Igre - općenito

Steam - pitanja i odgovori

MEGATAMA sub 27.8.2022 15:13

Ekipa greskom sam umjesto Dying Light 2 keya kupio acount.

Aktivirao sam ga i ukljucio family share na svom i na tom acountu i na tom novom mogu skinut sve igre sa svog glavnog acounta ali kad zelim na svom igrat DL2 pise borrow i kada kliknem dodje mail na taj novi acount i potvrdim share....i tako u krug.....ima netko ideje kako to rijesit osim igrat na tom novom acc sto mi nije idelano rijesenje.

marionezi82 ned 6.11.2022 20:31

Da li neko zna sta se dogadja sa steam-om?? Kupio BF1 i pokrenuo instalaciju, iako imam  optiku i 700M, ne ide brze od 6M??? Brisao cache, mijenjao servere i nista!! >NAjbrze sad na luxembourgu je 6M ali i to se smanji na ispod 1M pa cak i ne skida nikako neko vrijeme!?

Ovako ce mi trebati 3 dana da skine 51Gb igre.

Gale92 čet 10.11.2022 20:27

Pozdrav pozdrav
zanima me dali postoji način da "podjelim" bratu ETS 2 - sa svoje acc na njegov... ja ga baš i ne igram a njega bi razveselio
i ako se može, dali se njemu "djele" i moj profil i postotak u igri ili kreće od nule?

Hvala na svakoj inf.

nicky.sl čet 10.11.2022 21:06
Gale92 kaže...

Pozdrav pozdrav
zanima me dali postoji način da "podjelim" bratu ETS 2 - sa svoje acc na njegov... ja ga baš i ne igram a njega bi razveselio
i ako se može, dali se njemu "djele" i moj profil i postotak u igri ili kreće od nule?

Hvala na svakoj inf.

 Ne dijeli tvoj profil niti napredak on kreće od početka

nicky.sl pet 18.11.2022 23:44
mariclius kaže...

Kupio bih ponekad kolegi iz Bih gift card od 5 ili 10 eura za steam pa da on to doda u svoj wallet. 

Na kojoj stranici da to kupim? 

 

 Iz Steam aplikacije kupiš i pošalješ.

Klikneš na svoje ime u aplikaciji - View my wallet - Redeem a Steam gift card - Purchase digital gift cards - odabereš gift card - odabereš prijatelja kojem šalješ i pošalješ

veseli007 pon 23.1.2023 20:30

Pozdrav! 

Imam par starih igrica koje bi htio prodati. Moje pitanje je: ako ih kupac kupi hoce li moci na svojem Pc-u koristiti te igrice? Hoce biti kakvih problema posto sam ih i ja igrao na svojem Pc-u tj Steam acc. Kako to ide? Hvala.

nicky.sl pon 23.1.2023 20:37
veseli007 kaže...

Pozdrav! 

Imam par starih igrica koje bi htio prodati. Moje pitanje je: ako ih kupac kupi hoce li moci na svojem Pc-u koristiti te igrice? Hoce biti kakvih problema posto sam ih i ja igrao na svojem Pc-u tj Steam acc. Kako to ide? Hvala.

 Nikako to ne ide.

Ili prodaj kompletan acc ili ništa, ne možeš prodavat pojedine igre. 

veseli007 pon 23.1.2023 23:01

Nisam se dobro izrazio, my bed!

 

Imam fizicke Pc igrice i htio bi ih prodati, znaci; dvd, kutiju i kod. Ali posto sam ih ja igrao na svojem Pc-u (steam), dali ce osoba koja kupi igicu (fizicko izdanje) moci koristiti na svojem Pc-u posto sam i ja igrao te igrice na steamu. Dali ce steam pustiti, posto sam ja koristio taj kod? Da ne prodam pa da mi covjek poslje vraca jer ne moze aktivirati igru, ( jer sam ja koristio kod). To me zanima! Hvala. 

rocko9 pon 23.1.2023 23:12

Kada jednom aktiviras kod na jedan steam acc taj kod je iskoristen. Znaci jedan kod, jedan account i to je to. Buduci da si ti aktivirao igru na svom accountu jedino mu mozes prodat svoj account, a ovaj kod mozes i bacit jer vise ne sluzi nicemu.

rocko9 pon 23.1.2023 23:30

Pa onaj tko prodaje igru valjda taj kod nije iskoristio... Moj savjet je da to ne kupujes preko njuskala nego da kupujes kodove preko allkeyshopa ili steam sale-a itd. Fizicke igre se danas ne kupuju, odnosno kupi se kutija i onda se cijela igra skida sa steama ( ili samo kupis steam kod )

Cansee sub 4.2.2023 17:39

 

Ekipa htio bi si izvući novce sa Steam walleta. Dosad sam kad god radim refund uvijek odaberem na wallet. Ali sad mi 25 eura stoji već neko vrijeme, a koliko mi se čini neću ni uzimati ništa u skorije vrijeme.

 

Naravno ne postoji način da se samo povuće taj novac, pa je jedino rješenje koje mi je palo na pamet da nekome kupim neku igru kao gift i onda taj netko meni na račun isplati koliko sam platio igru. 

 

Postoje li još neke druge opcije?

dado16 sub 4.2.2023 19:48
Cansee kaže...

 

Ekipa htio bi si izvući novce sa Steam walleta. Dosad sam kad god radim refund uvijek odaberem na wallet. Ali sad mi 25 eura stoji već neko vrijeme, a koliko mi se čini neću ni uzimati ništa u skorije vrijeme.

 

Naravno ne postoji način da se samo povuće taj novac, pa je jedino rješenje koje mi je palo na pamet da nekome kupim neku igru kao gift i onda taj netko meni na račun isplati koliko sam platio igru. 

 

Postoje li još neke druge opcije?

 mozes i preako wallet carda....kupis sa tim walletom nekome drugome 25 eur  i prebacis na njegov account i to je to

bore1989 pet 7.7.2023 00:05

Pozdrav svima... Pokušavam već dva dana kupit neke igrice jer je summer sale i nikako da uspijem. Prvo sam probao preko visa kartice odnosno internet bankinga i lova mi se skinula, a igrica nigdje. Pojavio mi se ekran da kupovina nije uspjela, iz kojeg razloga ne znam, bitno da je lova otišla i sad je rezervirana od strane banke 7 dana. Danas pokušavam preko paypala i ništa... Završim transakciju, sve ok, ali novac se ne naplati i takoreći, ništa se ne desi. Jel ima tko koju pametnu na tu temu, jer ovo je fkt već frustrirajuće. 

Hexfire pet 7.7.2023 07:56

Vjerojatno je do banke tj. kartice. Nek ti netko kupi i gifta igru, a ti mu uplati novce dok ne vidiš gdje je problem.

Eventualno ako je moguće negdje drugdje kupiti steam wallet nadoplatu pa probati tako.