Igre - općenito

Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Lovac sub 23.10.2021 19:56
Overflow1984 kaže...
TomoR kaže...

GRID 2019 - za 2€ na Fanatical

 Jel dobra igra? Bas sam u potrazi za dobrom voznjom ..

 Iskreno i ta 2eur mi je žao (uzeo dok je posljednji put prije par mjeseci bila "star deal"). Štoviše, nepovratno obrisao nakon sat vremena i instalirao stari Grid koji je osim grafički u svemu masno bolji.

x18x05x ned 24.10.2021 10:47
Overflow1984 kaže...

Kolko je uopce ta stranica ENEBA sigurna kod kupovine?

 

I kak cesto ima Fanatical onakve popuste? Di to provjerite?

 Ja nikad problema sa njima. Posebno mi je fora što mogu kupit igre za Argentinski Xbox store, koje su ultra jeftine.

 

 Što se tiče Fanatical, pretplatiš se na njihov newsletter i dobivaš mailove sa popustima za igre ili ako ti se to neda onda udeš na stranicu i provjeriš.

x18x05x ned 24.10.2021 10:50
x18x05x kaže...
Overflow1984 kaže...
x18x05x kaže...
Overflow1984 kaže...
TomoR kaže...

GRID 2019 - za 2€ na Fanatical

 Jel dobra igra? Bas sam u potrazi za dobrom voznjom ..

 Fora je, za 2 eur vrhunska.

 Prokleto bilo, sad mi piše da je 20€

 Eneba. Ova je 4 eur, imaš ispod od 2.3 eur.

 @ursusc355 Kolega baš mi je žao što ti se ne sviđaju jako jeftine igre. I sjaši mi sa grbače..

nicky.sl ned 24.10.2021 10:57
x18x05x kaže...
x18x05x kaže...
Overflow1984 kaže...
x18x05x kaže...
Overflow1984 kaže...
TomoR kaže...

GRID 2019 - za 2€ na Fanatical

 Jel dobra igra? Bas sam u potrazi za dobrom voznjom ..

 Fora je, za 2 eur vrhunska.

 Prokleto bilo, sad mi piše da je 20€

 Eneba. Ova je 4 eur, imaš ispod od 2.3 eur.

 @ursusc355 Kolega baš mi je žao što ti se ne sviđaju jako jeftine igre. I sjaši mi sa grbače..

 Sjašite vi svi s ove teme u odgovarajuću za takve diskusije. 

Smucek ned 24.10.2021 22:30

Vozdra drug,

 

Moze li pomoc oko ovoga, iz BiH sam, i generalno placao bih cak pretplatu,  ali toliko su glupavi da nam ne daju to zadovoljstvo :)

 

Ne znam kako to odradit preko VPN-a, cak i kad sam probavao kaze da mi je Paypal kartica vezana za adresu u drzavi koja nije podrzana...

Gee pon 25.10.2021 20:57
Overflow1984 kaže...

Kolko je uopce ta stranica ENEBA sigurna kod kupovine?

 

I kak cesto ima Fanatical onakve popuste? Di to provjerite?

Evo probao enebu po prvi put, funkcionira, fallout 3 goty 2,42 eura steam key što je više nego dobra cijena za ovaj klasik.

macgyver sri 27.10.2021 19:11
Overflow1984 kaže...

Kolko je uopce ta stranica ENEBA sigurna kod kupovine?

 

I kak cesto ima Fanatical onakve popuste? Di to provjerite?

 Na gg.deals

 

Napravis si account (mislim da mora ici preko steam accounta pa sam si ja napravio drugi steam account samo za ovo da ne kompromitiram pravi iako mislim da bi trebalo biti sigurno) i nakon toga jednostavno dodas igre koje hoces na wish listu i odredis na temelju cega hoces dobiti obavijest na mail, npr. Kad cijena padne ispod fiksne cijene koju si odredio, kad bude historical low, kad bude neki odredjeni postotak popust itd. Gg.deals prati sve official storeove i keyshopove i javi ti na mail kad cijena negdje zadovolji tvoj kriterij

ovajonaj pon 1.11.2021 20:43
macgyver kaže...
Ako sam dobro shvatio, neke igre, ukljucujuci Control, Rise of the Tomb Raider i Dragon Age: Inquisition besplatne ako imate Amazon Prime Gaming. Jel moze netko tko ima Prime to provjeriti i potvrditi? Jel mozemo uzeti neki free trial Primea, pokupiti igre i otkazati?

https://gg.deals/eu/subscription-news/free-games-with-prime-november-2021/

 Evo ja sam sad testirao jer imam prime i uspio sam reedemati control na gog-u(dobijes kod preko primea), redemao sam i tomb ridera (njega redemas kroz epic games) i zadnji ovaj dragon age dobijes code i redemas preko origina.

Tako da potvrđujem ti da sve radi. Mada kod mene nije trial dobio sam prime za ispod 6 eura mjesecno (uzeo da gledam neke serije) i ovo mi je treci ili cetvrti mjesec kako ga koristim ali cu odjaviti vjerovatno iza nove godine..

systemize pet 5.11.2021 09:49
wiwiwi:) kaže...
Pozz svima
Ima super ponuda za Xbox Game Pass PC, 3 mjeseca za 0.5$ (inače je po 30$+)
https://gg.deals/subscription/xbox-game-pass-for-pc-3-months-trial/

Tko nije upućen, s Xbox Game Pass-om dobivate pristup preko 100 top igrica (sve igrice možete pogledati ovdje https://www.xbox.com/en-US/xbox-game-pass/games#). Također, u tu ponudu uključene su i sve EA Play igrice (FIFA,Battlefield...)

Jedini problem je kod aktivacije koda, jer Game Pass još nije dostupan u Hrvatskoj pa se mora aktivirati preko VPN-a, ali to nije neki preveliki problem. Možete potrađiti na YouTube-u ili se slobodno javite porukom, rado ću pomoći :) Uživajtee

 Zahvaljujem wiwiwi na detaljnim uputama, uspio sam aktivirati Xbox Game Pass na 3 mjeseca i iznenadio se koliko poznatih sto novih sto starih igara je unutar ove pretplate. Najveci problem je sto instalirati, mada jos koji dan dolazi Forza Horizon 5, samo zbog nje se ova ponuda isplati