo nešto navodno da prodaju ukradene keyeve ili slično.

Bass sri 7.10.2020 18:56

istina ali onda se zna dogoditi kao kod G2PLAY i slicnih G2 stranica, da pošalju key kao neki steam link (nije gift) i kod njih u sustavu piše da je reedemano a dobiš šipak. Natezao sam se 2 tjedna da vrate lovu. HRKgame i CDKeys su odlične stranice.

sudy_freak sri 7.10.2020 23:02
Arci5 kaže...

Dal je sigurna ta stranica? Ne cini mi bas posto su cijene smijesne,a ns instantu je 35€+9€ pdv..

Allkeyshop ne prodaje igre.
To ti je al-pari nabava.net.

 

Allkeyshop radi upravo ono što mu ime kaže - pronalazi ti i prikazuje cijene traženog softvera.

MasterG sri 7.10.2020 23:31
sudy_freak kaže...
Arci5 kaže...

Dal je sigurna ta stranica? Ne cini mi bas posto su cijene smijesne,a ns instantu je 35€+9€ pdv..

Allkeyshop ne prodaje igre.
To ti je al-pari nabava.net.

 

Allkeyshop radi upravo ono što mu ime kaže - pronalazi ti i prikazuje cijene traženog softvera.

 zapravo i zarađuje na refferal linkovima :)