Igre - općenito

Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Wolverine pet 3.9.2021 23:00
Wolverine ned 5.9.2021 18:29
tuvok kaže...

Nov sam u ovome, pa me zanima, kakav servis je inidegala?

 indiegala je stranica na kojoj se mogu kupiti igre, prije je naglasak bio na indie igrama ali sada ima za kupiti i AAA igre. redovno imaju besplatne igre, uglavnom indie, koje su bez DRM zaštite i nakon što se povežu sa korisničkim računom se mogu skinuti u obliku instalacije.

stranica je talijanska ali na engleskom

Wolverine pet 10.9.2021 18:10
REDDEVILS uto 14.9.2021 22:27
dejo74 kaže...

samo da podsjetim ko uzme danas amazon prime 7 dana trial uzima do sutra battlefield 1, a od 4.8 battlefield 5 za free,origin key se dobije možete ugasiti isti dan pretplatu,7 dana vam vrijedi

 

Prime Gaming (amazon.com) 

 Ako otkazem preplatu na PrimeVideo.com dali ce se otkazati preplata i na Prime Gamingu ili trebam jos nesto uraditi na Twitchu

Hvala na odgovoru

dejo74 uto 14.9.2021 23:46
REDDEVILS kaže...
dejo74 kaže...

samo da podsjetim ko uzme danas amazon prime 7 dana trial uzima do sutra battlefield 1, a od 4.8 battlefield 5 za free,origin key se dobije možete ugasiti isti dan pretplatu,7 dana vam vrijedi

 

Prime Gaming (amazon.com) 

 Ako otkazem preplatu na PrimeVideo.com dali ce se otkazati preplata i na Prime Gamingu ili trebam jos nesto uraditi na Twitchu

Hvala na odgovoru

 Mislim da hoće

ibme74 sub 25.9.2021 10:51
Lovac kaže...

Nevermind onda, promijenili su jer na početku je bilo dovoljno samo kreirati account i mogao si pokupiti...

 

I dalje nije bed, moze se ubaciti neka igra tipa ova koja košta manje od 1€ i dodat će se u košaricu The Surge.
E sada, piše da se dobije Steam Key, ja sam ovo odradio ali ne vidim key na acc niti na e-mailu.