MEGATAMA pon 22.8.2022 11:20
MEDO11 kaže...

preakrkadasto, trebali bi vise u simcade se bacit ko gt da bi meni bilo interesantno...

Onda bi se previse priblizili vlastitom Forza Motorsport serijalu.

Horizon je vise namjenjen djeci sa arkadnim pristupom i socijalnom komponentom,moi sin je sa svojom ekipom puno igrao FH4.Kada je izasla petica svi su se zajedno prebacili na nju ali su se nakon kratkog vremena vratili na cetvorku jer im petica ne valja.

MEGATAMA pon 22.8.2022 13:53
Santana kaže...

Mega mislim da si nekaj pobrkal

 

 

Nego mene zanima igra, al nema hype-a

 

Na zadnjem prikazu oni pricaju o potoku i drvecu kak izgleda pa koga boli ona stvar za potok i drvece...

Da u pravu si 🤣

 

Da se vratim na igru u pitanju....Forzu 8 😃

Ja cu ju svakako zaigrat pa vidjet koliko ce me dugo drzat,sto se tice voznog modela on bi trebao dozivjet veliki napredak i o tome su pricali.

 

 

 

Santana čet 26.1.2023 10:16

Igra izgleda super, ali opet bez neke detaljne price price o voznom modelu, boksevima, online...

 

Znamo da ce grafika bit super. Pricajte malo o stvarima u kojima je Forza 7 bila loša i koji je napredak postignut.

 

Badava grafika, ak ce automobili opet ubrzavat kad sa cjepaš zavoj sa dva kotaca na travi i slicne gluposti.

 

Dal ce online opet bit demolition derby ? 

Dal ce bit kakvih liga ? 

 

Trošenje guma i goriva ? 

 

Nadam se da ce na sve to detaljno odgovorit prije izlaska igre. 

 

Ne zanima me kak drvece izgleda u racing igri iako to vole pokazivat.

forumaš čet 26.1.2023 12:08

Izgleda odlično.
 
Pogleda jučer trailer i konačno krenuo danas sa Forzom 7, stoji mi na disku duže od godinu dana, kupio na sniženju ali nikako da dođe na red. Ne znam da li je zbog toga što dugo nisam igrao vožnje ali ovo je fenomenalno.
Optiizacija vrhunska, 4K max detalji i zaključanih 60 fpsa u hdr na TV-u izgleda izvrsno. Izvrsna optiizacija i prikaz. Vozni model mi je odličan, baš ono arkada sa primjesama simulacije na professional razini težine.
Šteta kaj su je povukli iz prodaje jer ne žele više plaćati neka prava i licence...ali baš mi je drago da ju imam, igram ju sad do ibera i sigurno uzimam osmicu, čim padne cijena ili uzmam par mjeseci game pass i izgaram ju odmah.
Bravo Microsoft,,,od mene 9/10 i to samo azto jer nema "RPG" karijeru poput GT serijala koji je to doveo do savršenstva...zaradiš pare pa kupiš bolje gume, mašinu ili ovjes, pa ponoviš i tak dalje dok ne pobijediš u klasi.
ova igra to nema ali je i dalje jako zabavna.

MEGATAMA čet 26.1.2023 13:55
Vandit kaže...
MEGATAMA kaže...

Interes za igru je ocigledno ravan nuli nazalost.

 Što je dosta žalosno jer igra prema najavama jede GT za doručak. 

 

Cca 500 auta, in game ray tracing, 4K gameplay na 60 FPS-a. Samo bi zbog ovoga kupio Xbox. A i GT me već konstantno godinama razočarava...

 

https://youtu.be/aHgceB5vzhk

Koji GT?Sport da ali GT7 je vrhunski paket u koji sad stize i VR podrska.

 

Forza 8 mi je vizualno preljepa ali zanima me igrivost,Forzu 7 sam platio full price day one i nazalost odustao od igranja jer mi igrivost tojest osjecaj auta/upravljanja na cesti nikako nije bio kako treba.

Raytrace unutar utrka je promasena opcija,imam to u FHZ5 na PCu i apsolutno je bezveze ako su samo refleksije,da je osvijetljenje onda je to druga stvar.

120fps umjesto refleksija na XsX u Forzi 8 bi bio bombon.

 

Ali oni su rekli da su fiziku unaprijedili enormno pa je u osmici mozda upravljivost vise kao u GT7 nego u Forzi 7.

 

MEDO11 čet 26.1.2023 15:37
Santana kaže...

Igra izgleda super, ali opet bez neke detaljne price price o voznom modelu, boksevima, online...

 

Znamo da ce grafika bit super. Pricajte malo o stvarima u kojima je Forza 7 bila loša i koji je napredak postignut.

 

Badava grafika, ak ce automobili opet ubrzavat kad sa cjepaš zavoj sa dva kotaca na travi i slicne gluposti.

 

Dal ce online opet bit demolition derby ? 

Dal ce bit kakvih liga ? 

 

Trošenje guma i goriva ? 

 

Nadam se da ce na sve to detaljno odgovorit prije izlaska igre. 

 

Ne zanima me kak drvece izgleda u racing igri iako to vole pokazivat.

 

upravo ovo i mene zanima...ako niš nisu po pitanju voznog modela i multiplayera napravili, nakon par mjeseci ce igra past u zaborav.

Apachy sri 14.6.2023 06:58

baš sam se nadao da će je izbaciti prije/tokom ljeta da mogu malo na godišnjem prašiti, a i fh5 mi je lagano dojadila nakon godine skoro svakodnevnog igranja. al ajd bar su nešto pokazali na tom gameshowu, već sam mislio da sam zeznuo sa kupovinom xsx umjesto ps5...

Streetpunk čet 5.10.2023 13:05

Imate jogurt vani, fizika je po meni san sna, grafika doyaya još samo da ubace malo više staza...

 

Career mod je online only, ali u freeplayu možeš izabrati auto koji želiš i stazu i vrijeme i broj drivatara!

 

Nemoram više igrati Gran Turismo 4 sa 26 giga textura jel ovo je pre dobro :)

win10pro ned 8.10.2023 17:13

Dosta bolje izgleda ali trza nenormalno, uspio donekle namjestit da radi glatko. U nvidia control panel ograničim na 60fps, i onda u igri odaberem 60fps bez vsynca.

 

I RT dosta loše izgleda u nekim scenama, nadam se da bude riješeno kroz patch.

 

 

MEGATAMA ned 8.10.2023 17:32
win10pro kaže...

Dosta bolje izgleda ali trza nenormalno, uspio donekle namjestit da radi glatko. U nvidia control panel ograničim na 60fps, i onda u igri odaberem 60fps bez vsynca.

 

I RT dosta loše izgleda u nekim scenama, nadam se da bude riješeno kroz patch.

 

 

Pc verzija ima vrlo izrazen micro stutter dok je XsX verzija glatka.

Jelash13 pon 9.10.2023 12:26

Konzola kaže da imam 1d 17h igre, znači... 41 sat? I trenutno sam level 103 (nezz kako tako brzo, možda zbog Rivals sekcije?) i još uvijek nisam skužio što driver level uopće znači i što mi donosi (osim par kredita).

Uspio sam završiti jučer na postolju, ali to je samo zato jer nas je bilo petero i jednom od prva 3 se veza diskonektala, pa sam završio treći. 

Jelash13 uto 10.10.2023 15:08

Igra li uopće itko ovu igru? Nikakvih rasprava nema, ni ovdje, ni na chanu. Kao da je mrtvo.

 

Iskreno, što više igram to mi se manje sviđa. Nešto nije u redu s ovom igrom, pogotovo s karijerom. Pogledajte samo ovu razliku između "vođa krda" i zadnjeg vozila. 

U ovoj je igri trebalo biti max 12 vozila na stazi, a ne 24

Jelash13 sri 11.10.2023 12:36

Nazovite me teoretičarem zavjere, ali otkako je igra puštena "peasantima" postala je sve lošija.

 

Završio sam kup na prvom mjestu. Umjesto zlata pojavi mi se zelena medalja. Zašto? I btw, koji debil je odlučio da u open class A kupu imamo utrke po 2 do 3 kruga? Samo dva kruga za Suzuku, sa klasom A vozila? Jesu oni normalni?

Odaberem quick race (nevezano za kup), mapu, igra mi se skreša...i nakon što ju upalim, zadnja utrka u kupu mi nije registrirana.

 

Nek' si puše k***c svi odreda.

x18x05x sri 11.10.2023 12:47

Ja igram na PC i na max postavkama, oko 100 fps imam. Imao sam kreš tu i tamo, vratio se na Win 10, sada još nije niti jednom. Igra nije loša, ali fali dosta stvari. Premalo informacija ima kad voziš Online. 

x18x05x sri 11.10.2023 15:24

Treba mi sa lijeve strane da pokaže sve vozače i njihova vremena, tipa u kvalama. Tko ima najbrži krug i slično. Malo bolje da se vidi potrošnja guma, lakše uključivanje TCS-a. Imaju oni još posla.