Igre - općenito

Popusti, akcije i dobre ponude za igre

macgyver sub 8.8.2020 10:43

Jel netko uspio uzeti F1 2018 s Humble bundle?
Ja sam napravio HB account, linkao steam account, kliknuo na ono get the game i izbacilo mi je error. Nakon što sam ponovo kliknuo, piše you already own this product, al ga ne vidim ni u HB library ni u steam library niti sam dobio ikakav email

fromcelltohell sub 8.8.2020 11:58

Maloprije sam bez ikakvih problema pokupio F1 2018 na HB.

Ali, ja taj account na HB imam već godinama, tako da je vama kolega, vjerovatno problem što imate sasvim svjež account na HB.

Kako god, stignete pokupiti igru na vrijeme

Micek ned 9.8.2020 16:28

Horizon Zero Dawn Complete Edition je preko indijskog vpn-a na Epic Gamesu 14,99 $. Ako imate od prije neiskorišten kupon od 10 $/€, igra vas ispada 4,99 $.

 

Napomene: Ako ste već prije kupovali preko druge zemlje, ta vam zemlja ostaje u načinu kupnje i ne možete je promijeniti na accountu. Morat ćete na tom accountu svaki puta kupovati preko te zemlje.

Ako prvi put kupujete, npr. preko Indije, kupujte karticom (Master, Visa, Amex...) i cijelo vrijeme ostavite upaljen vpn do završetka kupovine. Ja sam kupovao preko Get Games aplikacije a ne preko web stranice. Kad je igra kupljena, možete ugasiti vpn i igra bi trebala biti u libraryu. Dalje u igri ne morate koristiti vpn (ja na tom indijskom accountu trenutno igram Metro Exodus bez vpn-a).

Ne kupujte preko vpn-a igre koje zahtjevaju npr. Uplay povezivanje accounta sa Get Gamesom. Na 2. accountu koji sam imao preko Moldove, Uplay mi blokirao jednu Ubisoftovu igru na Get Gamesu pa sam morao preko službe za korisnike zatražiti povrat uplate za tu igru (dobio sam povrat ali mi stavili account na Croatia).

 

Naravno, kupujete na vlastitu odgovornost i riskirate moguću blokadu accounta (ako imate sve one free igre na njemu) pa razmislite dvaput. Meni je Horizon bio na wish listi a najjeftiniji je skoro 37 € na Kinguinu. A pošto mi je već prije kupnja prošla za Metro, riskirao sam i sa Horizonom.

Wolverine sri 12.8.2020 20:52
fromcelltohell kaže...

Eto, Bethesda ipak daje još i Quake2 i Quake3.

 

Edit: Znači, 12. i 17.08. od 18:00 (po našem vremenu)

 claimao Quake II nakon sat vremena natezanja ...

giveaway funkcionira na ovaj način:

1. pokrenuti Bethesda Launcher i ulogirati se

2. otići na quakecon.bethesda.com/en i tamo se ulogirati.

3. kliknut na watch live i na twitchu pokrenuti stream 

4. ako se ne pojavi gumb Install u launcheru kod igre Quake II restartati launcher

fromcelltohell čet 13.8.2020 01:19
Wolverine kaže...
fromcelltohell kaže...

Eto, Bethesda ipak daje još i Quake2 i Quake3.

 

Edit: Znači, 12. i 17.08. od 18:00 (po našem vremenu)

 claimao Quake II nakon sat vremena natezanja ...

giveaway funkcionira na ovaj način:

1. pokrenuti Bethesda Launcher i ulogirati se

2. otići na quakecon.bethesda.com/en i tamo se ulogirati.

3. kliknut na watch live i na twitchu pokrenuti stream 

4. ako se ne pojavi gumb Install u launcheru kod igre Quake II restartati launcher

 

Vjerujem da je bilo problema s claimom, no evo, ja samo pokrenuo Bethesda Launcher i igra odmah bila u inventory.

 

Vjerojatno je bilo tak na početku pa su onda kasnije riješili taj problem.

 

Čak nisam morao ni logout pa login, kao za prvi Quake kad sam htio uzet igru.

 

Kako god, odoh isprobat malo... nisam par godina 

amd freak uto 18.8.2020 18:38
Wolverine kaže...
Asterix kaže...

Quake III Arena besplatan sljedeća 72 sata!

 ulogirao se u bethesda launcher i igra je već bila tamo, ništa posebno nisam morao napraviti

 

 

 

btw. Steam website ne funkcionira trenutno

 Da igra je automatski u librariju.

 

BTW za sve koji skinete igru obavezno idite na mjesto gdje ste je instalirali pa u baseq3 mapi otvoriti datoteku q3config.cfg sa notepadom.

 

Nakon toga promjeniti sljedeće:

 

seta r_customwidth "2560"
seta r_customheight "1440"    tu stavljate brojke odnosno rezu koju želite

seta r_mode "8"         staviti sa 8 na -1 da prihvati gore navedenu rezu

 

seta cg_fov "90"       obavezno staviti na 120 jer je 90 daleko premalo

 

 

E nakon toga to izgleda na nešto, jer u samoj igru u njenom meniju ne možete staviti 16:9 rezolucije.

 

 

 

 

 

 

Cansee čet 27.8.2020 18:39

sad sam uzeo taj glupi ea play na originu za 4 eura i mislio sam igrati Mad Maxa, bio je uključen u to prije, igrao sam ga malo, i sad vidi da su ga izbacili iz tog klošari. Je li ima neki način da poništim taj ea play i da dobijem novce nazad? naravno da nisu neki novci, nije problem ni da propadne, ali me nervira što sam baš njima dao lovu bezveze

Hexfire čet 27.8.2020 19:41
Cansee kaže...

sad sam uzeo taj glupi ea play na originu za 4 eura i mislio sam igrati Mad Maxa, bio je uključen u to prije, igrao sam ga malo, i sad vidi da su ga izbacili iz tog klošari. Je li ima neki način da poništim taj ea play i da dobijem novce nazad? naravno da nisu neki novci, nije problem ni da propadne, ali me nervira što sam baš njima dao lovu bezveze

 Pošalji im mail pa vidi jesu li spremni stornirati ti narudžbu.

 

Meni je Microsoft recimo odobrio full refund za mjesec dana gamepassa iako sam ga koristio tri tjedna.

mack83 sub 29.8.2020 08:25

Pozdrav ljudi!

 

Jel može neko napisati par dobrih stranih stranica preko kojih se mogu naručiti igre (fizički mediji) za PS4,  a da šalju i u BiH? Ja sam prije naručivao sa base.com (nemaju sad baš neku dobru ponudu a i cijene im znaju biti poprilično visoke) i naručivao sam sa thegamecollection.net koja je odlična, ali već duže vrijeme ne šalju u druge zemlje zbog korone :(

 

Veliko hvala unaprijed :)