Igre - općenito

Razmjena i poklanjanje igara

Luxy2501 ned 4.12.2011 13:24

Naime u ovoj temi se forumasi mogu razmjenivati za igre, accountove i ostalo, te mogu poklanjati ako zele isto.

 

Ja cu poceti time sto cu poklonoti CoD2 prvom ko se odazove na ovu temu de nadoda nekakvu ponudu za ostale.

EDIT: Cod2 otisao forumasu prorecanin, zato jer odazvao prvi!

proćerani ned 4.12.2011 13:35

Imam steam acc sa ovim igarama:

 

Trenutno ne igram ništa, pa ako se netko želi zamjenit na neodređeno(čim jedan od nas dvoje zaželi nazad svoj acc, razmjenimo ih nazad, vrlo jednostavno) :)

Steam acc za koji se mjenjamo mora bit iste vrijednosti kao i moj:) Neću vas prevarit, možete pitat Ranka Kukumara, OriginalExe, PowerUser-a dal sam pouzdan.

Ako netko želi nek se javi na PP.

 

Hvala na COD-u 2!

0verlord ned 4.12.2011 13:37
proćerani kaže...

Imam steam acc sa ovim igarama:

 

Trenutno ne igram ništa, pa ako se netko želi zamjenit na neodređeno(čim jedan od nas dvoje zaželi nazad svoj acc, razmjenimo ih nazad, vrlo jednostavno) :)

Steam acc za koji se mjenjamo mora bit iste vrijednosti kao i moj:) Neću vas prevarit, možete pitat Ranka Kukumara, OriginalExe, PowerUser-a dal sam pouzdan.

Ako netko želi nek se javi na PP.

nemojte se zahebavat sa steam acc. uvjek ima supka na forumu koji samo cekaju da te namagarce...Beware.

proćerani ned 4.12.2011 13:37
0verlord kaže...
proćerani kaže...

Imam steam acc sa ovim igarama:

 

Trenutno ne igram ništa, pa ako se netko želi zamjenit na neodređeno(čim jedan od nas dvoje zaželi nazad svoj acc, razmjenimo ih nazad, vrlo jednostavno) :)

Steam acc za koji se mjenjamo mora bit iste vrijednosti kao i moj:) Neću vas prevarit, možete pitat Ranka Kukumara, OriginalExe, PowerUser-a dal sam pouzdan.

Ako netko želi nek se javi na PP.

nemojte se zahebavat sa steam acc. uvjek ima supka na forumu koji samo cekaju da te namagarce...Beware.

 Ma uzimat cu samo od puzdanih forumaša. Ispod 7-8 mjeseci nikako.

0verlord ned 4.12.2011 13:39
proćerani kaže...
0verlord kaže...
proćerani kaže...

Imam steam acc sa ovim igarama:

 

Trenutno ne igram ništa, pa ako se netko želi zamjenit na neodređeno(čim jedan od nas dvoje zaželi nazad svoj acc, razmjenimo ih nazad, vrlo jednostavno) :)

Steam acc za koji se mjenjamo mora bit iste vrijednosti kao i moj:) Neću vas prevarit, možete pitat Ranka Kukumara, OriginalExe, PowerUser-a dal sam pouzdan.

Ako netko želi nek se javi na PP.

nemojte se zahebavat sa steam acc. uvjek ima supka na forumu koji samo cekaju da te namagarce...Beware.

 Ma uzimat cu samo od puzdanih forumaša. Ispod 7-8 mjeseci nikako.

{#}{#}staz na forumu ne garantira ama bas nista

proćerani ned 4.12.2011 21:58
proćerani kaže...

Imam steam acc sa ovim igarama:

 

Trenutno ne igram ništa, pa ako se netko želi zamjenit na neodređeno(čim jedan od nas dvoje zaželi nazad svoj acc, razmjenimo ih nazad, vrlo jednostavno) :)

Steam acc za koji se mjenjamo mora bit iste vrijednosti kao i moj:) Neću vas prevarit, možete pitat Ranka Kukumara, OriginalExe, PowerUser-a dal sam pouzdan.

Ako netko želi nek se javi na PP.

 

Hvala na COD-u 2!

Također me zanima MW3 ako netko ima, samo da isprobam MP!

roko121roko ned 4.12.2011 23:02
donator_bubrega kaže...
Luxy2501 kaže...

poklonoti CoD2 prvom ko se odazove na ovu temu de nadoda nekakvu ponudu za ostale.

Ja.Imam steam account koji ne koristim,na njemu je CS 1.6 i piratski Black Ops

 

EDIT:Zaboravio pass i mail ://

Daj objasni mi kako možeš imat' piratski Black Ops na steam accountu, molim te...

DJecko23 ned 4.12.2011 23:14
roko121roko kaže...
donator_bubrega kaže...
Luxy2501 kaže...

poklonoti CoD2 prvom ko se odazove na ovu temu de nadoda nekakvu ponudu za ostale.

Ja.Imam steam account koji ne koristim,na njemu je CS 1.6 i piratski Black Ops

 

EDIT:Zaboravio pass i mail ://

Daj objasni mi kako možeš imat' piratski Black Ops na steam accountu, molim te...

Imas opciju u steam-u add a new game! :P

Machiavelli pon 5.12.2011 01:32
zelenbic kaže...

Evo ja imam heroes III complete pack org sa 2 cda pa ak se netko hoce mjenjat {#} sam mi skuplja prasinu ak netko ima losiji komp

Ma kakav lošiji komp, ja ga religiozno igram na kompu kakav se kad je ta igra izašla mogao vidjeti samo u Star Treku.{#}

Daleko najbolja igra u HOMM serijalu, definitivna preporuka za sve sporopotezne stratege.

 

[Offtopic apology goes here]

Promster pon 5.12.2011 20:59
Promster kaže...
Odlična tema! Ovako, imam na Originu acc na kojem je BF:BC 2 sa Vietnamom. Idealna zamjena bi za mene bila da mi netko da MW 3 (na Steamu) a ja njemu gore navedeno. Ostale ponude molim na PP.

 

Sunburn uto 6.12.2011 02:04

Evo nudim unaprijed da ne bi poslije bilo kasno.

 

Kada opet krenu akcije na Steamu oko bozica nudim sljedecu razmjenu:

Kada ME2 i Orcs Must Die budu na akciji, nudim u zamjenu za njih i jos jednu igru sa svojeg wishlista svoj Origin account sa ME2, BF: BC2 Digital Deluxe i MOH 2010 (tako da mi sve igre budu na jednom servisu, Origin mi nije interesantan)

 

Uvjet je da budu barem ove prve dvije igre, a ovisno o akcijama se dogovaramo za trecu.

Cisto primjera radi - sad na ovim akcijama je ME2 na steamu bio 5€ a Orcs Must Die 3€ sto znaci da sam svoj acc procijenio na 8€. Sve i da je jos jedna igra od 3-5€ ukljucena opet mislim da je to fer razmjena.

Sunburn pon 19.12.2011 20:04
Sunburn kaže...

Evo nudim unaprijed da ne bi poslije bilo kasno.

 

Kada opet krenu akcije na Steamu oko bozica nudim sljedecu razmjenu:

Kada ME2 bude na akciji, nudim u zamjenu za njega i jos jednu igru sa svojeg wishlista svoj Origin account sa ME2, BF: BC2 Digital Deluxe i MOH 2010 (tako da mi sve igre budu na jednom servisu, Origin mi nije interesantan)

 

Uvjet je da bude ME2.

Cisto primjera radi - sad na ovim zadnjim akcijama je ME2 na steamu bio 5€ a Orcs Must Die 3€ sto znaci da sam svoj acc procijenio na 8€. Sve i da je jos jedna igra od 3-5€ ukljucena opet mislim da je to fer razmjena.

Bump, updateano. Ponuda jos stoji.

licnost. čet 20.12.2012 15:00

Mijenjam Origin account sa fifom '12 za neku pucačinu na steamu ili originu ne bitno !!

 

 

Također ako želite osnovati dota 2 clan javite se meni  mijenjam 6 keyeva za neku pucačinu noviju/stariju nebitno.

 

 

Kontaktirajte me na steamu  - licnost  pozz  (: