Igre - općenito

Popusti, akcije i dobre ponude za igre

ficosime ned 1.8.2021 10:57
dejo74 kaže...

samo da podsjetim ko uzme danas amazon prime 7 dana trial uzima do sutra battlefield 1, a od 4.8 battlefield 5 za free,origin key se dobije možete ugasiti isti dan pretplatu,7 dana vam vrijedi

 

Prime Gaming (amazon.com) 

 Ako netko i ima igru već ili ga ne zanima, ali ima Amazon Prime/Gaming, može pokupiti kod pa sherati ovdje! 

dejo74 ned 1.8.2021 18:19
macgyver 53 kaže...
dejo74 kaže...

samo da podsjetim ko uzme danas amazon prime 7 dana trial uzima do sutra battlefield 1, a od 4.8 battlefield 5 za free,origin key se dobije možete ugasiti isti dan pretplatu,7 dana vam vrijedi

 

Prime Gaming (amazon.com) 

 Dobiju se obje igre ili samo jedna od njih ovisno o datumu kada se uzme Amazon prime?

 Obje jedna se uzme do 2.8 , battelfield 5 od 4.8 do daljnjeg 

acmilan2 pon 2.8.2021 18:53

Ajde lijepo budem zamolio ako bude jos netko uzimao, slobodno mi posalje kod u PM jer ja budem morao otici na more u noci i necu moci pratiti forum ako bude netko isto tako dao svoj kod.

Nadam se da cu i ja nekog moci obradovati pokojom igrom, samo ne znam kako doci do pojedinih osim da ih kupim i onda podijelim kodove 

ficosime uto 3.8.2021 13:07
ibme74 kaže...

cek, znaci uzme se amazon prime 7 day trial, pokupis BF5 kod, dodas igru na origin i onda uklonis amozon trial?

Tako je da, moze se još uvijek pokupiti i BF1 kod (uz BF5). Provjereno, ja danas aktivirao BF5 i skinuo, pretplatu ukinuo odmah nakon.

Još ako imaš Revolut iskoristiš onu jednokratnu karticu za online shoping tako da ti niti podatke o kartici nemaju memorirano (ako neke taj dio muci).

Wolverine ned 29.8.2021 12:25