MEGATAMA sub 17.9.2022 11:42

Napokon smo docekali prikaz Tekkena 8 koji se vrtio na Playstation 5 konzoli.

Igra je u izradi na Unreal 5 enginu i najavljena je za Playstation,Xbox te PC platforme.

Za sada se ne zna tocan datum izlaska ali moja pretpostavka je 2023...

 

Nedavno je bio interviju developera gdje su izjavili da je igra radjena od nule i da nista od asseta nije preneseno iz Tekkena 7.

Izrada je krenula na U4 enginu na kojemu se vrti i Tekken 7 ali je kasnije prebacena na U5 engine i developeri su izjavili da je vizualni skok u odredjenim djelovima ogroman ali da je sveukupno igra dozivjela tehnicki skok ukljucujuci i input lag.

Inace do sad je svaki Tekken dozivio i arcade machine verziju koje su tradicionalno bile bazirane na Sony hardveru,hoce li tako bit i ovaj put ostaje za vidjet.

 

https://youtu.be/lTMVxNlZuJs

robogo čet 22.9.2022 15:07

Izgleda super i moderno, ali ako pokušaju cash grab s DLC likovima kao sa sedmicom, moglo bi im se obiti o glavu. Nitko ne želi sudjelovati ili gledati turnir na kojem je u Top 8 sedam istih likova...

MEGATAMA čet 22.9.2022 15:25
robogo kaže...

Izgleda super i moderno, ali ako pokušaju cash grab s DLC likovima kao sa sedmicom, moglo bi im se obiti o glavu. Nitko ne želi sudjelovati ili gledati turnir na kojem je u Top 8 sedam istih likova...

Ja sam bas nedavno kupio za Ps4 verziju sve likove i borilista,bio popust pa je cjeli paket kostao 23eu.

Imam sedmicu za Ps5,XsX i Pc....😁

Streetpunk pet 26.1.2024 16:09

Tekken 8 je izašao danas, optimiziran jako dobro samo ak ja nisam lud nemreš isključit upscaling no ima i FSR i DLSS i ono Intelovo govno.

 

Arcade mode je smiješan skužit čete zašto XD

 

Glavni story nisam još probao, ali Character story je jako dobar.

 

 

goran022 pet 26.1.2024 19:50

jogurt verzija već vani. isprobao odličan je tekken, najviše mi se sviša što možeš igrat protiv kompa što u sedmici nisi mogao izabrat, pogotovo zato jer su mi se svi prijatelji poženili pa mi je to dobra opcija